Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
puma

Wstrzymało mi okres i kłuje mnie brzuch

Polecane posty

Hej. Okres dostałam w niedzielę. Był normalny jak zwykle czyli takie średnie krwawienie. Wczoraj było mniejsze a zazwyczaj w drugim dniu mam obfity. Dziś nie mam prawie w ogóle, delikatnie plamię. Oprócz tego od wczoraj czuję dość silne kłucie w brzuchu, zaczynając od żołądka po dolne partie brzucha. To jest tak, jakby mi coś zablokowało.. Nie czuję się najlepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Mnie zazwyczaj w takich sytuacjach pomagają dwie aspiryny i gorąca kąpiel z delikatnym masowaniem podbrzusza, możesz też zaparzyć sobie i wypić krwawnik to takie zioła lub rumianek, u mnie ten zestaw sprawdza się na 100%.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję elma. Wypróbuję. Jak nie pomoże trzeba będzie iść do lekarza. A może lampka wina? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuj,oby było na zdrowie, przechodziłam przez podobne problemy.

A lampka wina? Jak najbardziej,!!! poprawia krążenie  ,podnosi ciśnienie i poprawia humor.

Pozdrawiam , i napisz czy pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło.. Wypiłam rumianek, wzięłam gorącą kąpiel, później lampka wina. W brzuchu poczułam ulgę ale dziś znów jest spięty i okresu nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadzę kalendarzyk. Mój cykl w poprzednim miesiącu wynosił 24 dni, w tym 28. Wcześniej różnie 24, 23, 26. W tym opóźniła się też owulacja o 5 dni. Przyznam że w ostatnim tygodniu miałam duży wysiłek fizyczny. Nie odżywiam się najlepiej. Ważę 51 kg przy wzroście 169cm. 

Mój ból brzucha mija. Może po prostu w tym miesiącu miałam taki okres. Rozmawiałam z moimi koleżankami to mają tak że czasami tylko plamią, prawie w ogóle okresu nie mają. Zastanawiam się nad tą wizytą u gina. Kurczę, byłam ostatnio to zdarła ze mnie sporo + leki. No szok. Pół wypłaty. Wszystko było w porządku tylko załapałam jakąś infekcję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już czaję, trzeba do tego kupić tester, ciekawe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Moim zdaniem i tak nie wygląda to normalnie , a wcześniej jakie miałaś miesiączki skąpe czy obfite ? Piszesz że ostatnio miałaś dużo wysiłku, może odchudzasz się lub po prostu jesteś w ciąży?

Przyczyn może być wiele dlatego nie bagatelizuj tego rozumiem że każda wizyta lekarska kosztuje,zwłaszcza teraz,ale postaraj się o poradę telefoniczną.

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie, czasami skąpe czasami obfite, ale nie aż tak skąpe. Nie odchudzam się absolutnie, wystarczająco jestem szczupła. Wysiłek jest spowodowany remontami. Dużo rzeczy robię po prostu sama. Czasami przesadzam z tym wysiłkiem wiem.. 12 godzin intensywnej pracy przez cały tydzień to szaleństwo ale jak człowiekowi zależy na tym żeby skończyć przed świętami tak to wygląda. Nie sądzę żebym była w ciąży. Plamienie było ze skrzepami tak jak zwykle. Prócz tego żadnych objawów w tym kierunku. 

Jest już dużo lepiej, pojawiło się też  lekkie krwawienie, także chyba odpuścilo 🙂 bardzo dziękuję o pomoc i za zainteresowanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×