Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Staramy się z narzeczonym o dziecko od dłuższego czasu. Niestety nasze wysiłki idą na marne. Mama mojego partnera jest bardzo chora ,ale nie chciała zgłosić się do szpitala. jej marzeniem jest posiadanie wnucząt. Powiedziałam jej że jesteśmy w ciąży, zgodziła się pójść do szpitala. Codziennie mi gratulowala i mówiła że nie moze sie doczekać, ze teraz ma dla kogo walczyć. Czułam się strasznie głupio. Zbywałam jej gratulacje i zaczęła podejrzewac ze to kłamstwo. Wypisała się że szpitala, dopóki nie zobaczy pozytywnego testu, nie wróci do niego. Nie oceniajcie mnie. Chodzi mi o jej zdrowie. Potrzebuje pozytywnego testu! Pomożecie mi? Staramy się z partnerem o dziecko i bedziemy starać, ale czas nas goni. Proszę! Pomóżcie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy masz zamiar szybko pochowac mamusie? Za chwile bedzie chciala zobaczyc zdjecie USG albo nawet filmik. Ciaza trwa 9 mc i jak mamusi dozyje to co jej powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staramy się z partnerem o dziecko, i żyjemy nadzieję że się uda nam nie za niedługo

Edytowano przez Girlpowwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zwykłą oszustką. A co jeśli Wam się nie uda w krótkim czasie, co zrobisz? Nadal będziesz kłamać? Współczuję Twojej teściowej takiej synowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz teściowej że może najpierw ślub a potem dziecko.?Jezzu,moja teściowa by zawału dostała jakbym byla w ciąży przed ślubem.Ma 70 lat.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×