Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Saint_Carly

Wrześniówki 2021, łączmy się!

Polecane posty

Hej

To moja 3 ciąża. Póki co okropnie mecza mnie mdłości i doszły wymioty. Nie mogę normalnie funkcjonować. Dokładny termin porodu jeszcze nieustalony. Jutro prawdopodobnie zaczynam 9tc licząc wg zapłodnienia. Ciąża jest na pewno młodsza aniżeli to co wynika z om.

Mam takie pytanie-jakie dlaczego macie wizyty co 1-2 tygodnie? Ja byłam 2 tyg temu i teraz za 2 tyg jadę na kolejną. Z czego to wynika? 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kicikici26 napisał:

Hej

To moja 3 ciąża. Póki co okropnie mecza mnie mdłości i doszły wymioty. Nie mogę normalnie funkcjonować. Dokładny termin porodu jeszcze nieustalony. Jutro prawdopodobnie zaczynam 9tc licząc wg zapłodnienia. Ciąża jest na pewno młodsza aniżeli to co wynika z om.

Mam takie pytanie-jakie dlaczego macie wizyty co 1-2 tygodnie? Ja byłam 2 tyg temu i teraz za 2 tyg jadę na kolejną. Z czego to wynika? 

Pozdrawiam

U mnie to wynika z tego, że mam za sobą poronienie i doktor powiedziała,  że z tego względu wolałaby mnie szybciej zobaczyć.  W normalnych warunkach,  że tak się wyrażę wizyty są co 4 tygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2021 o 14:20, Juliaj napisał:

Witajcie dziewczyny, zaczynam od tabelki:

-----------Dziewczyny w ciąży------------------------------------------------------------------

@Marta1357; 16 tydzień ciąży; dziewczyna; termin: 04.09.2021

@Juliaj; 10 tydzień ciąży; termin: 02.04.2021 (według kalkulatora terminu porodu)

@Szepaszonyvolgy; 10 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021

@Laurka17; 8 tydzień ciąży; termin wrzesień 2021

@malwina334; 9 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021 

@ona przed 30; termin: wrzesień 2021

@Saint_Carly; termin: wrzesień 2021

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cześć dziewczyny 😉 zaczynam od siebie, bóle brzucha ustały, płeć dalej jest niewiadoma, następna wizyta początki marca, może dowiem się już czy to on czy ona ❤️ no ale zależy to od sprzętu i ułożenia dziecka 🙂 

@Ona przed 30 @Saint_Carly i inne możecie podawać dane do tabelki, z góry dziękuje 🙂 

 

 

 

@enya, 9 tydzień ciąży, termin: 18 września 2021r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Jak tam u Was?  My powiedzieliśmy już o ciąży naszym rodzicom i najstarszej córce, ale ona i tak się już jakiś czas domyślała, że coś jest na rzeczy. Z młodszymi dzieciakami oraz innymi na razie się jeszcze wstrzymujemy, pewnie gdzieś do 12 tygodnia mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malwina334 napisał:
2 godziny temu, malwina334 napisał:

U mnie to wynika z tego, że mam za sobą poronienie i doktor powiedziała,  że z tego względu wolałaby mnie szybciej zobaczyć.  W normalnych warunkach,  

 

 

Rozumiem. Czytając komentarze miałam wrażenie że wszystkie dziewczyny chodzą co tydzień /dwa a nie tylko niektóre 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, enya napisał:

Cześć dziewczyny. Jak tam u Was?  My powiedzieliśmy już o ciąży naszym rodzicom i najstarszej córce, ale ona i tak się już jakiś czas domyślała, że coś jest na rzeczy. Z młodszymi dzieciakami oraz innymi na razie się jeszcze wstrzymujemy, pewnie gdzieś do 12 tygodnia mniej więcej.

U nas wiedza najbliżsi, ale bez dzieci. One dowiedzą się później, to zbyt wczesną ciąża jednak a dziecko pewnych rzeczy może nie zrozumiec.... Czekamy do 4 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.02.2021 o 13:12, Juliaj napisał:

-----------Dziewczyny w ciąży------------------------------------------------------------------

@Saint_Carly; 11 tydzień ciąży; termin: 02.09.2021

@Juliaj; 11 tydzień ciąży; termin: 01.09.2021

@Szepaszonyvolgy; 11 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021

@Laurka17; Bliźniaki; 9 tydzień ciąży; termin wrzesień 2021

@justynarka; 9 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@malwina334; 8 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021 

@Ona przed 30; termin: wrzesień 2021

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oto nasza tabelka 🙂 

Za pomyłki przepraszam, czekam na dane od @Ona przed 30 😉 

@Ona przed 30 Też to znam, ciągle tylko zbierało mnie na wymioty, teraz jest już znacznie lepiej. I bóle odpuściły 🙂 Wizytę u lekarza mam pod koniec lutego, i wtedy może dowiem się czy to on czy ona (po cichu liczę na córeczkę 😁) Ale jak będzie 3synek, to nic. Najważniejsze żeby było zdrowe ❤️ Czekam na dane 😉 

@Laurka17 a wiesz może czy są to bliźniaki jednojajowe, czy dwujajowe, czy jeszcze za wcześnie? 

