Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasspej

Jaki procent kobiet nie ma nic w ofercie oprócz wyglądu?

Polecane posty

1 minutę temu, Kulfon napisał:

To Tobie się pomyliła kobieta z manekinem w sklepie. Zdarza się, gdy się nie ma zbytniego doświadczenia.

to ile ich trzeba mieć aby zasłużyć na miano "doświadczony"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kasspej napisał:

ryzykuje banem jak zwykle aby zadać to poważne pytanie

Poważne pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Poważne pytanie ?

jasne, a ty co o tym powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kasspej napisał:

jasne, a ty co o tym powiesz?

Nie wiem , ja nie znam osobiście takich kobiet które nie mają nic do zaoferowania oprócz wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Elciaa29 napisał:

Nie wiem , ja nie znam osobiście takich kobiet które nie mają nic do zaoferowania oprócz wyglądu.

czyli też omijasz pustactwo, to chyba dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, kasspej napisał:

ryzykuje banem jak zwykle aby zadać to poważne pytanie

Cieszy, ze wiesz. Bedzie kultur?

Ostatnio ta twoja osobowosc bardziej mi sie podoba, ale...

Wicie panie..

Rossumicie...

NFM, sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kasspej napisał:

czyli też omijasz pustactwo, to chyba dobrze

Ale bez przeniesien prosze...

Ktos ma nie znaczy ze ty od razu tak samo..jakos to z twoich wypowiedzi nie wynikalo dotad. Ty po prostu omijasz KAZDA, bo ZADNEJ nie masz...

Nie rob k@rffy z logiki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można mieć do zaoferowania wygląd? To jest totalna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego osoba mega wyrobiona nie spojrzy nigdy na kogoś zwykłego? Jeśli to tylko wygląd, nie można pochopnie zrobić z kogoś pustaka to dlaczego tyle bardzo atrakcyjnych osób (wizualnie) nie ujmuje nikt zwykły? Znam parę- on przystojny, rzeźba zrobiona, własna firma. Ona? Nie zwyczajna. Mam czasem wrażenie, że osoby przesadnie dbające o wygląd chcą po prostu wskoczyć kilka półek wyżej by móc celować w szałowe dupy. Mnie dzielenie ludzi na półki czy tam ligi zwyczajnie śmieszy. Po wyglądzie to już pomyłka całkowita.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

majętna

Być może jest tak, że bohater historii nie nadaje sobie sprawy, że jego prezenty są bardzo kosztowne, bo jest na tyle majetny, że dla niego to groszowe sprawy. Nie zmienia to faktu, że obsypywanie prezentami nie jest normalne. Czemu ma służyć? Rozpieszczaniu? Kupowaniu uczuć? To jest niepokojące.

59 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

atrakcyjni mają taka samą szansę i prawo spotkać wartościowe osoby, tyl

Jeśli sami są wartościowi to na pewno tym samym będą kierować się.

59 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

nieosiągalna

Nigdy w życiu nie dowartościowałam się facetem, jego flirtem czy możliwością zaliczenia. Oczywiście, że zdarzała mi się myśl za panienki "taki gosc? Wtf😅", ale to raczej dotyczyło ogólnej opinii (kultura, inteligencja, nie sam wygląd). Wiele kobiet buduje sobie poczucie własnej wartości na wyglądzie faceta, który je zapina. To jest największy absurd by przez szmacenie się budować sobie własną wartość.

59 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

oceniasz, tylko w drugą stronę -

Już tłumaczę. Nie odbieram każdego przystojniaka czy ślicznej dziewczyny za pustą. Każdy bogaty nie jest zepsuty kasą, ale...Jeśli na swoim atucie bazują to... 🤷‍♀️

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Qwerty82 napisał:

a to zaakceptować

Nie mam bólu dupy, że facet który do przesady dba o siebie nie jest mną zainteresowany. Nie da się nie oceniać lalusia. Facet, który traci czas na ganianie za modą, przesadnie dba o wygląd, otwiera bagażnik w rękawiczkach... No nie moje klimaty 🤧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Qwerty82 napisał:

Nie widzę nic złego w dbaniu o siebie. A takich jak opisałaś nigdy nie poznałam, nie wiem skąd ich bierzesz

Oczywiście, że nic złego. Nie mówię, że facet ma widzieć tylko wodę przez cały miesiąc, ale stylizacje, roztrząsanie każdego mikrodefektu, przywiązywanie uwagi do błahych spraw świadczy o byciu cholernie płytkim.

14 minut temu, Qwerty82 napisał:

nie wiem skąd ich bierzesz

Aż mi banan wyszedł na gębę 🙂 Miałam kumpla, brak prysznic trzy razy dziennie, jak wyebal się na jagody w białych spodniach to płakałam ze śmiechu. Rączki ubrudzone to był dramat 🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rekontror555 napisał:

Ma do zaoferowania zawartość majtek. To czego więcej chcieć? A jak umie jeszcze gotować to już sukces. 

