Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pukka

Przyjaciolka mitomanka i alkoholiczka

Polecane posty

Moja "przyjaciolka" jest alkoholiczka, prawie zabrali jej dziecko przez picie, ale wydawalo sie ze ogarnela sie, wiec sprawe zamkneli jednak okazuje sie ze dalej pije, nie jest tak zle jak bylo ale dalej na ciagi po tydz. i oczywiscie nie przyznaje sie do tego. Rozmawiasz z nia slyszysz ze juz belkocze, ale nadal sie wypiera. Do tego wychodzi na to, ze jest mitomanka, manipulantka wymysla, ze ktos cos powiedzial zeby np. siebie obronic (bo rzekomo rodzina ja zle traktuje) i mowi im ze np. ja cis powiedziala, a to jej slowa byly, ze sie z nia zgadzam co nie jest prawda, zauwazylam ze lubi macic miedzy ludzmi, dopowiada sobie, ubarwia. Po rozmowie z nia jestem zmeczona, ciagle ona i jej problemy, zawsze robi z siebie ofiare, ona ma w zyciu najgorzej choc wiele problemow sama sobie stwarza. Kiedy mam inne zdanie na jakiś temat na ktory mi sie zali reaguje zloscia i agresja. Czy ma sens przyjaznic sie z kims z kim rozmawiasz i zastanawiasz sie ile z tego co mowi jest prawda, alkoholizm jest choroba psychiczna, mitomania tez ale czy ktos jest w stanie jej pomoc jak sama nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ona sama nie chce, to nikt jej na siłę nie pomoże - ni Ty, ani rodzina.

Może rozluźnij kontakt z "przyjaciółki" na znajomą, jeśli chcesz jakiś zachować, ale przy tym być zdrowsza psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się jak najdalej od takiej "przyjaciółki" bo to żadna przyjaźń a szkodliwa relacja. 

Pomóc to trzeba tylko jej dziecku zgłaszając, że nadal pije. Dzieciak miałby szansę na normalną rodzinę, ale nasze durne państwo pochyla się nad takim ścierwem jak ta matka, a nie nad dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakaś relacja mi nie odpowiada, to ją kończę, a nie napierdzielam o jakiejś osobie na forum, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×