Dane do tabelki. 8 tydzień ciąży, data porodu 21 września 2021 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kicikici26 napisał:

Hej

To moja 3 ciąża. Póki co okropnie mecza mnie mdłości i doszły wymioty. Nie mogę normalnie funkcjonować. Dokładny termin porodu jeszcze nieustalony. Jutro prawdopodobnie zaczynam 9tc licząc wg zapłodnienia. Ciąża jest na pewno młodsza aniżeli to co wynika z om.

Mam takie pytanie-jakie dlaczego macie wizyty co 1-2 tygodnie? Ja byłam 2 tyg temu i teraz za 2 tyg jadę na kolejną. Z czego to wynika? 

Pozdrawiam

Ja na razie mam też co dwa tygodnie wizyty. Jestem w 8 tygodniu. I cieszę się że muszę czekać tylko 2 tygodnie aby zobaczyć Skarba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuje za dane 🙂 Pojawią się w następnej tabelce 😉 Czyli już niedługo 🙂 

@Kicikici26 Witaj, cieszę się, że dołączyłaś 🙂 Oczywiście gratuluje Ci z całego serca ❤️ Ja też tak chodzę na wizyty.  Za 2 tyg. idę na następną wizytę, i najprawdopodobniej dowiem się czy to on czy ona ❤️ A mogę się dowiedzieć w jakim wieku są twoje dzieci? 

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Juliaj napisał:

Dziewczyny dziękuje za dane 🙂 Pojawią się w następnej tabelce 😉 Czyli już niedługo 🙂 

@Kicikici26 Witaj, cieszę się, że dołączyłaś 🙂 Oczywiście gratuluje Ci z całego serca ❤️ Ja też tak chodzę na wizyty.  Za 2 tyg. idę na następną wizytę, i najprawdopodobniej dowiem się czy to on czy ona ❤️ A mogę się dowiedzieć w jakim wieku są twoje dzieci? 

 

Moje dzieciaki to już zaawansowane przedszkolaki. Samodzielne, czasem zbuntowane;) starszy idzie w tym roku do 1 klasy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kicikici26 napisał:

Moje dzieciaki to już zaawansowane przedszkolaki. Samodzielne, czasem zbuntowane;) starszy idzie w tym roku do 1 klasy. 

🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bliźniaki jednojajowe 😊

Dziewczyny, myślałyście już nad imionami? 😂😂 Jakie wam się podobają? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Laurka17 napisał:

Bliźniaki jednojajowe 😊

Dziewczyny, myślałyście już nad imionami? 😂😂 Jakie wam się podobają? 

Dla chłopca podoba mi się Igor, dla dziewczynki Marcelina 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Laurka17 napisał:

Bliźniaki jednojajowe 😊

Dziewczyny, myślałyście już nad imionami? 😂😂 Jakie wam się podobają? 

Ale będzie wesoło 😍😍😍 podwójna radość 😍

Pewnie, że myśleliśmy 😍 Dla dziewczynki dawno temu wymyśliliśmy Maja, ale ostatnio Mężowi naszła Malwina. Na chłopaka na razie jest Szymon 🙈 a jak u Ciebie? 😊 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję bliźniaków! 🙂 dbedzie dużo do kochania 🙂

my póki nie znamy płci i póki dzieci jeszcze nie wiedzą to nie myślimy nad imieniem. Myślę że nasza młodzież będzie zaangażowana w wybór 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze z innej beczki... Też Wam tak wszystko śmierdzi? Mam na myśli jedzenie. Zaczęło się od kawy i śmietany... A dzisiaj nawet moja ulubiona czekolada z Milki o smaku sernika z truskawkami... Co prawda odrzuciło mnie od słodyczy, ale z racji Walentynek wiecie... Boże otworzyłam czekoladę i tak za śmierdziało... Okropieństwo jakieś. Na ten moment co mi najlepiej smakuje i pachnie to pasztet z pomidorem na kanapkę to najlepsze jedzenie. Wiem że nie powinnam jest wątróbki, ale jedna kanapka... Nie mogę się oprzeć, ogórki konserwowe to mistrzostwo, ser biały na kanapkę... Pycha! Z tego co czuje, to jeszcze trochę to ja nie będę miała co jeść... Bo zostaną mi tylko kanapki. A i co jeszcze jest pyszne i mogę jeść bez umiaru to jabłka. Czy u Was też to tak wygląda? Czy to jakoś przejdzie? Wzbogacam się sokami, wyciskam sok z owoców i pije. Bo będzie mi brak witamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Ona przed 30 napisał:

