Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

u mnie wychodzi na to że będzie sierpień! ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo mi wychodzi 12 🙂 Gratulacje!! i jak się czujesz? ja to mimo że planowane to jestem przerażona trochę 🙂 To moja pierwsza ciąża, więc wszystko nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Luni napisał:

ooo mi wychodzi 12 🙂 Gratulacje!! i jak się czujesz? ja to mimo że planowane to jestem przerażona trochę 🙂 To moja pierwsza ciąża, więc wszystko nowe!

No u mnie 3 tylko że jedna poroniłam w 8 tygodniu. Powiem Ci że ta też planowana ale jeszcze do mnie nie dochodzi 🙂 jak narazie brak objawów oprócz braku miesiączki (i niech tak zostanie )😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Aleksaaaandra napisał:

No u mnie 3 tylko że jedna poroniłam w 8 tygodniu. Powiem Ci że ta też planowana ale jeszcze do mnie nie dochodzi 🙂 jak narazie brak objawów oprócz braku miesiączki (i niech tak zostanie )😀

u mnie takie jak przy okresie delikatne, ale przeczytałam, że to przez powiększającą się macicę 🙂 ja na razie oprócz tego też nie zauważam żadnych, chociaż w sumie jestem bardziej wrażliwa na zapachy 🙂 ale nic poza tym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że dołączą dziewczyny do nas 🙂

ja dziś idę na pierwszą betę, mam nadzieje, że wszystko będzie ok! 
W weekend zamówiłam sobie też polecaną książkę "W oczekiwaniu na dziecko" i nie mogę się w sumie jej już doczekać 🙂 
Na razie to cały czas się łapię, że czegoś nie mogę jeść (po czasie np wczoraj w burgerze był panierowany ser pleśniowy 😞 i już gryza wzięłam i dopiero eureka! że tego nie mogę 😞 ) 

 

A jak Ty się czujesz @aleksaaaandra? 

Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś powtórzyłam test i pozytywny ❤️ z ostatniej miesiączki wychodzi na 8 sierpnia ale to się okaże 😉 dziś idę do gina , może to wcześnie ale chcę pójść chociażby na kontrolę bo dawno nie byłam . Zobaczę co powie 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kama7 napisał:

Ja dziś powtórzyłam test i pozytywny ❤️ z ostatniej miesiączki wychodzi na 8 sierpnia ale to się okaże 😉 dziś idę do gina , może to wcześnie ale chcę pójść chociażby na kontrolę bo dawno nie byłam . Zobaczę co powie 🙂

gratulacje ❤️ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kama7 napisał:

Ja dziś powtórzyłam test i pozytywny ❤️ z ostatniej miesiączki wychodzi na 8 sierpnia ale to się okaże 😉 dziś idę do gina , może to wcześnie ale chcę pójść chociażby na kontrolę bo dawno nie byłam . Zobaczę co powie 🙂

Gratulacjee!! ❤️ Ja właśnie jak zadzwoniłam do ginekologa to panie mi powiedziały, że najlepiej właśnie za 2 tyg się umówić (czyli ok 7tc) bo wtedy już będzie dokładnie widać, a czasem i usłyszeć bicie serduszka 🙂 więc mam wizytę16ego i już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Luni napisał:

Gratulacjee!! ❤️ Ja właśnie jak zadzwoniłam do ginekologa to panie mi powiedziały, że najlepiej właśnie za 2 tyg się umówić (czyli ok 7tc) bo wtedy już będzie dokładnie widać, a czasem i usłyszeć bicie serduszka 🙂 więc mam wizytę16ego i już nie mogę się doczekać!

w moim przypadku tez tak bylo ❤️ 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Luni napisał:

mam nadzieję, że dołączą dziewczyny do nas 🙂

ja dziś idę na pierwszą betę, mam nadzieje, że wszystko będzie ok! 
W weekend zamówiłam sobie też polecaną książkę "W oczekiwaniu na dziecko" i nie mogę się w sumie jej już doczekać 🙂 
Na razie to cały czas się łapię, że czegoś nie mogę jeść (po czasie np wczoraj w burgerze był panierowany ser pleśniowy 😞 i już gryza wzięłam i dopiero eureka! że tego nie mogę 😞 ) 

 

A jak Ty się czujesz @aleksaaaandra? 

Miłego dnia!