Majątek nie jest żadnym atutem. Liczy się człowiek, nic oprócz tego. Ile ma przelewu raz w miesiącu, czy ma dziecko, w jakie miejsce idzie by zarobić (chyba że żigolo), czym jeździ, czy ma normalną rodzinę czy nie, bo nie z nimi będę żyć tylko z nim, czy umie przybić gwoździa czy nie. To nie ma znaczenia 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Majątek nie jest żadnym atutem. Liczy się człowiek, nic oprócz tego. Ile ma przelewu raz w miesiącu, czy ma dziecko, w jakie miejsce idzie by zarobić (chyba że żigolo), czym jeździ, czy ma normalną rodzinę czy nie, bo nie z nimi będę żyć tylko z nim, czy umie przybić gwoździa czy nie. To nie ma znaczenia 🤷‍♀️

Chyba coś nie doczytałas. Pisałem o zawartości majtek a nie o majatku 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Ja nie umiem. Albo rybki albo pi/pki

Ale przynajmniej to co masz w majtkach jest warte zachodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
7 minut temu, Rekontror555 napisał:

Ma do zaoferowania zawartość majtek. To czego więcej chcieć? A jak umie jeszcze gotować to już sukces. 

Twoja zona ma co najwyzej do zaoferowania cuchnacego sledzia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Qwerty82 napisał:

dbaniu o siebie.

Jeśli facet nadmiernie zwraca uwagę na wygląd to będzie w Tobie widzieć zmarszczki, popękane naczynka, blizny, piegi i rozstępy. Ktoś taki mnie nie interesuje.

Chcę faceta, który nie odejdzie z obrzydzenie, bo straciłam przez taka pierś. Chcę faceta, któremu w chorobie nie będę zaburzać estetyki. Chcę faceta który będzie widzieć we mnie człowieka. Dziś mogę spodobać się, jutro mogę jeździć na wózku lub mieć przez chorobę 30kg więcej. Już widzę jak ktoś komu przeszkadza zmarszczką akceptuje powyższe scenariusze...

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Elciaa29 napisał:

Poważne pytanie ?

Tak, z cyklu ile diabłów zmieści się na główce szpilki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Nie mam na szczescie 🙂

Mam zmarszczki, posypałam się ostatnio strasznie. Rozstępy? Niewielkie w porównaniu do tego co mogą mieć kobiety, ale mam. Blizny? Mała kolekcja (5). Piegi wychodzą latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Edit666 napisał:

Twoja zona ma co najwyzej do zaoferowania cuchnacego sledzia. 

A co ma do zaoferowania mąż który ciebie gvvalci? Kiszonego ogora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rekontror555 napisał:

Chyba coś nie doczytałas. Pisałem o zawartości majtek a nie o majatku 😀.

To dobrze. Glodnemu chleb na mysli. Wolę wyjść na biedną niż napaloną😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

To dobrze. Glodnemu chleb na mysli. Wolę wyjść na biedną niż napaloną😜

Egoistka z ciebie, że myślisz tylko o sobie. I egocentryczka, że myślisz, że wszystko o tobie 😝.

Edytowano przez Rekontror555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rekontror555 napisał:

Egoistka z ciebie, że myślisz tylko o sobie. I egocentryczka, że myślisz, że wszystko o tobie 😝.

A Ty portfela i majtek nie nosisz, że te kwestie nie dotyczą Cię? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Qwerty82 napisał:

Nie mam na szczescie 🙂

Chce podobać się swojemu facetowi, ale ktoś kto myśli tak jak tutaj padło "kobieta bez pomalowanych paznokci nie jest kobieca i takiej nie chcę" to o czym my mówimy? Jeśli chora mam zapadać się ze wstydu pod ziemię, bo misiaczek mnie nie żałuje tylko widzi "niezrobienie" to... Chyba nie umiałabym być z kimś takim. Nie przeszkadza mi niepełnosprawność czy defekty, a mam być z kimś kto widzi pęknięte naczynko? Nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

za około stówke możesz sobie je elegancko pozamykać

Musiałabym na łeb upaść... No właśnie o tym mówimy. Akceptuje swoje niedoskonałości i nie mam zamiaru z tym walczyć. Jeśli facet widzi w Tobie pęknięte naczynko to nie mam pytań.

Nie chce faceta, który będzie mną leczył kompleksy, ale nie chcę też faceta dla którego będę musiała ciężko harować nad sobą, żeby mnie chciał i pragnął. Dbać? Rozumiem, ale są granice.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Qwerty82 napisał:

Nie mam czasu na robienie paznokci ani mi sie to nie podoba. Nawet na ślub nie miałam sztucznych. Mam wiecej do zaoferowania niz brokat na paznokciach ale ogólnie lubie w siebie inwestować.

A mężczyźni w ogole wiedza co to są pęknięte naczynka? (za około stówke możesz sobie je elegancko pozamykać 😉

A ja lubię mieć zrobione paznokcie, od lat u rąk tylko french 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×