Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Saint_Carly

Wrześniówki 2021, łączmy się!

Polecane posty

22 godziny temu, justynarka napisał:

Jesteśmy idealnie w takiej samej sytuacji 😉 12 tydzień, termin na 21.09 i 31 lat 🙂 w srode też mam prenatalne 🙂 niesamowity zbieg okoliczności 😄

 rzeczywiście 😁

I jak samopoczucie? Ja dzis całkiem dobrze, choć ostatnie dni miałam ciężkie. Odebrałam wyniki beta hcg i pappa, teraz stres przed prenatalnymi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----------Dziewczyny w ciąży------------------------------------------------------------------   

@Juliaj; 31 lat; Trzecia ciąża; 15 tydzień ciąży; Dziewczynka; Hanna; termin: 05.09.2021

@justynarka; 31 lat; Pierwsza ciąża; 13 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@malwina334; 34 lata; Trzecia ciąża; 13 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@Ona przed 30; 28 lat; Pierwsza ciąża; 13 tydzień ciąży: termin: 21.09.2021

@Laurka17; 31 lat; Czwarta ciąża; Bliźniaki; 13 tydzień ciąży; termin: 15.09.2021 

@enya; 37 lat; Czwarta ciąża; 11 tydzień ciąży; termin: 18 września 2021 

@Kicikici26; 12 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021

-------------Termin na inny miesiąc-------------------------------------------------------------

@Lilka_Luna79; 41 lat ;Trzecia ciąża; termin: 06.10.2021 

@AnnaMatka; 45 lat; Druga ciąża; 5 tydzień ciąży; 07.11.2021

--------------Dziewczyny, które urodziły---------------------------------------------------------

 Brak

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Witajcie dziewczyny oto tabelka

Za pomyłki przepraszam ale ja już po prostu się już w tym gubię 😄 Może będzie najlepiej napiszcie jeszcze raz swój tydzień ciąży. 

Usunęłam również dziewczyny które się nie odzywają. 

Jeśli z nami jesteście odezwijcie się

U mnie już się zdążyło potwierdzić że najprawdopodobniej oczekujemy dziewczynki ❤️ I mamy już imię Hanna 🙂 Na ostatniej wizycie ważyła 70g i mierzyła 10,1 cm. Brzuszek też już widać 🤰

Dziewczyny a jakie bierzecie suplementy? Ja femibion 2. od 13 tc do 40 tc . No i jeszcze prenacaps witamina d3. 

Gdy staraliśmy się o dziecko brałam ovarin i femibion 0. 

Pozdrawiam was moje drogie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Juliaj napisał:

Może będzie najlepiej napiszcie jeszcze raz swój tydzień ciąży. 

Właśnie wróciłam od lekarza, u mnie 13 tydzień.

Na 60% będzie dziewczynka 😍

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, enya napisał:

Właśnie wróciłam od lekarza, u mnie 13 tydzień.

Na 60% będzie dziewczynka 😍

 

Hej a termin porodu dalej 18.09?

Oczywiście gratuluję 😍 Jednak kolejna dziewczynka 😄 Cudownie ❤️ Macie pomysł na imę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super że już znacie płec. Ja dopiero 10 tydzien ale za 2 dni badania genet a wynik jest po tygodniu wiec za 10 dni tez będę wiedzieć. Mam 2 córki, ale to nie znaczy ze marzymy o synu. Trzecia córeczka też będzie super, więc tak naprawdę nie mam konkretnych oczekiwań:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, enya napisał:

Właśnie wróciłam od lekarza, u mnie 13 tydzień.

Na 60% będzie dziewczynka 😍

 

Hej miałaś zwykłą wizytę  czy prenatalne dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Juliaj napisał:

Hej a termin porodu dalej 18.09?

Oczywiście gratuluję 😍 Jednak kolejna dziewczynka 😄 Cudownie ❤️ Macie pomysł na imę? 

