Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paweł Sobczak

Moja kobieta ma chorą fantazje

Polecane posty

Witajcie użytkownicy,

Nazywam się Paweł, mam 17 lat, mam dość nietypowy problem z moją ukochaną. Chodzimy ze sobą od 4 miesięcy. Seks jest nieziemski tylko jest  jeden problem. Otóż moja dziewczyna ma dość nieciekawą fantazję- chce mi wsadzić palec w odbyt. Mówiła że potem będziemy zwiększać ,,kaliber’’ (dildo) co mnie trochę martwi. Jak jej to powiedzieć że średnio chce aby jej palce i inne przedmioty lądowały w wiadomym miejscu. Proszę o pomoc bo nie ukrywam to mnie przerasta i nie wiem co począć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie chcesz to powiedz jej to otwarcie. Seks powinien dawać obojgu satysfakcję i nie powinno się nikogo zmuszać do praktyk, których nie akceptuje. Może z czasem przekonasz się ale skoro na razie nie - to nie zgadzaj się

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paweł Sobczak napisał:

Witajcie użytkownicy,

Nazywam się Paweł, mam 17 lat, mam dość nietypowy problem z moją ukochaną. Chodzimy ze sobą od 4 miesięcy. Seks jest nieziemski tylko jest  jeden problem. Otóż moja dziewczyna ma dość nieciekawą fantazję- chce mi wsadzić palec w odbyt. Mówiła że potem będziemy zwiększać ,,kaliber’’ (dildo) co mnie trochę martwi. Jak jej to powiedzieć że średnio chce aby jej palce i inne przedmioty lądowały w wiadomym miejscu. Proszę o pomoc bo nie ukrywam to mnie przerasta i nie wiem co począć.

Czy Twoja kobieta pisuje na tym forum? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paweł Sobczak napisał:

Witajcie użytkownicy,

Nazywam się Paweł, mam 17 lat, mam dość nietypowy problem z moją ukochaną. Chodzimy ze sobą od 4 miesięcy. Seks jest nieziemski tylko jest  jeden problem. Otóż moja dziewczyna ma dość nieciekawą fantazję- chce mi wsadzić palec w odbyt. Mówiła że potem będziemy zwiększać ,,kaliber’’ (dildo) co mnie trochę martwi. Jak jej to powiedzieć że średnio chce aby jej palce i inne przedmioty lądowały w wiadomym miejscu. Proszę o pomoc bo nie ukrywam to mnie przerasta i nie wiem co począć.

Palec ok. Natomiast większy kaliber zdecydowanie odpada😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Waderka napisał:

Czy Twoja kobieta pisuje na tym forum? 😎

z drugiej strony mężczyzna posiada dwa miejsca których stymulacja wywołuje rozkosz i orgazm. Członek - a właściwie jego żołądź oraz prostata. Stymulacja członka to oczywiście prosty i klasyczny seks. Prostat to trochę co innego jest ukryta i tak na prawdę dostęp do niej jest tylko poprzez odbyt (stymulacja zewnętrznego punktu to niestety nie to samo co bezpośrednio przez odbyt). Orgazm uzyskiwany przez stymulację prostaty jest inny jak poprzez stymulacje członka (trochę podobnie jak u kobiety łechtaczkowy i pochwowy). Można oczywiście stymulować oba miejsca i nie powiem (z mojego doświadczenia), że te doznania się "matematycznie" sumują ale jest to także specyficzne i miłe przeżycie. Dlatego może źle robi, że rezygnuje z tego, co proponuje jego dziewczyna bo zamyka sobie drogę do fajnych doznań ale oczywiście najważniejsze jest to, że skoro tego nie akceptuje to nie powinien być przez nią przymuszany bo wszystko musi  być robione dobrowolnie

https://soveturologa.ru/wp-content/uploads/2018/08/2018-08-10_01-53-22.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paweł Sobczak napisał:

Witajcie użytkownicy,

Nazywam się Paweł, mam 17 lat, mam dość nietypowy problem z moją ukochaną. Chodzimy ze sobą od 4 miesięcy. Seks jest nieziemski tylko jest  jeden problem. Otóż moja dziewczyna ma dość nieciekawą fantazję- chce mi wsadzić palec w odbyt. Mówiła że potem będziemy zwiększać ,,kaliber’’ (dildo) co mnie trochę martwi. Jak jej to powiedzieć że średnio chce aby jej palce i inne przedmioty lądowały w wiadomym miejscu. Proszę o pomoc bo nie ukrywam to mnie przerasta i nie wiem co począć.