A ja jeszcze z innej beczki... Też Wam tak wszystko śmierdzi? Mam na myśli jedzenie. Zaczęło się od kawy i śmietany... A dzisiaj nawet moja ulubiona czekolada z Milki o smaku sernika z truskawkami... Co prawda odrzuciło mnie od słodyczy, ale z racji Walentynek wiecie... Boże otworzyłam czekoladę i tak za śmierdziało... Okropieństwo jakieś. Na ten moment co mi najlepiej smakuje i pachnie to pasztet z pomidorem na kanapkę to najlepsze jedzenie. Wiem że nie powinnam jest wątróbki, ale jedna kanapka... Nie mogę się oprzeć, ogórki konserwowe to mistrzostwo, ser biały na kanapkę... Pycha! Z tego co czuje, to jeszcze trochę to ja nie będę miała co jeść... Bo zostaną mi tylko kanapki. A i co jeszcze jest pyszne i mogę jeść bez umiaru to jabłka. Czy u Was też to tak wygląda? Czy to jakoś przejdzie? Wzbogacam się sokami, wyciskam sok z owoców i pije. Bo będzie mi brak witamin...

Zazdroszczę że możesz tyle jeść i nie zwymiotujesz. U mnie na chwilę obecną nie ma nic do jedzenia po czym czułabym się dobrze. Owoce, nabial, pieczywo... Wszystko. Mogłabym wymieniać i wymieniać. Nawet po wodzie mam mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kicikici26 napisał:

Zazdroszczę że możesz tyle jeść i nie zwymiotujesz. U mnie na chwilę obecną nie ma nic do jedzenia po czym czułabym się dobrze. Owoce, nabial, pieczywo... Wszystko. Mogłabym wymieniać i wymieniać. Nawet po wodzie mam mdlosci

O jeju 😲 a ja myślałam, że u mnie to jakaś masakra... Mnie mdli rano... Ale z wymiotami jest ostrożnie. Tylko właśnie te zapachy... Kurcze jak każda kobieta inaczej to wszystko przechodzi. Człowiek czytał w internecie te głupoty... 🙈 A teraz inaczej to wygląda. Jak nie było jakiegoś objawu to już wielki strach. Eh. 🙈 Moja siostra pamiętam to wymiotowała jak kot... Ustali po 3 miesiącu. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam od tabelki:

----------Dziewczyny w ciąży------------------------------------------------------------------

@Saint_Carly; 12tydzień ciąży; termin: 02.09.2021

@Juliaj; 12 tydzień ciąży; termin: 01.09.2021

@Szepaszonyvolgy; 12 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021

@justynarka; 10 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@Laurka17; Bliźniaki; 10 tydzień ciąży; termin wrzesień 2021

@enya, 9 tydzień ciąży; termin 18 września 2021 

@malwina334; 8 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021 

@Ona przed 30; 8 tydzień ciąży: termin: 8.09.2021

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam nadzieje, że nie będzie pomyłek, tabelkę robiłam wczoraj późnym wieczorem, byłam mega śpiąca. 🌙

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2021 o 09:50, malwina334 napisał:

Natalia D. To w którym tygodniu będziesz w dniu wizyty u lekarza???

Ja mam 2 synkow w wieku 7 i 4 lat. 

2 lata temu poronilam ciążę w 12 tygodniu,  na wizycie okazało się, że serce przestało bić. Od początku beta słabo przyrastala.  Boję się powtórki.

