Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Fuckyou

Co uwazacie o Julia Wieniawa?

Polecane posty

Dla mnie to taki człowiek-produkt obecnych czasów. Ładna, z ładnym ciałem, jakieś uzdolnienia ma, ale jest dla mnie mega sztuczna, zmanierowana. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jej uroda jest taka, że teraz można powiedzieć że jest ładna, bo młoda. Ale im starsza będzie, tym gorzej. Chyba że wjadą jakieś zabiegu, to wtedy da radę 🤪 Ciało ma ładne, jest szczupła także tutaj bardzo spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Ggość napisał:

Wg mnie jej uroda jest taka, że teraz można powiedzieć że jest ładna, bo młoda. Ale im starsza będzie, tym gorzej. Chyba że wjadą jakieś zabiegu, to wtedy da radę 🤪 Ciało ma ładne, jest szczupła także tutaj bardzo spoko. 

dla mnie jest taka nijaka, ani brzydka, ani ładna. czym się wybiła i dlaczego - nie mam pojęcia. nie rozumiem jej fenomenu, ale jeśli ma możliwość trzepania kasy to powodzenia. przy dobrym pomyślunku nawet jeśli jej kariera szybko się skończy, już do końca życia nie będzie musiała pracować, więc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

typ ...ki, no cóż, uroda to nie wszystko, nie powinna otwierać ust, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest, ale z nią troche jak z kardashianami - jest sławna bo jest sławna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Julka zdecydowanie jest na nie. Kiedyś ją lubiłam nawet, była naturalniejsza nawet w reklamach na insta, teraz zrobił się z niej produkt, który skacze jak mama-menager jej zagra, żeby tylko zarobić jak najwięcej. Z jednej strony super, wykorzystuje swoje 5-minut jak może, zabezpiecza się finansowo, tworzy swój mikroświat biznesu, przy tym często wypowiada się publicznie o ważnych sprawach. Ale nie mogę znieść jej maniery, fałszu bijącego mocnym PR, wbijania się dosłownie wszędzie, normalnie "murarz, tynkarz, akrobata". Traci przez to mocno na autentyczności reklamy, według mnie, jak np. w jednym sezonie reklama CCC, a w drugim Deichmann :D. Dość ciekawy jest artykuł o nieopublikowanym wywiadzie z nią właśnie przez jej mamę w roli menagerki, który tylko potwierdza, że gonitwa w show-bizie zjadła Wieniawę 😄 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest młoda, szczupła, zadbana to i ładna... ja nie mogę na nią patrzeć w serialach filmach - kojarzy mi się z dizeckiem więc sceny z nia jako dorosłą kobietą dla mnie wyglądają creepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×