Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć, 

 

Jakie parowary polecacie do robienia warzyw do obiadków niemowlęcych? Coś sprawdzonego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupisz parowar, jako całe urządzenie, lepiej kup taką nakładkę na garnek i spróbuj, czy dziecku w ogóle warzywa na parze będą smakowały. Ja robiłam obiady z parowaru jeszcze przed ciążą, więc parowar miałam, ale małemu w ogóle nie smakowały takie uparowane warzywa i chcąc nie chcąc, musiałam gotować w wodzie. 

A jeśli trafi Ci się taki wybredny co do konsystencji egzemplarz jak mój, to lepiej w blender zainwestuj 😄 

Edytowano przez Gość_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość_2 napisał:

Zanim kupisz parowar, jako całe urządzenie, lepiej kup taką nakładkę na garnek i spróbuj, czy dziecku w ogóle warzywa na parze będą smakowały. Ja robiłam obiady z parowaru jeszcze przed ciążą, więc parowar miałam, ale małemu w ogóle nie smakowały takie uparowane warzywa i chcąc nie chcąc, musiałam gotować w wodzie. 

A jeśli trafi Ci się taki wybredny co do konsystencji egzemplarz jak mój, to lepiej w blender zainwestuj 😄 

Blender mam, a młody ma 4,5 mca i dopiero 3 dzien na marchewce gotowanej, ale małe porcje, więc może nie zdąży zapamiętać smaku i zdążę z parowarem hah, ale dobra opcja z tym sitkiem. Może spróbuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Luskaaa napisał:

Blender mam, a młody ma 4,5 mca i dopiero 3 dzien na marchewce gotowanej, ale małe porcje, więc może nie zdąży zapamiętać smaku i zdążę z parowarem hah, ale dobra opcja z tym sitkiem. Może spróbuje 

Też mi się wydaje, że taka nakładka na garnek będzie lepsza. Osobiście mam parowar Tefala, ale bardzo rzadko używam bo więcej jest roboty z rozłożeniem i myciem niż to wszystko warte😉  Często za to korzystam z tej nakładki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sansey napisał:

Też mi się wydaje, że taka nakładka na garnek będzie lepsza. Osobiście mam parowar Tefala, ale bardzo rzadko używam bo więcej jest roboty z rozłożeniem i myciem niż to wszystko warte😉  Często za to korzystam z tej nakładki. 

A ile czasu zajmuje Wam przygotowanie warzyw na tym sitku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość warzyw do 15 minut. Mrożone bezpośrednio robione na parze ponad 20. Wszystko pocięte w jakieś kawałki/kostki. Warzywa w całości będziesz musiała dłużej uparowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×