Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cynamonka66

Minimalny spadek beta hcg

Polecane posty

Cześć. Trochę się zaczynam stresować. Jestem prawdopodobnie w 6 tc. 3 grudnia moja beta wynosiła 2597 a 14 grudnia spadła do 2385. Objawy ciąży dalej są,  brak krwawienia, jutro mam zrobić następna bete. Czy to oznacza że ciaza obumiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, chyba sama wiesz.... są w necie kalkulatory bety.

Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h, więc po 11 dniach od poprzedniego badania powinnaś mieć wielokrotnie wyższy wynik. Jeśli to nie błąd (a to bardzo mało prawdopodobne żeby pomyłka była tego kalibru), to sytuacja jest jasna. 

 jeśli beta nie przyrasta, to ciąża się nie rozwija, przykro mi. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2020 o 00:39, Cynamonka66 napisał:

Cześć. Trochę się zaczynam stresować. Jestem prawdopodobnie w 6 tc. 3 grudnia moja beta wynosiła 2597 a 14 grudnia spadła do 2385. Objawy ciąży dalej są,  brak krwawienia, jutro mam zrobić następna bete. Czy to oznacza że ciaza obumiera?

Nie stresuj się nie potrzebnie upewnisz się po ponownym wykonaniu bety. Może źle pierwszy bądź drugi pomiar Ci wyszedł spokojnie😉! Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że juz obumarła, a to co zostało to resztki z np 20 tysięcy. Między 3-14 grudnia nie robiłaś badań więc niewiesz tak naprawde kiedy zaczęła spadać. Kiedy coś się dzieje beta spada bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×