Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Kolezanka po mnie małpuje ubrania

Polecane posty

Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

U mnie też bywała, nie raz wychodziłam w trakcie i nikt nawet nie przeprosił. Dlatego potem nie spędzałam świąt w domu w ogóle. I od tego czasu miewam tylko fajne święta. Skromniejsze ale bardziej spokojne 🙂

Na mnie by się śmiertelnie obrazili, w dodatku wigilia jest u babki. Zjeżdża się cała rodzina (spora), nie widzi mi się potem odpowiadać na pytania dlaczego mnie nie ma. 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBirdy napisał:

O Jezu fu. Brodę zapuszcze. Bogatego dziada laponskiego

Zapuść i rób warkocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jak moja babcia żyła to też było trochę inaczej. Dla niej moglam się poświęcić! Ale jak jej zabrakło to już nie miałam takich skrupułów. To był proces który trwał wiele, wiele lat i wiele świat upłynęło w takiej atmosferze, aż powiedziałam dość! 

Najtrudniej przyznać się przed samym sobą a potem jest już tylko lepiej 

Moja babcia zawsze się wszystkim bardzo przejmuje, chce żeby spotkania wyglądały co raz lepiej i upływały w miłej atmosferze. Niestety nie brakuje temperamentnych choleryków, odmiennych poglądowo osobników i od lat nierozwiązanych problemów co generuje zgrzyt. Taka bomba zegarowa. Cieszę się, że spotkam moje kuzynostwo, spędzę czas z babcią i chrzestną. Reszta mało mnie interesuje. 

Edytowano przez Bennie1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Bo babcie nie mają już czasu na głupie kłótnie 🙂 Sama jestem temperamentnym cholerykiem ale nie pozwalam sobie na robienie awantur, ani obcym ani swoim, w same święta! bo to po prostu psuje wszystkim atmosferę. Jak mam coś do załatwienia to załatwiam to przed lub po , nigdy w trakcie. A ponieważ moja mama była mistrzynią świątecznej dramy to spędzała święta już do końca życia sama. 

 

Moja też jest mistrzynią świątecznej dramy, wczoraj już był cyrk podczas ubierania choinki... Dobrze robisz Szynszylko, kulturalnie. Ja jeszcze nie potrafię się tak odciąć ale nauczyłem się ignorować. Widzę sygnały nakręcania, zamykam się i słucham albo idę do pokoju. Wystarczy nie reagować na zaczepki. Popier;doli sobie i przestanie. 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niburdiama napisał:

I nagle pokazuje się w tym co ja lub podobnym, jeśli uda jej się zdobyć. Na szczęście nie wszystko jej się udaje, bo staram się kupować cos, co jest tylko w 1 egzemplarzu. Co myślicie? 

Czytając takie teksty cieszę się, że urodziłem się facetem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

"Spotkałem ostatnio na mieście dwóch identycznie ubranych facetów. Podszedłem i zapytałem czy są gejami. I wiesz co oni zrobili?! Obrazili się i mnie aresztowali! " 

Nie ma szans - zostaliby zwolnieni natychmiast za homofobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ja też tak nie umiałam, zawsze było mi przykro bo chciałam mieć fajne, rodzinne święta. Ale moja matka była dla mnie konkretnym dupkiem, to wolałam iść swoją drogą i to była bardzo dobra decyzja. Po co się męczyć ....

Fakt, może jeszcze kiedyś mnie zbierze i też będę postępował z głową w tym wypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Oj tam od razu za homofobię, za śmiecenie na chodnik, bo upadł ...

A jak się awanturował to za zakłócanie porządku...

OK ale musiałby wywinąć coś naprawdę mocnego. Wściekłe macice nie takie numery odwalały i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Alain - to był żart! O tych gejach i aresztowaniu 🙂 chyba mi nie wyszedł 😞

A... no bym nie wpadł  😄  Ale dzięki za wyjaśnienie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że jej imponuje twój styl, więc z czym masz problem? W sumie to chciałaś przeczytać. A jak bardzo cię to boli, to spróbuj w urzędzie patentowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Sorry!

Biorę winę na siebie 😄 To był żart w odpowiedzi na żart. Ale chyba nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Kocham kawę piernikową, w całym Toruniu nie mogłam takiej znaleźć! 

Dwa lata temu była w Biedronce, rozpuszczalna. Jak również marcepanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ToBezZnaczenia napisał:

To znaczy, że jej imponuje twój styl, więc z czym masz problem? W sumie to chciałaś przeczytać. A jak bardzo cię to boli, to spróbuj w urzędzie patentowym. 

Po prostu nie lubie wyglądać jak ktoś inny. Ale dziekuje, tak o tym nie pomyślałam. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×