Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sonia23

Olał mnie

Polecane posty

Poznalismy sie przypadkowo, w sierpniu zagadal do mnie w sklepie. Szybko zlapalismy kontakt, znajomosc sie rozwijala, jedno spotkanie drugie piąte i jakos to szło. Czesto sie spotykalismy poznalismy swoje rodziny, spwdzalismy wspolnie noce. Bylo super, ale zauwazylam ze czasem nie odzywa sie dzien dwa roznie, a pozniej pisze ze przeprasza ze to przez prace ze teskni kocha itp. Mowil mi czule slodkie słówka a za jakiś czas znowu robił to samo i bywał oschły, ostatnio jak rozmawialismy stwierdzil ze nie widzi sie w związku i nie odzywa się od tygodnia, choć kilkukrotnie zapewniał mnie ze chce czegos wiecej... Nie wiem o co mu chodzi, zaangażowałam się w to i teraz nie wiem czy odpuścic to sobie czy nie, co byście zrobili na moim miejscu, zachował sie jak egoustyczna narcyztyczna świnia. Doradźcie mi coś prosze, Sonia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o nim.

miałam tak podobnie z takim jednym. Nic z tego nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mi sie wydaje, aj ci faceci.. 🙂 a to niby baby niezdecydowane.. Dzieki za szybkie odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sonia23 napisał:

Tez tak mi sie wydaje, aj ci faceci.. 🙂 a to niby baby niezdecydowane.. Dzieki za szybkie odpowiedzi 

To nie niezdecydowanie. Nie on był pisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kuzynka miala podobnie. Poznali się na imprezie. Spotykali, on jeździł do niej. Czasami milknal na kilka dni. I to się powtarzalo notorycznie. Mowil,ze mu zalezy az pewnego dnia jej powiedzial,ze on nie umie się zaangażować bo lubi spotykac się z innymi. Odpuscila po trudzie i na dobre jej do wyszlo. Teraz ma kochającego męża i córkę 🙂 tak więc daj sobie spokój. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poznał inna i juz z nią kręci. On Cie nie kocha tylko tak gadał, faceci tak mówią byleby zaliczyć. Miej honor i olej go definitywnie, rozejrzyj sie za innym. Dziewczyny, czy Wy tez uważcie ze teraz faceci jeszcze łatwiej rezygnują z fajnych relacji (kiedy randki były udane), maja większą łatwosc w rezygnowaniu z kobiet? Myślę ze kluczowa role odgrywają tu portale społecznosciowe, a szczególnie instagram będący ,,wylęgarnia" niemal samych slicznotek (z najczęściej poprzerabianymi zdjeciami, upiekszonymi) nierzadko z ustami glonojada i wypietym tylkiem... Faceci sie naoglądają ich i maja duży wybór, a przynajmniej wrażenie dużego wyboru kobiet, taki candy shop...do każdej mozna zawsze napisać, a jeśli ich oleje to do następnej...i sie kręci. W realu nawet polowy tych lasek by nie poznali. Myślę ze teraz prawie każdy singiel siedzący na instagramie leci na wiele frontów... Ja nie mam instagrama, jedynie FB (gdzie dosyć rzadko dodaje zdjęcia) i myslalam ze faceci będą doceniać to ze nie jestem atencyjna laska (a brzydka nie jestemm) jakich teraz mnóstwo, ale myliłam sie...jestem tylko ich tłem...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Malutka92 napisał:

Dziewczyny, czy Wy tez uważcie ze teraz faceci jeszcze łatwiej rezygnują z fajnych relacji (kiedy randki były udane), maja większą łatwosc w rezygnowaniu z kobiet? Myślę ze kluczowa role odgrywają tu portale społecznosciowe, a szczególnie instagram

Dziewczyno ! ale masz kompleks...  Załóż sobie to konto na instagramie, załóż jeszcze na sympatii i na tinderze i zobacz jaki to miód.
Co z tego że będą do Ciebie pisać, zabierać Ci czas, jak pewnie i tak nic z tego nie będzie. Tych z którymi mogło by Ci się ułożyć odrzucisz bo też przegrają konkurencję z modelami itp... i na koniec będziesz sama.
Nie wierzę, że w miarę ładna i fajna dziewczyna nie może znaleźć chłopaka. Daj przyzwolenie, to zapewne chętni się znajdą.
Szukaj problemu w sobie, a nie w innych, a zwłaszcza nie w tych, które się lansują w internecie. Część dziewczyn chce być modelkami, aktorkami itp. i niech się lansują. W czym Ci to przeszkadza.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Malutka92 napisał:

Pewnie poznał inna i juz z nią kręci. On Cie nie kocha tylko tak gadał, faceci tak mówią byleby zaliczyć. Miej honor i olej go definitywnie, rozejrzyj sie za innym. Dziewczyny, czy Wy tez uważcie ze teraz faceci jeszcze łatwiej rezygnują z fajnych relacji (kiedy randki były udane), maja większą łatwosc w rezygnowaniu z kobiet? Myślę ze kluczowa role odgrywają tu portale społecznosciowe, a szczególnie instagram będący ,,wylęgarnia" niemal samych slicznotek (z najczęściej poprzerabianymi zdjeciami, upiekszonymi) nierzadko z ustami glonojada i wypietym tylkiem... Faceci sie naoglądają ich i maja duży wybór, a przynajmniej wrażenie dużego wyboru kobiet, taki candy shop...do każdej mozna zawsze napisać, a jeśli ich oleje to do następnej...i sie kręci. W realu nawet polowy tych lasek by nie poznali. Myślę ze teraz prawie każdy singiel siedzący na instagramie leci na wiele frontów... Ja nie mam instagrama, jedynie FB (gdzie dosyć rzadko dodaje zdjęcia) i myslalam ze faceci będą doceniać to ze nie jestem atencyjna laska (a brzydka nie jestemm) jakich teraz mnóstwo, ale myliłam sie...jestem tylko ich tłem...

w punkt. insta to pompka dla ega...ale ja wiem, ze predzej czy pozniej ci ktorzy mają tam konto bekna za to. Taki ekshibicjonizm odbije się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kejtred napisał:

w punkt. insta to pompka dla ega...ale ja wiem, ze predzej czy pozniej ci ktorzy mają tam konto bekna za to. Taki ekshibicjonizm odbije się. 

Jak bekna, niby jak sie odbije? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kæspej napisał:

za szybko dałaś dupy i nie miał już co odkrywać ani po co się starać, proste

Nie napisałam.po jakim czasie mu dałam, wiec skąd wiesz ze zrobiłam to za szybko? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×