Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Saint_Carly

Wrześniówki 2021, łączmy się!

Polecane posty

3 godziny temu, Sylwiaa1 napisał:

Witam, czy można się przyłączyć? Też mam termin na wrzesień 2021, jestem w 15 tygodniu ciąży. I jeśli chodzi o płeć to ginekolog stwierdziła 70 % chłopaka. I to moja 1 ciąża. 

To super.  Zapraszamy.  

Ja kolejny raz odebrałam telefon że wizyta znowu przełożona tym razem na 10 kwietnia.  Już 3 razy przelozyli mi wizytę,  dawno powinnam już ją mieć.  Chciałam zobaczyć czy wszystko ok, żeby mieć spokojną głowę,  nie chce już tyle czekać.  Umówiłam się na poniedziałek 100 km od siebie,  bo.obdzwonilam najbliższych ginekologów  i terminy na koniec kwietnia i koniec maja.  Masakra 

Nie wiem juz do kogo mam chodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, malwina334 napisał:

To super.  Zapraszamy.  

Ja kolejny raz odebrałam telefon że wizyta znowu przełożona tym razem na 10 kwietnia.  Już 3 razy przelozyli mi wizytę,  dawno powinnam już ją mieć.  Chciałam zobaczyć czy wszystko ok, żeby mieć spokojną głowę,  nie chce już tyle czekać.  Umówiłam się na poniedziałek 100 km od siebie,  bo.obdzwonilam najbliższych ginekologów  i terminy na koniec kwietnia i koniec maja.  Masakra 

Nie wiem juz do kogo mam chodzić. 

Mi też przekładają co chwilę różne wizyty... Zapewne przez tego wirusa 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja chodzę prywatnie i mam spokojną głowę. Jutro czeka mnie wizyta. 

Przytylam juz 6kg dziewczyny, a dopiero zaczynam 16 tydzień... jestem przerażona.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym oszalała jakby mój lekarz przełożył mi wizytę teraz... Boże już nie mogę wytrzymać, dotrwać do tej. Nie wiem co tam dzieje na dole, czy tam wszystko dobrze, jak tam się ma ten maluszek. Dzisiaj miałam takie uczucie wypychania w jednym miejscu... Było to jak stałam w kuchni. Nie było to rozpieranie brzucha, tylko dosłownie wypychanie w jednymi miejscu. Co to może być? Aby do 6 kwietnia... Wgl mam jakiś gorszy okres... Mąż musiał zmienić prace... Wiecie jak to na początku, martwię sie, płakać mi się chce wręcz... Sama nie wiem co się dzieje ze mną...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Asiabaaia napisał:

Dlatego ja chodzę prywatnie i mam spokojną głowę. Jutro czeka mnie wizyta. 

Przytylam juz 6kg dziewczyny, a dopiero zaczynam 16 tydzień... jestem przerażona.

 

Ja ciągle spadam z wagi... I  z kolei tym też się martwię... Chociaż w moim przypadku to nie mogę dużo przytyć...wiesz może teraz szybko przybrałas ale teraz waga będzie stala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj na wizycie u innego lekarza  100 km od siebie.  Jest w porządku,  ale zwrócił mi uwagę,  że powinnam zrobić tą krzywą cukrową,  chociaż minimalnie przekroczylam ale jednak.  Poza tym wg niego ok. Ulzyło mi bardzo 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, czasem w pierwszym trymestrze ta waga idzie do góry a później stopuje:-) 

Ona przed 30 też bez obaw, maluszek na tym etapie ściągnie sobie co potrzebuje od Ciebie. Jeżeli nie masz anoreksji to bym się tym nie przejmowała. Ja przy wzroście 170 też nie przytyłam. Teraz ważę 53.5 i lekarz się nie martwi, wie że zaraz ruszę z kopyta 🙂 nie przytyłam dlatego, że czułam się fatalnie i wymiotowałam. Powoli dochodzę do siebie i jestem pewna że już na kolejnej wizycie waga będzie na + 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Asiabaaia napisał:

Dlatego ja chodzę prywatnie i mam spokojną głowę. Jutro czeka mnie wizyta. 

