Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hedorivka

"jesteś już stracona, już się skończyłaś na rynku damsko męskim"

Polecane posty

Tak mi powiedział facet na odchodne, że już nie mam szans nawet na faceta najniższej ligi bo jestem stara i brzydka. I ma 100% racji. Nie lubię być brzydka i stara. Ale jestem i nic z tym nie da rady zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo kto by Cię inny chciał? Ktoś mądrzejszy niż Twój były 😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Hedorivka napisał:

Tak mi powiedział facet na odchodne, że już nie mam szans nawet na faceta najniższej ligi bo jestem stara i brzydka. I ma 100% racji. Nie lubię być brzydka i stara. Ale jestem i nic z tym nie da rady zrobić

A on to jakiś Romeo był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Hedorivka napisał:

Tak mi powiedział facet na odchodne, że już nie mam szans nawet na faceta najniższej ligi bo jestem stara i brzydka. I ma 100% racji. Nie lubię być brzydka i stara. Ale jestem i nic z tym nie da rady zrobić

To Ty nie szukaj faceta tylko mężczyznę! Mężczyzna tym się różni od takich facecików, że nawet jak tak sobie o tobie pomyśli, to na takie odchodne, w życiu ci tak nie powie, tylko sie z klasą rozstanie. 

Poza tym nie zgodzę się z tobą, że nic nie dasz rady zrobić. Nawet w wieku 50, 60, ba.. 80 lat zawsze możesz o siebie zadbać na tyle na ile ci ciało pozwala (włosy, skóra, delikatny makijaż, paznokcie, czyste, schludne ubranie dopasowane do figury i okoliczności). Od razu wygląda i czuję się jak człowiek. A dodatkowo zadbać o inne aspekty (np. jakaś aktywność, hobby, znajomi), aby czuć się ze sobą dobrze i mieć zawsze pozytywne nastawienie i dobre samopoczucie/humor. 

Pozdrawiam i trzymaj się, a nie daj się! 😉

Edytowano przez SheriDANKA ;-P
-
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SheriDANKA 😜 napisał:

To Ty nie szukaj faceta tylko mężczyznę! Mężczyzna tym się różni od takich facecików, że nawet jak tak sobie o tobie pomyśli, to na takie odchodne, w życiu ci tak nie powie, tylko sie z klasą rozstanie.

Oczywiście, tylko że takimi mężczyznami kobiety nie są zainteresowane.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×