Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Prawiczek44

Chciałbym być szczęśliwy kogoś mieć ale jestem nieśmiałym mężczyzna co zrobić

Polecane posty

Jestem 44 letnim prawiczkiem nigdy nie byłem w łóżku z kobieta nie całowałem się ale z prostytutki nie za bardzo chce skorzystać  co powinienem zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Zaraz wpadnie pani Electra i cos zaradzi 😉

Dobre widzę że masz humor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Elciaa29 napisał:

Zaraz wpadnie pani Electra i cos zaradzi 😉

Pierwsza 🎉🎉🎉

Nie zaradzę. Nie boli go brak miłości, czułości, wsparcia,pieknego życia we dwoje na dobre i złe tylko brak ruuchania? Nie jest mi go szkoda. Żałuję go tylko, bo sama jestem na tym samym etapie życia 😝 podły los 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Nie zaradzę. Nie boli go brak miłości, czułości, wsparcia,pieknego życia we dwoje na dobre i złe tylko brak ruuchania? 

Przecież napisał w tytule tematu że chciał by być szczęśliwy , kogoś mieć ale jest nieśmiałym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Przecież napisał w tytule tematu że chciał by być szczęśliwy , kogoś mieć ale jest nieśmiałym mężczyzną.

 A potem sprowadził to do ruuchania. Nie wierzę, że można 44lata być samotnym i nie odczuwać głodu miłości. Nie wierzę, że w permanentnej samotności jedyne o czym myśli się to o yebaniu. Marzysz tysiącach rzeczy i sytuacjach, ale nie o seksie. Albo marne prowo, albo Marylcia ma rację, że brak seksu rzuca się na łeb.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

 A potem sprowadził to do ruuchania. 

A kłóciłam się ze 2 dni temu z Przemysławem że kobiety nie używają słowa "rüchać" 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi taki moment, że każda sytuacja boli Cię. Widzisz w sklepie nie promocje tylko szczęśliwe pary, które robią razem zakupy. W pracy z piętnastominutowego monologu koleżanki nie pamiętasz nic tylko to, że z mężem wybiera się na romantyczny wypad sobotni we dwoje. W aptece podziwiasz gościa, który kupuje leki dla chorej żony i bardzo prosi o coś "naprawdę skutecznego" bo cierpi. W samotności odbierasz świat po prostu inaczej...

Edytowano przez Electra
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

A kłóciłam się ze 2 dni temu z Przemysławem że kobiety nie używają słowa "rüchać" 🤔

Jestem stukilowy babochłop, mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Jestem stukilowy babochłop, mogę.

Waga nie ma nic do rzeczy , tylko to co mamy w głowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Waga nie ma nic do rzeczy , tylko to co mamy w głowie 🙂

To prawda.

Nie jestem zawistna w patrzeniu na szczęście innych ludzi. Każdemu życzę miłości. Tylko kiedy jesteś samotna po ludzku zazdrościsz, też byś tak chciała. Nie widzisz wkoło nic tylko szczęście i miłość i z jednej strony cieszy Cię to, a z drugiej jej brak jest bardziej dotkliwy.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Electra napisał:

nie widzisz wkoło nic tylko szczęście i miłość i z jednej strony cieszy Cię to, a z drugiej jej brak jest bardziej dotkliwy.

tak coś wiem na ten temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Electra napisał:

Przychodzi taki moment, że każda sytuacja boli Cię. Widzisz w sklepie nie promocje tylko szczęśliwe pary, które robią razem zakupy. W pracy z piętnastominutowego monologu koleżanki nie pamiętasz nic tylko to, że z mężem wybiera się na romantyczny wypad sobotni we dwoje. W aptece podziwiasz gościa, który kupuje leki dla chorej żony i bardzo prosi o coś "naprawdę skutecznego" bo cierpi. W samotności odbierasz świat po prostu inaczej...

Tez kiedys wybralam samotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ZUZANNA napisał:

Tez kiedys wybralam samotnosc.

Czyli wiesz o czym mówię. Uwiera w chooj, nawet jeśli jest świadomym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Czyli wiesz o czym mówię. Uwiera w chooj, nawet jeśli jest świadomym wyborem.

Dobry temat na nowy topik. Samotnosc - temat rzeka. Zalozysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ZUZANNA napisał:

Dobry temat na nowy topik. Samotnosc - temat rzeka. Zalozysz ?

Mogę napisać o niej książkę. O tysiącach sytuacji kiedy potrzebujesz czułości i bliskości, a jesteś sama. Mogę przytoczyć Ci tak absurdalne życiowe sytuacje w których można odczuwać brak bliskiej osoby, że nie uwierzyłabyś jak bardzo przenika ona w życie, w nas. Na wskroś.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie podejme dyskusje. Nie wiem tylko czy lepiej tu czy na priv. Tu zaraz pojawia sie nieprzyjemne komentarze ale za to wiecej osob ma szanse to przeczytac. Na privie na pewno bedzie spokojniej ale i mniej ludzi do czytania i do pisania. Co wolisz ?

2 minuty temu, Electra napisał:

Mogę napisać o niej książkę. O tysiącach sytuacji kiedy potrzebujesz czułości i bliskości, a masz pustkę. Mogę przytoczyć Ci tak absurdalne życiowe sytuację w których można odczuwać samotność, że nie uwierzyłabyś jak bardzo przenika ona w życie, w nas. Na wskroś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZUZANNA napisał:

Nie wiem tylko czy lepiej tu czy na priv.

Oczywiście, że tutaj. Nie odbieraj radości innym. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×