17 lat i już takie problemy? 🙉

Co za żałosne provo. 

Forum jest dla pełnoletnich użytkowników. Panu już dziękujemy 😊👊

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ddt60 napisał:

z drugiej strony mężczyzna posiada dwa miejsca których stymulacja wywołuje rozkosz i orgazm. Członek - a właściwie jego żołądź oraz prostata. Stymulacja członka to oczywiście prosty i klasyczny seks. Prostat to trochę co innego jest ukryta i tak na prawdę dostęp do niej jest tylko poprzez odbyt (stymulacja zewnętrznego punktu to niestety nie to samo co bezpośrednio przez odbyt). Orgazm uzyskiwany przez stymulację prostaty jest inny jak poprzez stymulacje członka (trochę podobnie jak u kobiety łechtaczkowy i pochwowy). Można oczywiście stymulować oba miejsca i nie powiem (z mojego doświadczenia), że te doznania się "matematycznie" sumują ale jest to także specyficzne i miłe przeżycie. Dlatego może źle robi, że rezygnuje z tego, co proponuje jego dziewczyna bo zamyka sobie drogę do fajnych doznań ale oczywiście najważniejsze jest to, że skoro tego nie akceptuje to nie powinien być przez nią przymuszany bo wszystko musi  być robione dobrowolnie

https://soveturologa.ru/wp-content/uploads/2018/08/2018-08-10_01-53-22.png

Jak zwykle rzeczowo to ująłeś😌

Autor nie musi się niczym martwić. Żadna fantazja nie musi się spełnić, jeśli się się tego nie chce. No i najważniejsze, że dziewczyna zdrowa mimo że chore fantazje tworzy 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, ddt60 napisał:

z drugiej strony mężczyzna posiada dwa miejsca których stymulacja wywołuje rozkosz i orgazm. Członek - a właściwie jego żołądź oraz prostata. Stymulacja członka to oczywiście prosty i klasyczny seks. Prostat to trochę co innego jest ukryta i tak na prawdę dostęp do niej jest tylko poprzez odbyt (stymulacja zewnętrznego punktu to niestety nie to samo co bezpośrednio przez odbyt). Orgazm uzyskiwany przez stymulację prostaty jest inny jak poprzez stymulacje członka (trochę podobnie jak u kobiety łechtaczkowy i pochwowy). Można oczywiście stymulować oba miejsca i nie powiem (z mojego doświadczenia), że te doznania się "matematycznie" sumują ale jest to także specyficzne i miłe przeżycie. Dlatego może źle robi, że rezygnuje z tego, co proponuje jego dziewczyna bo zamyka sobie drogę do fajnych doznań ale oczywiście najważniejsze jest to, że skoro tego nie akceptuje to nie powinien być przez nią przymuszany bo wszystko musi  być robione

Jak zwykle rzeczowo to ująłeś😌

Autor nie musi się niczym martwić. Żadna fantazja nie musi się spełnić, jeśli się się tego nie chce. No i najważniejsze, że dziewczyna zdrowa mimo że chore fantazje tworzy😎

Edytowano przez Waderka
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paweł Sobczak napisał:

hola hola seks jest od 15!

Forum jest dla ludzi, którzy skończyli 18 lat. Wróć do książek 👊😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

17 lat i już takie problemy? 🙉

Co za żałosne provo. 

Forum jest dla pełnoletnich użytkowników. Panu już dziękujemy 😊👊

Oj tam oj tam.

Nie w takich temacikach próbowałaś błysnąć. Nawet teraz, jako bystra demaskatorka😎

No gdyby nie Ty, nikt by się nie domyślił 🥱

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Magda bez loginu napisał:

Forum jest dla ludzi, którzy skończyli 18 lat. Wróć do książek 👊😅

Ty wróć 😂😂😂

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paweł Sobczak napisał:

Witajcie użytkownicy,

Nazywam się Paweł, mam 17 lat, mam dość nietypowy problem z moją ukochaną. Chodzimy ze sobą od 4 miesięcy. Seks jest nieziemski tylko jest  jeden problem. Otóż moja dziewczyna ma dość nieciekawą fantazję- chce mi wsadzić palec w odbyt. Mówiła że potem będziemy zwiększać ,,kaliber’’ (dildo) co mnie trochę martwi. Jak jej to powiedzieć że średnio chce aby jej palce i inne przedmioty lądowały w wiadomym miejscu. Proszę o pomoc bo nie ukrywam to mnie przerasta i nie wiem co począć.

