Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kameleon01234x

Czy możliwa jest ciąża przez dotknięcie przypadkowe pen*sem pochwy z zewnątrz? Testy negatywne po 11tyg od tego

Polecane posty

Czy powiększony i zaokrąglony brzuch może świadczyć o ciąży? Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne, jednak martwię się o ciąże. Dostalam dziś trzeciej miesiączki. Trzy testy ciążowe negatywne, wykonane (jeśli ciąża by byla) w 6tyg, 7tyg i dzis 11tygodniu „ciazy”. Wszystko byloby okej gdyby nie to że mam powiększony brzuch i bardziej zaokrąglony... kiedys w obawie o ciaze uroilam sobie wszystkie mozliwe objawy ciazy a jej nie bylo jednak uspokoiłam sie po wykonanych negatywnych testach ciążowych. Ale teraz bardzo sie martwie, co robic? Dodam ze od tych 2miesiaczek nie bola mnie piersi w ich trakcie ani nie sa twarde, a zawsze byly. Przyjmuje tabletki dorin od kilku lat. Nie pamietam dokladnie ale bylam w trakcie brania moze 2 lub 3 tabletki z nowego blistra kiedy chlopak dotknął penisem mojej pochwy jednak z zewnątrz, nie wchodził we mnie, jednak tylko dotknął sekundowo przypadkiem lecz wydaje mi sie że nie dotknął „żołędziem” lecz członkiem na dlugosci.. przyjmuje regularnie jednak schizuje sie juz o nieprawidłowościach że moglam w tym dniu pic alkohol niedawno po akurat wzięciu tabletki itp.. Tak samo mam dziwne te krwawienia z odstawienia w 1miesiaczce po tym zdarzeniu najpierw krew byla czerwona przez 3dni a potem kolor byl bardzo ciemny jak nigdy.. 2okres kolor czerwony jednak nie byl tak bardzo obfity i ten 3 ktory teraz mam tez jest dziwny, za malo krwi moim zdaniem.. co zrobic bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kameleon01234x napisał:

Czy możliwa jest ciąża przez dotknięcie przypadkowe pen*sem pochwy z zewnątrz?

Jasne, że tak. Jedna trzecia ludzi na świecie i większość w Polsce wierzy, że nawet bez dotykania jest to możliwe a Ty masz wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę abyś była w ciąży, jeśli natomiast chcesz się dodatkowo zabezpieczyć mechanicznie polecam wkładkę Diafragma Caya, jest silikonowa i bezpieczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×