Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nimfetka

Głupie sytuacje w życiu

Polecane posty

Cześć! Mieliście może kiedyś jakieś głupie sytuacje w życiu, którymi chcielibyście się podzielić? Ja np. kiedyś wróciłam od chłopaka i nie zauważyłam, że mam we włosach troszkę jego nasienia, a że jestem blondynką, to na pierwszy rzut oka tego nie zauważyłam 😄 Niby nic by się nie stało, gdyby nie to, że moja mama to zauważyła i mi powiedziała o tym. Wtedy zrobiło mi się tak głupio, że aż powiedziałam jej, że coś kleiliśmy w szkole na plastyce, a ja nawet w technikum takiego przedmiotu nie miałam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bedac w gimnazjum uprawialem seks w szkolnej toalecie z moja kolezanka. niby we dwojke wyszlismy do lazienki w tym samym czasie a skonczylo sie wspolnym numerkiem 😄 to byl moj pierwszy raz i trwal jakies 8 minut, potem pani sie nas pytala gdzie bylismy hahahaha

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bluewatermelon2137 napisał:

bedac w gimnazjum uprawialem seks w szkolnej toalecie z moja kolezanka. niby we dwojke wyszlismy do lazienki w tym samym czasie a skonczylo sie wspolnym numerkiem 😄 to byl moj pierwszy raz i trwal jakies 8 minut, potem pani sie nas pytala gdzie bylismy hahahaha

Haha, no to nieźle. Mi się nic takiego nie przytrafiło w szkole, ale to pewnie dlatego, że wolę starszych mężczyzn, a szkolni koledzy zawsze trochę wykraczali poza barierę moich zainteresowań 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, bluewatermelon2137 napisał:

bedac w gimnazjum uprawialem seks w szkolnej toalecie

wspólne wyprawy do toalety miałem już za sobą chodząc z rówieśniczką wówczas w przedszkolu. Oczywiście, że seksu nie było ale była zabawa "w doktora". Ja jej pokazywałem siusiaka a ona mi p.i.p.k.ę. W szkole to była już z koleżankami kontynuacja takich zabaw i niekoniecznie już w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, LoveSexOrgasm napisał:

Z. A na sobie  ich podgladalismy przez dziurke od klucza, musicie sobie to wyobrazic,kolejka jakos z 12 dzieciakow przed  drzwiami

na koloniach z rówieśniczką (był to już wiek dorastania) koleżanki przyszły do nas do łóżek tak od niechcenia w noc "pogadać", gdy wychowawcy już spali. Wówczas nic nie było - tylko położyła się obok i gadaliśmy - inne pary też nie robiły nic więcej. Ale potem gdzieś później były z nią "macanki". Zawsze wolałem "coś robić" niż "tylko patrzeć". Zresztą na koloniach działo się dużo ale na szczęście byliśmy "rozsądni" i żadna nie zaszła w ciążę. Do "dorosłego" seksu nigdy nie dochodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontrola policji podczas seksu w aucie...tylko nie wiem kto był bardziej zmieszany my, czy policjant. Po chwili jak już się ogarnęliśmy zostaliśmy wylegitymowani i pouczeni 😉

No a takie rzeczy jak sweterek na lewą stronę, pomięte spodnie, czy ktoś wszedł do pokoju w trakcie to chyba nic szczególnego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będąc dwudziestodwuletnim druhem miałem się opiekować zastępem piętnastoletnich harcerek. Trochę się wszystko wymknęlo spod kontroli i po roku jedna z tych harcerek została moją brzemienną żoną.

Miało się kiedyś ten Full Bayer. Dziś to tylko wspomnienie o majteczkach w kropeczki.

Edytowano przez Stop_czyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, ONA83 napisał:

Kontrola policji podczas seksu w aucie...tylko nie wiem kto był bardziej zmieszany my, czy policjant. Po chwili jak już się ogarnęliśmy zostaliśmy wylegitymowani i pouczeni 😉

No a takie rzeczy jak sweterek na lewą stronę, pomięte spodnie, czy ktoś wszedł do pokoju w trakcie to chyba nic szczególnego.

 

dresiki na lewą stronę też.... potem już "jej" rodzice nie reagowali nawet na krzyki zza ściany gdy obczaili, że jesteśmy biegli w antykoncepcji i gdy widzieli jak po seksie ona jest szczęśliwa i ma napęd do życia - także do nauki  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Stop_czyk napisał:

Ja będąc dwudziestodwuletnim druhem miałem się opiekować zastępem piętnastoletnich harcerek. Trochę się wszystko wymknęlo spod kontroli i po roku jedna z tych harcerek została moją brzemienną żoną.

Miało się kiedyś ten Full Bayer. Dziś to tylko wspomnienie o majteczkach w kropeczki.

Ale zlosliwina😏

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj w trakcie kąpieli zapukała do drzwi Pani listonosz, w trakcie przejmowania listu zsunął mi się ręcznik odsłaniając całe ciało z męskimi klejnotami... uśmiechnięta Pani listonosz odparła że nic się nie stało i dodała żebym śmiało korzystał z poczty, gwarantuje doniesienie każdego listu pod same drzwi 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w czasie bardzo krótkiej kariery doręczyciela a`la Laskowik pewna pani ( bardzo atrakcyjna ) ustawicznie przyjmowała w peniuarach, i wręcz na siłę na kawę zapraszała.. parę razy (zima była) dałem się skusić...co ona wyrabiala za ostatnim razem....dzissuu...

A ja niestety dla niej w związku, więc zignorowałem, i ....zmieniłem pracq <rotfl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×