Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hejka wszystkim! 😊

Otóż, wraz z moim chłopakiem uprawiamy seks ( mam 19 A on 18 ). Robilismy to zawsze w zabezpieczeniu, ale jak wiadomo jak kazda rzecz czasem zawodzi... kilka dni po stosunku rozbolała mnie głowa i zaczęłam mieć mdłości i tak 2 ani z rzędu.. myślałam że to przez stres bo ostatnio dużo go mam ( studiuje) po jakimś czasie doszła wyższa temperatura Ale już mi przeszło. Do tego mam ciągle uczucie pełnosci w brzuchu, odbijanie, wzdęcia, bóle podbrzusza, lekkie mdłosci itp. Za tydzień mam spodziewaną miesiączke. Zauważyłam nawet powiększone i trochę bolesne piersi i dość mocno widoczne żyły + większa ilość śluzu. Jak myślicie mogę być w ciąży czy to raczej coś z niestrawnością, jeśli chodzi o test to troche słabo bo nie mam stacjonarnego dostępu do apteki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twojej odpowiedzi. Tak się składa że jesyem po biolchemie i chodziłam na biologię 8h w tyg, także jeśli masz pisać takie komentarze, to lepiej wstać, wyjdź i nie wracaj, miłej nocy: )

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolezance chodzilo o to, ze jak sie uprawia seks bez zabezpieczenia lub zabezpieczenie zawodzi to ciaza moze przytrafic sie zawsze. Objawy ktore opisalas moga rowniez wskazywac na ciaze jak i nadchodzaca miesiaczke lub klopoty ginekologiczne. Mdlosci w ciazy zaczynaja sie okolo 6 tygodnia, nie tydzien po zaplodnieniu. Moze jestes w ciazy a moze nie. Jezeli nie to zainwestuj w wizyte u gina i zaloz sobie spirale lub zacznij brac tabletki. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień po stosunku nie da się ustalić, czy w ogóle doszło do zapłodnienia, nie wspominając o zagnieżdżeniu ewentualnego zarodka w macicy. 

W dniu spodziewanej miesiączki - jeżeli ta się nie pojawi - zrób test i będziesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Aducha22 napisał:

Nie rozumiem twojej odpowiedzi. Tak się składa że jesyem po biolchemie i chodziłam na biologię 8h w tyg, także jeśli masz pisać takie komentarze, to lepiej wstać, wyjdź i nie wracaj, miłej nocy: )

Chyba kochana przespałaś każde zajecia, inaczej wiedzialabys kiedy dochodzi do zaplodnienia i kiedy spodziewac sie ewentualnych objawow 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile was jadu... nigdy nie byłam w ciąży bo ważna jest dla mnie edukacja, a nie robienie dzieci w wieku 19 lat: ) więc po prostu spanikowałam. Życie zebyscie na swojej drodze nie spotkały takich wrednych ludzi jak wy.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Aducha22 napisał:

Ile was jadu... nigdy nie byłam w ciąży bo ważna jest dla mnie edukacja, a nie robienie dzieci w wieku 19 lat: ) więc po prostu spanikowałam. Życie zebyscie na swojej drodze nie spotkały takich wrednych ludzi jak wy.

Właśnie dlatego w tym wieku współżyjesz, a potem siejesz panikę na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×