Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ElitexD

Od dzisiaj spróbuję skończyć z użalaniem się nad sobą

Polecane posty

Postaram się żyć teraźniejszością i nie płakać ze zje.balem mimo iż trochę się boję że nikogo innego sobie nie znajdę :(((

Czy mi się uda to moja sprawa ale miło by było gdyby ktoś trzymał za mnie kciuki :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ElitexD napisał:

Postaram się żyć teraźniejszością i nie płakać ze zje.balem mimo iż trochę się boję że nikogo innego sobie nie znajdę :(((

Czy mi się uda to moja sprawa ale miło by było gdyby ktoś trzymał za mnie kciuki :)) 

Trzymam kciuki 😀  Zawsze po burzy przychodzi słońce🌞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowniez trzymam kciuki, jestem za i pamietaj o ruchu, w jakiejkolwiek formie, byle do zmeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ElitexD napisał:

Postaram się żyć teraźniejszością i nie płakać ze zje.balem mimo iż trochę się boję że nikogo innego sobie nie znajdę :(((

Czy mi się uda to moja sprawa ale miło by było gdyby ktoś trzymał za mnie kciuki :)) 

Jak coś zepsułeś. Może da się naprawić. Próbowałeś? Napisz w czym rzecz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Czerwone korale napisał:

Jak coś zepsułeś. Może da się naprawić. Próbowałeś? Napisz w czym rzecz. 

W moim profilu jest kilka tematów na temat wydarzeń ostatnich z mojego życia, nie chce już kolejny raz o tym pisać :(((

I dziękuję wszystkim za wsparcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, ElitexD napisał:

Postaram się żyć teraźniejszością i nie płakać ze zje.balem mimo iż trochę się boję że nikogo innego sobie nie znajdę :(((

Czy mi się uda to moja sprawa ale miło by było gdyby ktoś trzymał za mnie kciuki :)) 

Może za jakiś czas poznasz kogoś, w kim się zakochasz i dawne rozterki pójdą w niepamięć :) A może jeszcze będzie tak, że nowe okoliczności sprawią, że z tą dziewczyną będziecie mogli być jednak razem 😍 Może przez ten czas dojrzejesz i staniesz się mniej toksycznym człowiekiem 😁

Trzymam kciuki, ale tylko pod warunkiem, że nie będziesz świadomie bawił się uczuciami innych ludzi 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez! Zwlaszcza ze rozstaje sie z mezem i jade z dzieckiem na swieta do Pl. A mialy to byc piekne pierwsze swieta w nowym domu. Nawet zatrzymywac nie potrafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, PasjoNatka napisał:

 

Trzymam kciuki, ale tylko pod warunkiem, że nie będziesz świadomie bawił się uczuciami innych ludzi 😌

To nie było celowa bardzo tego żałuję że tak wyszło. Ale z pełną świadomością nie zrobiłbym tego. Nie umiem jednak krzywdzić ludzi specjalnie. Tego żałuję najbardziej. 

Dzieki wszystkim jeszcze raz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×