Mnie trochę zmęczenie złapało.. a tak to idealnie 😀 w środę idę na wizytę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kama7 napisał:

Ja dziś powtórzyłam test i pozytywny ❤️ z ostatniej miesiączki wychodzi na 8 sierpnia ale to się okaże 😉 dziś idę do gina , może to wcześnie ale chcę pójść chociażby na kontrolę bo dawno nie byłam . Zobaczę co powie 🙂

I jak wizyta u lekarza ? Ja też się szybko zapisałam a to że wzgledu zobaczyć czy jest dobrze umiejscowiony 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Aleksaaaandra napisał:

I jak wizyta u lekarza ? Ja też się szybko zapisałam a to że wzgledu zobaczyć czy jest dobrze umiejscowiony 😀

Ja też wolałam iść i sprawdzić 😉 jest pęcherzyk mam wizytę 16 i Pani doktor mówi że wtedy powinien być już zarodek . Dostałam skierowanie na badania i zrobiła mi cytologię . Jestem dobrej myśli . Warto było pójść do lakarza tym bardziej że to moja pierwsza ciąża i nie wiem jeszcze co jak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kama7 napisał:

Ja też wolałam iść i sprawdzić 😉 jest pęcherzyk mam wizytę 16 i Pani doktor mówi że wtedy powinien być już zarodek . Dostałam skierowanie na badania i zrobiła mi cytologię . Jestem dobrej myśli . Warto było pójść do lakarza tym bardziej że to moja pierwsza ciąża i nie wiem jeszcze co jak 😉

No to super 🥰 tylko czekać na bijące serducho 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy piszecie że nie macie jakiś dokuczliwych objawów za to ja czuję to bardzo . Przede wszystkim bardzo boli mnie biust , stał się większy i ciężko mi z nim, mam skurcze macicy , jakieś ukłucia (podobno normalne) a na twarzy znalazłam dwa bolące dość duże podskórne pryszcze 😄 o 21 padam jak kawka 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Kama7 napisał:

Ja też wolałam iść i sprawdzić 😉 jest pęcherzyk mam wizytę 16 i Pani doktor mówi że wtedy powinien być już zarodek . Dostałam skierowanie na badania i zrobiła mi cytologię . Jestem dobrej myśli . Warto było pójść do lakarza tym bardziej że to moja pierwsza ciąża i nie wiem jeszcze co jak 😉

Super! też mam 16ego wizytę! 🙂  Trzymam kciuki!

Ja właśnie odebrałam badania z beta hcg i mam 391mlU/ml to chyba prawidłowo jak na ten tc. 

Ja od wczoraj czuję delikatnie piersi tzn przy dotyku, że są wrażliwsze no i mam drzemkę w ciągu dnia czasem 🙂 Na razie bez innych objawów.
i wpadłam w szał oglądania ubranek i innych rzeczy dla bąbelka 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Luni napisał:

Super! też mam 16ego wizytę! 🙂  Trzymam kciuki!

Ja właśnie odebrałam badania z beta hcg i mam 391mlU/ml to chyba prawidłowo jak na ten tc. 

Ja od wczoraj czuję delikatnie piersi tzn przy dotyku, że są wrażliwsze no i mam drzemkę w ciągu dnia czasem 🙂 Na razie bez innych objawów.
i wpadłam w szał oglądania ubranek i innych rzeczy dla bąbelka 😛 

Musisz powtórzyć po 48 h czy ładnie przyrasta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Aleksaaaandra napisał:

Musisz powtórzyć po 48 h czy ładnie przyrasta 

tak tak właśnie idę pojutrze znowu, mam nadzieję, że będzie ok 🙂

 

Ja mam zapisaną wizytę 16ego więc to będzie 42dc (czyli koniec 6tc a sam początek 7tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Luni napisał:

tak tak właśnie idę pojutrze znowu, mam nadzieję, że będzie ok 🙂

 

Ja mam zapisaną wizytę 16ego więc to będzie 42dc (czyli koniec 6tc a sam początek 7tc)

No to super 🥰🥰 oby wszystko było dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam termin na 4 sierpnia bedzie to moje piate dziecko 

Mam syna 18 lat drugi syn 16 lat corka 15 lat i druga córka 2 lata i 4 miesiace 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aga187634 napisał:

Ja mam termin na 4 sierpnia bedzie to moje piate dziecko 

Mam syna 18 lat drugi syn 16 lat corka 15 lat i druga córka 2 lata i 4 miesiace 

Witamy 🙂 gratulacje 🥰 czyli mamusią doświadczona 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aga187634 napisał:

Ja mam termin na 4 sierpnia bedzie to moje piate dziecko 

Mam syna 18 lat drugi syn 16 lat corka 15 lat i druga córka 2 lata i 4 miesiace 

Super! Gratulacje! ❤️ To już chyba bez takiego stresu, co?  🙂  Czy jednak stres nigdy nie znika?

