Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lokokosi

Życie w Polsce = Depresja

Polecane posty

Po ponad 10 latach na Emigracji   (UK i Skandynawia) wróciłem z żoną i dziećmi do Polski. Mieszkamy już w PL drugi rok.  Żonie bardzo zależało na powrocie do ojczyzny,bo rodzina blisko

,bo lepiej dla dzieci, bo ile można się tak szlajać po Europie, bo wszędzie źle,a w kraju będzie cudownie. 

Mam okropną depresję, ludzie w kraju są strasznie smutni i ponurzy. Rozumiem że pandemia, że zarobki niskie,ale poziom zawiści rodaków wykracza poza wszelkie normy.

Najgorsze jest to że widzę że sam się zaczynam zmieniać w okropną "cebulę"

Dodatkowo ,podejście pracodawcy do  pracownika też jest dla mnie nie  zrozumiale. Jako handlowiec/tłumacz zarabiam 2600zl , w tym roku wypracowałem prawie 500zl tys zysku dla firmy,

i właśnie dostałem 250 zł premii  😮  .

Polacy nie lubią rozmawiać o pieniądzach, marzeniach,planach na przyszłość,o swoich pomysłach na życie. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey

Polacy lubią narzekać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, lokokosi napisał:

Najgorsze jest to że widzę że sam się zaczynam zmieniać w okropną "cebulę"

Już się zmieniłeś. 😜

37 minut temu, lokokosi napisał:

Jako handlowiec/tłumacz zarabiam 2600zl

Zmień tę robotę. Płacą Ci tyle ile oczekujesz. Na takim stanowisku zarabia się przynajmniej 5kzł na rękę. Często około 3 - 3,5 podstawy i reszta premia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2020 o 10:50, lokokosi napisał:

Po ponad 10 latach na Emigracji   (UK i Skandynawia) wróciłem z żoną i dziećmi do Polski. Mieszkamy już w PL drugi rok.  Żonie bardzo zależało na powrocie do ojczyzny,bo rodzina blisko

,bo lepiej dla dzieci, bo ile można się tak szlajać po Europie, bo wszędzie źle,a w kraju będzie cudownie. 

Mam okropną depresję, ludzie w kraju są strasznie smutni i ponurzy. Rozumiem że pandemia, że zarobki niskie,ale poziom zawiści rodaków wykracza poza wszelkie normy.

Najgorsze jest to że widzę że sam się zaczynam zmieniać w okropną "cebulę"

 

Masz depresję, bo ludzie są ponurzy? 😮

Mówi się, że przyciągasz ludzi podobnych do siebie.

Może najpierw trzeba przyjrzeć się sobie i zobaczyć, co można zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz jako tłumacz, a przecinki stawiasz jak chcesz. Nie wierzę, że jesteś tłumaczem, chyba że tylko ustnym. Bo piszesz niedbale bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
Dnia 14.12.2020 o 10:50, lokokosi napisał:

Po ponad 10 latach na Emigracji   (UK i Skandynawia) wróciłem z żoną i dziećmi do Polski. Mieszkamy już w PL drugi rok.  Żonie bardzo zależało na powrocie do ojczyzny,bo rodzina blisko

,bo lepiej dla dzieci, bo ile można się tak szlajać po Europie, bo wszędzie źle,a w kraju będzie cudownie. 

Mam okropną depresję, ludzie w kraju są strasznie smutni i ponurzy. Rozumiem że pandemia, że zarobki niskie,ale poziom zawiści rodaków wykracza poza wszelkie normy.

Najgorsze jest to że widzę że sam się zaczynam zmieniać w okropną "cebulę"

Dodatkowo ,podejście pracodawcy do  pracownika też jest dla mnie nie  zrozumiale. Jako handlowiec/tłumacz zarabiam 2600zl , w tym roku wypracowałem prawie 500zl tys zysku dla firmy,

i właśnie dostałem 250 zł premii  😮  .

Polacy nie lubią rozmawiać o pieniądzach, marzeniach,planach na przyszłość,o swoich pomysłach na życie. 

 

 

 

Zmień pracę to po pierwsze, przy takich zarobkach ego mężczyzny ( 30+) jest bliskie zeru.

Jesteś tu z ludźmi, którzy są dla Ciebie ważni- A to podstawa do zadowolenia.

Polacy nie rozmawiają o zarobkach - bo zazwyczaj krąg znajomych ma podobne dochody. 

Smutni i ponurzy.... są wszędzie, nie tylko w Polsce. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×