Przytylam juz 6kg dziewczyny, a dopiero zaczynam 16 tydzień... jestem przerażona.

 

Cały czas od początku ciąży chodzę prywatnie. I takie rzeczy  się zdarzają,  dzwonią do mnie z recepcji że doktor jest chora i tak co tydzień to słyszę.  Dziś dostałam dopiero drugi wpis w karcie ciąży.  A jestem w 15 tygodniu ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, malwina334 napisał:

Cały czas od początku ciąży chodzę prywatnie. I takie rzeczy  się zdarzają,  dzwonią do mnie z recepcji że doktor jest chora i tak co tydzień to słyszę.  Dziś dostałam dopiero drugi wpis w karcie ciąży.  A jestem w 15 tygodniu ciąży 

Ja też mam 2 wpisy i też jestem w 15 tygodniu 🙂 w poprzednich ciążach na tym etapie było podobnie . Ale jak twoja gin tak choruje dużo to może warto pomyśleć o kimś alternatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 168cm wzrostu, na początku ciazy ważyłam 59kg. Pierwszy trymestr mocno mnie zmęczył, z dość intensywnego trybu życia przeszlam w siedząco-leżący, bo bylo mi słabo, ciągle spalam, nie miałam sil nawet obiadu ugotować, czy naczyń pozmywać. Organizm pewnie jest w szoku, stąd tak przybrałam.

Dziś o 18 mam wizytę, tez nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć maluszka. Brzuch mi rośnie, w sumie gdyby nie to, to bym nie czuła, ze jestem w ciąży 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Asiabaaia napisał:

Ja mam 168cm wzrostu, na początku ciazy ważyłam 59kg. Pierwszy trymestr mocno mnie zmęczył, z dość intensywnego trybu życia przeszlam w siedząco-leżący, bo bylo mi słabo, ciągle spalam, nie miałam sil nawet obiadu ugotować, czy naczyń pozmywać. Organizm pewnie jest w szoku, stąd tak przybrałam.

Dziś o 18 mam wizytę, tez nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć maluszka. Brzuch mi rośnie, w sumie gdyby nie to, to bym nie czuła, ze jestem w ciąży 😆

I jak maluszek?

Pozazdrościć samopoczucia. 🙂 ja nadal czekam na ten dzień, kiedy mdłości ustąpią 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Kicikici26 napisał:

I jak maluszek?

Pozazdrościć samopoczucia. 🙂 ja nadal czekam na ten dzień, kiedy mdłości ustąpią 🤢

Dzidzuś rozwija się prawidłowo. Bedzie chłopak!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same chłopy!  😀😀😃😃

U mnie w rodzinie od 14 lat nie urodziła się dziewczynka tylko sami chlopcy.  A mam 3 siostry i każdą z nich ma3 dzieci. Ja sama mam 2 chłopców i teraz też ma być chłopak.  

Ona przed 30 odnośnie twojego wpisu o uczuciu wypychania w dole brzucha, wydaje mi się, że mogłaś poczuć pierwsze ruchy.  Ja sama nie mogę się ich doczekać,  myślę że to już niedługo. 

Życzę wszystkim dużo zdrowia w tych ciężkich czasach 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja dziś byłam na wizycie kontrolnej - 16 tydzień i wszystko jest oki 🙂 prawdopodobnie będzie dziewczynka 🙂 na chwilę obecną dzidziuś waży 120 g 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2021 o 22:13, malwina334 napisał:

Same chłopy!  😀😀😃😃

U mnie w rodzinie od 14 lat nie urodziła się dziewczynka tylko sami chlopcy.  A mam 3 siostry i każdą z nich ma3 dzieci. Ja sama mam 2 chłopców i teraz też ma być chłopak.  