Dziękuję 😘

Termin na 18.09 aktualny. Imię wstępnie Zosia albo Natalka, chociaż mąż ma jeszcze nadzieję na syna 😆

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malwina334 napisał:

Hej miałaś zwykłą wizytę  czy prenatalne dzisiaj?

Hej, miałam prenatalne przełożone z ubiegłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja w poprzedniej ciąży miałam prenatalne ale tylko usg (mieszkałam wtedy w innym mieście i robiła mi je ginekolog  prowadząca) . Teraz, za tydzień w środę jestem umówiona na prenatalne usg plus badanie krwi, pakiet 450 zł. Dostanę ten wynik z krwi po kilku dniach,  a do wizyty mojej lekarz prowadzącej będzie jeszcze dużo czasu. I teraz moje pytanie kto mi je zinterpretuje wcześniej,  żebym nie osiwiala ze zmartwień?  I co tak na prawdę to badanie krwi pokaże bo przecież za tą cenę to nie jest to test Nifty czy harmony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Ja biore również femibion. We wszystkich ciążach stosowalam.

U mnie trochę lepiej z wymiotami, średnio raz dziennie bądź wcale. Ale mdłości są nadal. 

Jak u Was z waga? 

Wszystkim Wam gin zaleca testy genetyczne z krwi? Czy same dla własnej wiadomości je robicie.? 

Przyznam szczerze że w poprzednich ciążach nie spotkałam się na żadnym forum żeby był poruszany temat takich testów, nie mówiąc o osobach powyżej 35 r. Z. Mnie narazie czeka USG prenatalne, gin póki co nie wspominał nic nt testów z krwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, malwina334 napisał:

Dziewczyny ja w poprzedniej ciąży miałam prenatalne ale tylko usg (mieszkałam wtedy w innym mieście i robiła mi je ginekolog  prowadząca) . Teraz, za tydzień w środę jestem umówiona na prenatalne usg plus badanie krwi, pakiet 450 zł. Dostanę ten wynik z krwi po kilku dniach,  a do wizyty mojej lekarz prowadzącej będzie jeszcze dużo czasu. I teraz moje pytanie kto mi je zinterpretuje wcześniej,  żebym nie osiwiala ze zmartwień?  I co tak na prawdę to badanie krwi pokaże bo przecież za tą cenę to nie jest to test Nifty czy harmony

Hej, piszesz o teście pappa? On pokazuje stężenie czynnika pappa i hcg- poziomy za niskie lub za wysokie mogą wskazywać na jakieś wady generyczne. Do tego dodaje się statystykę wynikająca z wieku i nawyków. Generalnie statystyka, niestety bardzo nieprecyzyjna i potrafiąca napedzuc stracha. Jest coraz więcej przeciwników testupappa, na zachodzie się od niego odchodzi inwestując w testy przesiewowe z krwi ( nifty, sanco itd). ja zrobię ten testy bo mi się należy że względu na wiek ale najpierw robie sanco właśnie po to żeby nie zwariować po wyniku pappa który często jest bezpodstawnie zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kicikici26 napisał:

Hej. 

Ja biore również femibion. We wszystkich ciążach stosowalam.

U mnie trochę lepiej z wymiotami, średnio raz dziennie bądź wcale. Ale mdłości są nadal. 

Jak u Was z waga? 

Wszystkim Wam gin zaleca testy genetyczne z krwi? Czy same dla własnej wiadomości je robicie.? 

Przyznam szczerze że w poprzednich ciążach nie spotkałam się na żadnym forum żeby był poruszany temat takich testów, nie mówiąc o osobach powyżej 35 r. Z. Mnie narazie czeka USG prenatalne, gin póki co nie wspominał nic nt testów z krwi. 

No niestety jak to polska zawsze jestesmy w tyle wobec zdobyczy medycyny:-)

U mnie waga -2, nie za bardzo mogę jeść.