Bylam na usg i pokazalo 7 tydzien. Piekna fasolunia 😍 1 marca mam okladniejsze usg. Chociaz chyba jednak zmienie lekarza. Juz umawiam sie gdzie indziej. Jakos mi tam nie odpowiada. W sobote zaczynamy 9 tydzien. Nie wiem czy to mozliwe ale juz mi rosnie brzuch..normalnie szok. Nie wiem czy to nawet mozliwe. Z tego co czytalam to podobno normalne w drugiej ciazy. (Mam roczna coreczke) 

Malwina tak mi przykro, ale nie zadreczaj sie tak. Napewno wszystko bedzie dobrze! Zabraniam negatywnego myslenia 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny robiłam dziś zlecone badania (bo we wtorek wizyta). No i tak morfologia ok, tsh też ok, toksoplazmoza wynik ujemny,  glukoza na czczo 92,1 jakie są normy dla kobiet w ciąży bo znalazłam że do 92. No i wynik moczu nieciekawy,  wykryto leukocyty, Ketony i erytrocyty.  Nigdy tak nie miałam z tym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2021 o 21:29, malwina334 napisał:

Dziewczyny robiłam dziś zlecone badania (bo we wtorek wizyta). No i tak morfologia ok, tsh też ok, toksoplazmoza wynik ujemny,  glukoza na czczo 92,1 jakie są normy dla kobiet w ciąży bo znalazłam że do 92. No i wynik moczu nieciekawy,  wykryto leukocyty, Ketony i erytrocyty.  Nigdy tak nie miałam z tym moczem

Witajcie dziewczyny co u was? 🙂 

A oto nasza tabelka 🙂 

----------Dziewczyny w ciąży------------------------------------------------------------------

@Saint_Carly; 13tydzień ciąży; termin: 02.09.2021

@Juliaj; 13 tydzień ciąży; termin: 01.09.2021

@Szepaszonyvolgy; 13 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021

@justynarka; 11 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@Laurka17; Bliźniaki; 11 tydzień ciąży; termin wrzesień 2021

@enya, 10 tydzień ciąży; termin 18 września 2021 

@malwina334; 9 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021 

@Ona przed 30; 9 tydzień ciąży: termin: 8.09.2021

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Laurka17 napisał:

Któraś miała już prenatalne? 

Hey ja miałam już przesiewowe, na razie nic nie wykazało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Laurka17 napisał:

Któraś miała już prenatalne? 

Ja mam termin prenatalnych 10.03 dopiero 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2021 o 09:15, Juliaj napisał:

Zaczynam od tabelki:

----------Dziewczyny w ciąży------------------------------------------------------------------

@Saint_Carly; 12tydzień ciąży; termin: 02.09.2021

@Juliaj; 12 tydzień ciąży; termin: 01.09.2021

@Szepaszonyvolgy; 12 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021

@justynarka; 10 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@Laurka17; Bliźniaki; 10 tydzień ciąży; termin wrzesień 2021

@enya, 9 tydzień ciąży; termin 18 września 2021 

@malwina334; 8 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021 

@Ona przed 30; 8 tydzień ciąży: termin: 8.09.2021

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam nadzieje, że nie będzie pomyłek, tabelkę robiłam wczoraj późnym wieczorem, byłam mega śpiąca. 🌙

 

Ja termin mam na 21.09.2021 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam. Dawno się nie odzywałam. Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Byłam dzisiaj na wizycie wraz ze wszystkimi wynikami badań. Nasz Bobasek rośnie. Ja mam uczucie przelewania w brzuchu. Ogólnie nie mam mocnych objawów oprócz smrodu. Nadal wszystko śmierdzi. Jeśli chodzi o badania to cukier na czczo wyszedł mi 97. Mój lekarz skierował mnie na badania do szpitala na 4 dni. Cieszę się, że jest tak bardzo dokładny i w moim przypadku wyższej wagi, bo jestem osobą grubszą powiedział, że musimy to sprawdzić. Dla mnie nie ma problemu z wizytą w szpitalu tyle, że będę w szpitalu 50 km od domu. 9 marca mam badania prenatalne. Zastanawiamy się z Mężem czy robić samo USG czy do tego krew. Jak to wygląda u Was? USG 150zl, usg i krew 400zl. Ta wizyta 9 marca jest dla mnie bardzo ważna, myślę że już tego dnia będę spokojna i będę w pełni cieszyć się Nasza ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2021 o 21:29, malwina334 napisał:

Dziewczyny robiłam dziś zlecone badania (bo we wtorek wizyta). No i tak morfologia ok, tsh też ok, toksoplazmoza wynik ujemny,  glukoza na czczo 92,1 jakie są normy dla kobiet w ciąży bo znalazłam że do 92. No i wynik moczu nieciekawy,  wykryto leukocyty, Ketony i erytrocyty.  Nigdy tak nie miałam z tym moczem

Normy do 92. A jeśli chodzi o mocz to też miałam np liczną florę bakteryjną. Jak u lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×