Ja dziś w nocy się obudziłam z bólu brzucha (ból w podbrzuszu jak przy okresie - dodam, że ja zawsze niestety okres znosilam dosc ciezko jezeli chodzi o ból brzucha) i się strasznie boję, czy wszystko ok. Dopiero wizyta w wc pomogła. Ale się nieźle przestraszyłam. teraz nasłu...ę każdego dosłownie ukłucia. zwariować można. Za dużo chyba się naczytałam. 

a jeszcze mam pytanie, macie już jakąś lekturę o tematyce ciążowej? Ja zakupiłam książkę "w oczekiwaniu na dziecko" oraz mam ebooka "Mamy dla mamy", ale właśnie teraz tak robię research książek polecanych to znalazłam takie pozycje:
NIEZBĘDNIK PRZYSZŁEJ MAMY
- Twoja ciąża tydzień po tygodniu
- Będę mamą
Zastanawiam się nad zakupem, ale też nie wiem czy przypadkiem treści mocno nie będą się powtarzać.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Luni napisał:

Super! Gratulacje! ❤️ To już chyba bez takiego stresu, co?  🙂  Czy jednak stres nigdy nie znika?

Ja dziś w nocy się obudziłam z bólu brzucha (ból w podbrzuszu jak przy okresie - dodam, że ja zawsze niestety okres znosilam dosc ciezko jezeli chodzi o ból brzucha) i się strasznie boję, czy wszystko ok. Dopiero wizyta w wc pomogła. Ale się nieźle przestraszyłam. teraz nasłu...ę każdego dosłownie ukłucia. zwariować można. Za dużo chyba się naczytałam. 

a jeszcze mam pytanie, macie już jakąś lekturę o tematyce ciążowej? Ja zakupiłam książkę "w oczekiwaniu na dziecko" oraz mam ebooka "Mamy dla mamy", ale właśnie teraz tak robię research książek polecanych to znalazłam takie pozycje:
NIEZBĘDNIK PRZYSZŁEJ MAMY
- Twoja ciąża tydzień po tygodniu
- Będę mamą
Zastanawiam się nad zakupem, ale też nie wiem czy przypadkiem treści mocno nie będą się powtarzać.  

 

Wiesz co mnie też dziś jakoś brzuch bolał i musiałam do toalety. Ale wczoraj to lewy jajnik tak kół razem z bokiem pleców. Nie ja nie zamawiam książek. Bym tylko więcej się stresowała że nie które rzeczy u mnie nie występują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja mam podobnie ! W nocy zbudził mnie ból macicy oraz jajnika . Też się zmartwiam czy wszystko jest dobrze 😞 strasznie chce zostać mamą . Dziewczyny czy to normalne że lakarka prócz kwasu foliowego zapisała mi progesteron????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Kama7 napisał:

Dziewczyny ja mam podobnie ! W nocy zbudził mnie ból macicy oraz jajnika . Też się zmartwiam czy wszystko jest dobrze 😞 strasznie chce zostać mamą . Dziewczyny czy to normalne że lakarka prócz kwasu foliowego zapisała mi progesteron????

A badała ci krew ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kama7 napisał:

Dziewczyny ja mam podobnie ! W nocy zbudził mnie ból macicy oraz jajnika . Też się zmartwiam czy wszystko jest dobrze 😞 strasznie chce zostać mamą . Dziewczyny czy to normalne że lakarka prócz kwasu foliowego zapisała mi progesteron????

Jesteśmy w podobnych tc moze to się łożysko wykształca i stąd ból, mam apkę ciążową i właśnie tam jest napisane że w tym tyg jest właśnie na to czas więc może stąd takie mocniejsze bóle.. 

Hmm ja jeszcze nie byłam u lekarza to nie mam pojęcia. Ja teraz jak i przed ciążą mam kwas foliowy i kwasy omega 3 z wit d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×