Ja biorę witamin plus mama olimpu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.03.2021 o 08:47, Asiabaaia napisał:

 rzeczywiście 😁

I jak samopoczucie? Ja dzis całkiem dobrze, choć ostatnie dni miałam ciężkie. Odebrałam wyniki beta hcg i pappa, teraz stres przed prenatalnymi 

Ja całkiem dobrze 🙂 czasami dopada mnie ogromna senność ale tak go czuje się znaczenie lepiej niż na początku ciąży. Jutro prenatalne i też się już powolutku stresuje ale myślę, że wszystko musi być dobrze 😉 czy myślicie że w 12 tygodniu + 3 dni jest szansa poznanie płci dziecka?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.03.2021 o 12:48, Juliaj napisał:

 przepraszam ale ja już po prostu się już w tym gubię 😄 Może będzie najlepiej napiszcie jeszcze raz swój tydzień ciąży. 

Usunęłam również dziewczyny które się nie odzywają. 

Jeśli z nami jesteście odezwijcie się

U mnie już się zdążyło potwierdzić że najprawdopodobniej oczekujemy dziewczynki ❤️ I mamy już imię Hanna 🙂 Na ostatniej wizycie ważyła 70g i mierzyła 10,1 cm. Brzuszek też już widać 🤰

Dziewczyny a jakie bierzecie suplementy? Ja femibion 2. od 13 tc do 40 tc . No i jeszcze prenacaps witamina d3. 

Gdy staraliśmy się o dziecko brałam ovarin i femibion 0. 

Pozdrawiam was moje drogie ❤️

Ja też biorę femibion 2 i jutro jeszcze dooytam doktora czy coś do tego dodatkowo suplementowac 🙂 jesli chodzi o wagę to na razie na minusie raczej 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że teraz wszystkie przeżywają stres przed prenatalnymi badaniami. Ten początek ciąży to jakiś kłębek nerwów sama jestem... Ale dzisiaj wszystko ze mnie zeszło. Miałam badania prenatalne USG i Maluszek ruchliwy, zdrowy i wszystko w porządku. Mi waga spada, a tam Nasz Mały Człowiek rośnie. Witamy które mam brać to Mama DHA premium, do tego Magne B6, Acard. W karcie ciazy potrzebuje wpisu od stomatologa więc idę w czwartek i czeka mnie jeszcze wizyta u diabetologa ze względu na cukier minimalnie podwyższony. Mój ginekolog prowadzący zlecił wizytę dopiero za 4 tygodnie. Jak ja to wytrzymam bez mojego Malucha na ekranie to nie wiem... Dziewczyny nie martwcie się... Nerwy to najgorsze co może być w Naszym stanie... Ja już chce tylko cieszyć się moją ciąża. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.03.2021 o 19:40, Ona przed 30 napisał:

Widzę, że teraz wszystkie przeżywają stres przed prenatalnymi badaniami. Ten początek ciąży to jakiś kłębek nerwów sama jestem... Ale dzisiaj wszystko ze mnie zeszło. Miałam badania prenatalne USG i Maluszek ruchliwy, zdrowy i wszystko w porządku. Mi waga spada, a tam Nasz Mały Człowiek rośnie. Witamy które mam brać to Mama DHA premium, do tego Magne B6, Acard. W karcie ciazy potrzebuje wpisu od stomatologa więc idę w czwartek i czeka mnie jeszcze wizyta u diabetologa ze względu na cukier minimalnie podwyższony. Mój ginekolog prowadzący zlecił wizytę dopiero za 4 tygodnie. Jak ja to wytrzymam bez mojego Malucha na ekranie to nie wiem... Dziewczyny nie martwcie się... Nerwy to najgorsze co może być w Naszym stanie... Ja już chce tylko cieszyć się moją ciąża. 