Fantazja jak to fantazja nie każda musi być spełniona, przynajmniej nie tak od razu na początku związku 😉

Zastanawiam się tylko czy ona sama na to wpadła czy być może pod wpływem Twojej propozycji seksu analnego z nią. Wiesz taka taktyka, że skoro Ty chcesz to najpierw zobacz jak to jest.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ONA83 napisał:

Fantazja jak to fantazja nie każda musi być spełniona, przynajmniej nie tak od razu na początku związku 😉

Zastanawiam się tylko czy ona sama na to wpadła czy być może pod wpływem Twojej propozycji seksu analnego z nią. Wiesz taka taktyka, że skoro Ty chcesz to najpierw zobacz jak to jest.

przypuszczam, że tak mogło być. On jej zaproponował anal a jego pani zaproponowała mu pegging. Mogę powiedzieć, że umiejętnie i delikatnie zrobiony pegging tak jak i delikatny anal "to nic strasznego" a nawet bywa przyjemny. Ale oczywiście fakt - tak samo jak w analu trzeba zacząć od palca.

https://thumb-p8.xhcdn.com/a/R9Ik-tgtzQXME8NH-smQzg/000/454/817/088_1000.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

Niektóre to kobiety lubią, mnie to brzydzi, i to niezależnie od kierunku....
Ja tam nie mam ochoty by kobieta mnie na to namawiała nawet w roli ofiary.....
...na głębokie gardło w jej stronę też nie miałbym ochoty....

Bo apetyt na takie rzeczy przychodzi w miarę jedzenia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

Niektóre to kobiety lubią, mnie to brzydzi, i to niezależnie od kierunku....
Ja tam nie mam ochoty by kobieta mnie na to namawiała nawet w roli ofiary.....
...na głębokie gardło w jej stronę też nie miałbym ochoty....

Anal jest dobry ale mnie osobiście brzydzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.12.2020 o 15:47, Paweł Sobczak napisał:

Witajcie użytkownicy,

Nazywam się Paweł, mam 17 lat, mam dość nietypowy problem z moją ukochaną. Chodzimy ze sobą od 4 miesięcy. Seks jest nieziemski tylko jest  jeden problem. Otóż moja dziewczyna ma dość nieciekawą fantazję- chce mi wsadzić palec w odbyt. Mówiła że potem będziemy zwiększać ,,kaliber’’ (dildo) co mnie trochę martwi. Jak jej to powiedzieć że średnio chce aby jej palce i inne przedmioty lądowały w wiadomym miejscu. Proszę o pomoc bo nie ukrywam to mnie przerasta i nie wiem co począć.

pozwól jej jak ją kochasz 😜 co ci zależy? ..może ci się spodoba 😄 

Edytowano przez ania H99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.12.2020 o 15:47, Paweł Sobczak napisał:

Witajcie użytkownicy,

Nazywam się Paweł, mam 17 lat, mam dość nietypowy problem z moją ukochaną. Chodzimy ze sobą od 4 miesięcy. Seks jest nieziemski tylko jest  jeden problem. Otóż moja dziewczyna ma dość nieciekawą fantazję- chce mi wsadzić palec w odbyt. Mówiła że potem będziemy zwiększać ,,kaliber’’ (dildo) co mnie trochę martwi. Jak jej to powiedzieć że średnio chce aby jej palce i inne przedmioty lądowały w wiadomym miejscu. Proszę o pomoc bo nie ukrywam to mnie przerasta i nie wiem co począć.

Pozazdrościć ci dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem posuwany przez dziewczynę i jest to na swój sposób przyjemne. Jednak rzeczywiście jest to krępujące i trzeba się oswoić z tą myślą oraz przede wszystkim chociaż w minimalnym stopniu tego chcieć. Natomiast w każdym związku najważniejsza jest komunikacja i jeśli to jest u Ciebie granica, której nie możesz przekroczyć to po prostu powiedz. Nic się złego przez to nie stanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.12.2020 o 15:47, Paweł Sobczak napisał:

moja dziewczyna ma dość nieciekawą fantazję- chce mi wsadzić palec w odbyt. Mówiła że potem będziemy zwiększać ,,kaliber’’ (dildo) co mnie trochę martwi

Nie martw się Paweł.

Jak ją kochasz i ona cię kocha to z pewnością ci krzywdy nie zrobi.

Zwiększanie kalibra potraktuj jak challenge i miej nadzieję, że jej się znudzi zanim dotrze do arm fistingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×