Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mayoka

Dlaczego Empik ma tak drogo?

Polecane posty

Kupiłam kilka rzeczy i po fakcie sprawdziłam z ciekawości i to samo co kupiłam w Empiku było taniej w innych sklepach. Mam nauczkę żeby sprawdzać ceny w różnych sklepach zanim się kupi. Może komuś się przyda taka informacja żeby się nie śpieszyć z kupowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele takich mniejszych, niezależnych wydawców zwykle informuje swoich fanow, ze jesli jest taka opcja, to lepiej kupic od nich bezposrednio (np strona internetowa albo sklepik na koncercie) niz w Empiku, bo empik zzabiera spory % od ceny dla siebie, w zamian za to, ze produkt jest u nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie znalazłam sposób na kupowanie książek. W Empiku da cholernie drogie za to jak kupisz prosto z wydawnictwa to będą tańsze lub z przeceną. Lepiej kupuj od razu od producenta 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej opłaca się kupować książki na innych portalach. Na Empiku jest bardzo drogo 😞 Rzadko Empik oferuje najlepszą cenę za książki (choć się zdarza), choć na pewno kusi to, że czasami niektóre książki mają szybciej niż inne sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo empik w cenie ksiazki dolicza sobie takze swoja całą rozbuchana strukturę salonów i promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto polować na promocje w empiku. ostatnio była świetna - wzielam 3 ksiazki i zaplaciłam 50zł😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoją ulubioną księgarnie i tylko tam kupuje 😋.

A w takich sieciowych księgarniach nie kupuje, slyszlam pare złych głosów o Empiku jako pracodawcy i się zraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo empik z racji dobrych lokalizacji i promocji moze sobie dyktować warunki, ludzie i tak kupią

Edytowano przez tytka21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik narzuca często mocno ...yczne marże bo doskonale wie, że i tak sporo się sprzeda z racji rozpoznawalności marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, feliks.krzeslo napisał:

ceny w empiku to jakieś nieporozumienie...

niby czemu? Obecnie ceny w empiku są jednymi z najniższych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×