Ja też jestem już po prenatalnych 🙂 na USG wszystko wyszło dobrze, czekam jeszcze na wyniki testu z krwi 🙂 maluch ma 5.5 cm i nie wykryto na badaniu żadnych wad 🙂 wyniki badań też w porządku. Kolejna wizyta za 3 tygodnie i do tego czasu mam wykonać jeszcze badanie na toksoplazmozę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja się niestety żegnam. Dziś na usg okazalo się, że serce nie bije. Cóż statystyka wieku. Mam się zgłosić do szpitala, muszę poczekać 2 dni bo w piątek kończę ważny projekt. Dr powiedział że jeśli dobrze się czuje to 2 dni nic nie zmienią. Jest mi trochę przykro, ale też brałam taką opcję pod uwagę, więc nie jestem jakoś bardzo zmartwiona. Życzę wam wszystkiego naj, pięknych chwil i pięknych dzieci.

  • Sad 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Lilka_Luna79 napisał:

Hej, ja się niestety żegnam. Dziś na usg okazalo się, że serce nie bije. Cóż statystyka wieku. Mam się zgłosić do szpitala, muszę poczekać 2 dni bo w piątek kończę ważny projekt. Dr powiedział że jeśli dobrze się czuje to 2 dni nic nie zmienią. Jest mi trochę przykro, ale też brałam taką opcję pod uwagę, więc nie jestem jakoś bardzo zmartwiona. Życzę wam wszystkiego naj, pięknych chwil i pięknych dzieci.

Bardzo mi przykro...Trzymaj się kochana. Ściskam mocno

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już po pappa i prenatalnych, ryzyko ocenione jako niskie, dzidziuś rozwija się prawidłowo, odetchnęłam z ulgą. 

Płci jeszcze nie dało się określić, chciałbym chłopca, ale na usg jakoś nie widać nic miedzy nóżkami, więc pewnie będzie dziewczynka 😅

Jeśli chodzi o wagę, to przytyłam już 3kg. Nie wymiotuję, co 3h mnie ssie z głodu i muszę coś zjeść, bo mam mdłosci. Mam nadzieję, że to przejściowe, bo wolałabym przystopować z przybieraniem na wadze.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Lilka_Luna79 napisał:

Hej, ja się niestety żegnam. Dziś na usg okazalo się, że serce nie bije. Cóż statystyka wieku. Mam się zgłosić do szpitala, muszę poczekać 2 dni bo w piątek kończę ważny projekt. Dr powiedział że jeśli dobrze się czuje to 2 dni nic nie zmienią. Jest mi trochę przykro, ale też brałam taką opcję pod uwagę, więc nie jestem jakoś bardzo zmartwiona. Życzę wam wszystkiego naj, pięknych chwil i pięknych dzieci.

Przykro mi bardzo.  Przeszłam to samo 2 lata temu.  Na wizycie w 12 tygodniu okazało się że serce nie bije.  

Czy będziesz jeszcze próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, malwina334 napisał:

Przykro mi bardzo.  Przeszłam to samo 2 lata temu.  Na wizycie w 12 tygodniu okazało się że serce nie bije.  

Czy będziesz jeszcze próbować?

nie, umawialiśmy się na jedną próbę. Nic za wszelką cenę także będę się tego trzymać. Dzięki za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2021 o 22:57, Lilka_Luna79 napisał:

Hej, ja się niestety żegnam. Dziś na usg okazalo się, że serce nie bije. Cóż statystyka wieku. Mam się zgłosić do szpitala, muszę poczekać 2 dni bo w piątek kończę ważny projekt. Dr powiedział że jeśli dobrze się czuje to 2 dni nic nie zmienią. Jest mi trochę przykro, ale też brałam taką opcję pod uwagę, więc nie jestem jakoś bardzo zmartwiona. Życzę wam wszystkiego naj, pięknych chwil i pięknych dzieci.

Przykro mi 😥 Trzymaj się tam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2021 o 22:57, Lilka_Luna79 napisał:

Hej, ja się niestety żegnam. Dziś na usg okazalo się, że serce nie bije. Cóż statystyka wieku. Mam się zgłosić do szpitala, muszę poczekać 2 dni bo w piątek kończę ważny projekt. Dr powiedział że jeśli dobrze się czuje to 2 dni nic nie zmienią. Jest mi trochę przykro, ale też brałam taką opcję pod uwagę, więc nie jestem jakoś bardzo zmartwiona. Życzę wam wszystkiego naj, pięknych chwil i pięknych dzieci.

