Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kaja Si

Święty Mikołaj i zasady wychowawcze

Polecane posty

Nie wierzy w mikolaja to po co na sile jej to wmuszasz? Ma 12 lat, nie jest oderwana granatem od rzeczywistości i rozmawia ze znajomymi, czyta i nie musi wierzyć w bajki.  Poza tym to juz duze dziecko, niedlugo bedzie nastolatka, daj jej troche luzu i prywatności. Nie możesz tak po prostu wertować jej telefonu i usuwać z niego to co tobie sie nie podoba. Musisz z nia rozmawiać i wpajac wartości, a nie zabraniać, bo to skonczy sie buntem I będzie robic na złość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kaja Si napisał:

ja ją tylko chronie przed tym okrutnym światem 

To po co robiłaś dzieciaka skoro świat jest taki okrutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bella_again napisał:

To po co robiłaś dzieciaka skoro świat jest taki okrutny

strasznie współczuje jej córce, ale mi sie wwydaje ze to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat z cyklu, pomóżcie mi, ale ja i tak nie skorzystam. Dziecko wiecznie dzieckiem nie będzie. Jeśli temat jest prawdziwy, to autorka wychowuje życiową kalekę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałam na początku, że to prowo, ale znam dzieci i realia pewnej katolickiej podstawówki w centrum Lublina, i wiem, że to może być prawda, znam jedną taką nawiedzoną mamuśkę i miałam okazje poznać ich dzieci i koleżanki, to jest dramat. Dziewczyny 14 letnie bawią się lalkami, głupiutkie i naiwne tak, że faktycznie bym się martwiła, czy nie pójdzie z kimś kotków oglądać. Wina rodziców i środowiska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wanna napisał:

Pomyślałam na początku, że to prowo, ale znam dzieci i realia pewnej katolickiej podstawówki w centrum Lublina, i wiem, że to może być prawda, znam jedną taką nawiedzoną mamuśkę i miałam okazje poznać ich dzieci i koleżanki, to jest dramat. Dziewczyny 14 letnie bawią się lalkami, głupiutkie i naiwne tak, że faktycznie bym się martwiła, czy nie pójdzie z kimś kotków oglądać. Wina rodziców i środowiska 

boże biedne dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×