Ona przed 30 odnośnie twojego wpisu o uczuciu wypychania w dole brzucha, wydaje mi się, że mogłaś poczuć pierwsze ruchy.  Ja sama nie mogę się ich doczekać,  myślę że to już niedługo. 

Życzę wszystkim dużo zdrowia w tych ciężkich czasach 

Ja już chyba za bardzo obserwuje ten mój brzuszek. Sama nie wiem co to było. Tak już bym chciała wtorek. Wierzę że maluszek rośnie i dobrze mu tam w brzuszku 🥰

A z tymi chłopaki to szok 😁 ja też ciekawa jestem co tam jest 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ona przed 30 napisał:

Ja już chyba za bardzo obserwuje ten mój brzuszek. Sama nie wiem co to było. Tak już bym chciała wtorek. Wierzę że maluszek rośnie i dobrze mu tam w brzuszku 🥰

A z tymi chłopaki to szok 😁 ja też ciekawa jestem co tam jest 🙈

Już Ci może lekarz powie płeć bo już powinno być widać.  

Mi w ciągu ostatnich kilku dni taki brzuszek się zrobił,  że sama nie wiem skąd.  Pije dużo wody to też może ma duży wpływ,  bo dziecko to jeszcze okruszek.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2021 o 09:54, Ona przed 30 napisał:

Ja już chyba za bardzo obserwuje ten mój brzuszek. Sama nie wiem co to było. Tak już bym chciała wtorek. Wierzę że maluszek rośnie i dobrze mu tam w brzuszku 🥰

A z tymi chłopaki to szok 😁 ja też ciekawa jestem co tam jest 🙈

Jak tam po wizycie wszystko w porządku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba tez ok. Byłam 2 tygodnie temu na wizycie.  Czekam na pierwsze ruchy. Mam łożysko na przedniej ścianie,  może przez to odczuje to później,  samą nie wiem. 

U mnie 17 tydzień leci. W którym poczulyscie ruchy u siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Sylwiaa1 napisał:

I najprawdopodobniej będzie Anastazja 🙂 

Bardzo ladne imię.  W ogóle dla dziewczyny jest tyle pięknych imion,  że jak słyszę,  że znowu ktoś chce nazwać dziecko Mają (mam wrażenie,  że na placu zabaw co 2 dziewczynka tak się nazywa),W rodzinie aż 5. 😀😀😀 

No ale co komu się podoba.  

Ja wybieram imię dopiero koło 8 miesiąca w każdej ciąży.  Jakoś tak wcześniej się na tym w ogóle nie skupiam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, malwina334 napisał:

Bardzo ladne imię.  W ogóle dla dziewczyny jest tyle pięknych imion,  że jak słyszę,  że znowu ktoś chce nazwać dziecko Mają (mam wrażenie,  że na placu zabaw co 2 dziewczynka tak się nazywa),W rodzinie aż 5. 😀😀😀 

No ale co komu się podoba.  

Ja wybieram imię dopiero koło 8 miesiąca w każdej ciąży.  Jakoś tak wcześniej się na tym w ogóle nie skupiam. 

W mojej rodzinie są 4 Julki i 2 Amelki... A moja stara znajoma ze szkoły średniej urodziła w październiku 2020 i jest Lena 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszystko dobrze 🙂 za tydzień w środę mam kolejna wizytę 🙂 ja mam dzisiaj pierwszy dzień 18 tygodnia czyli 17 plus 1 i jeszcze niestety żadnych ruchów nie czuje. Myślę że na dniach się to zmieni 🙂 u mnie też na razie prawdopodobnie dziewczyna i wybraliśmy wstępnie imię Kinga 🙂 Anastazja bardzo ładnie 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sylwiaa1 napisał:

W mojej rodzinie są 4 Julki i 2 Amelki... A moja stara znajoma ze szkoły średniej urodziła w październiku 2020 i jest Lena 🙂 

No tak Julek, Amelek i Lenek też już dużo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×