Przykro mi bardzo ja sama straciłam 4 maleństwa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2021 o 18:00, Asiabaaia napisał:

Cześć dziewczyny 

Mam 31 lat, jestem w 12 tygodniu ciąży, termin na 21.09.21 :classic_smile: to moja pierwsza ciąża 

W środę czekają mnie badania prenatalne, wczoraj zrobiłam badanie pappa i hcg.

Z chęcią poczytam, jak się czują inne mamusie. Ja kiepsko, mdlosci, brak sil i słaby nastrój. Odliczam do końca pierwszego trymestru, bo ponoć drugi juz jest super 😉

Do tego ciągle jestem głodna i przytyłam prawie 3kg

Hej czy masz już wynik testu Pappa z krwi? Pytam bo ja mam jutro,  dzisiaj tam dzwoniłam i powiedzieli że wynik przyjdzie za 2 tygodnie.  To bardzo dlugo niestety 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, malwina334 napisał:

Hej czy masz już wynik testu Pappa z krwi? Pytam bo ja mam jutro,  dzisiaj tam dzwoniłam i powiedzieli że wynik przyjdzie za 2 tygodnie.  To bardzo dlugo niestety 😒

Tak, ja miałam po 3 dniach wyniki. Wszystko wyszło w normie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 3 dniach? No to to rozumiem,  skąd oni w takim razie biorą te terminy,  że aż 2 tygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, malwina334 napisał:

Po 3 dniach? No to to rozumiem,  skąd oni w takim razie biorą te terminy,  że aż 2 tygodnie. 

Mnie kazali czekać na wynik 7 dni i jutro mają być do odbioru... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, malwina334 napisał:

Po 3 dniach? No to to rozumiem,  skąd oni w takim razie biorą te terminy,  że aż 2 tygodnie. 

Mi powiedzieli, że powinny być do 5 dni roboczych, a były juz po 3 dniach. W internecie czytałam, że czeka sie ok. 2 tyg, nie wiem od czego to zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----------Dziewczyny w ciąży------------------------------------------------------------------   

@Juliaj; 31 lat; Trzecia ciąża; 16 tydzień ciąży; Dziewczynka; Hanna; termin: 05.09.2021

@justynarka; 31 lat; Pierwsza ciąża; 14 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@malwina334; 34 lata; Trzecia ciąża; 14 tydzień ciąży; termin: 21.09.2021

@enya; 37 lat; Czwarta ciąża; 14 tydzień ciąży; Dziewczynka; termin: 18 września 2021

@Kicikici26; 13 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021

------------Dziewczyny w ciąży, które się nie odzywają-----------------------------

@Ona przed 30; 28 lat; Pierwsza ciąża; 14 tydzień ciąży: termin: 21.09.2021

@Laurka17; 31 lat; Czwarta ciąża; Bliźniaki; 14 tydzień ciąży; termin: 15.09.2021 

Termin na inny miesiąc:

@AnnaMatka; 45 lat; Druga ciąża; 6 tydzień ciąży; 07.11.2021

--------------Dziewczyny, które urodziły---------------------------------------------------------

 Brak

---------------Bez Danych--------------------------------------------------------------------------------

@Asiabaaia-poproszę o dane- dzięki

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witajcie dziewczyny oto tabelka

@LilkaLuna jeszcze raz bardzo mi przykro 😓 

Dziewczyny mogłybyście podać swój tydzień ciąży? Bo już się porostu gubię 😄 

@Ona przed 30 @Laurka17 @AnnaMatka; odezwijcie się proszę 🙂 Tak samo jak @Saint_Carly, mam nadzieję, że jesteście tu z nami. 

Ja natomiast poczułam pierwszy raz ruchy ❤️  Takie bardzo malutkie, ale doskonale je pamiętam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej ja jestem. Ah super że już czujesz ruchy pewnie to niesamowite przeżycie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×