Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Saint_Carly

Wrześniówki 2021, łączmy się!

Polecane posty

Natalia D. To w którym tygodniu będziesz w dniu wizyty u lekarza???

Ja mam 2 synkow w wieku 7 i 4 lat. 

2 lata temu poronilam ciążę w 12 tygodniu,  na wizycie okazało się, że serce przestało bić. Od początku beta słabo przyrastala.  Boję się powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak powtorzylam test wczoraj 2 kreski. Do lekarza najwcześniej za miesiąc chyba, że po drodze coś się wydarzy.  Może betę zrobię w tym lub następnym tygodniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkie i gratuluję😊

Dołączam do grona wrześniowych mam,do lekarza idę za tydzień czyli w ok 9 t.c. przynajmniej tak policzyłam 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Szepaszonyvolgy napisał:

Ja dziś byłam na badaniach i czekam na wyniki,muszę jeszcze zadzwonić do Endo się umówić 

Pracujecie czy jesteście w domu?

ja nie pracuje bardzo źle się czuje 😞 

Mam nadzieje że mdłości odpuszczą i będę mogła choć na chwilę wrócić do pracy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dziewczyny mam pomysł żeby robić tabelki z tygodniami ciąży możecie pisać w jakim tygodniu jesteście albo wasz cykl starań 🙂

zacznę od siebie 🙂 

@Juliaj: 8 tydzień ciąży 

Płeć: nie wiadomo 

Termin: Wrzesień 2021 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Juliaj: 8 tydzień ciąży 

Płeć: nie wiadomo 

Termin: Wrzesień 2021 

@Marta1357: 14 tydzień ciąży 

Płeć: Dziewczyna 70 procent

Termin: 04.09.2021

Edytowano przez Juliaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Juliaj napisał:

@Juliaj: 8 tydzień ciąży 

Płeć: nie wiadomo 

Termin: Wrzesień 2021 

@Marta1357: 

Płeć: Dziewczyna

Termin: 04.09.2021

a to 14 tydzień

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szepaszonyvolgy napisał:

A jaka macie betę?

Ja mam 18655 

Wg moich obliczeń ok 8 tydz 

Nigdy bety nie robiłam dziś przy okazji innych badań się skusilam

11500 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Juliaj: 8 tydzień ciąży 

Płeć: nie wiadomo 

Termin: Wrzesień 2021 

--------------------------------------------------------

@Marta1357_: 14 tydzień ciąży 

Płeć: Dziewczyna 70 procent

Termin: 04.09.2021

---------------------------------------------------------

@Szepaszonyvolgy: 8 tydzień 

Płeć: nie wiadomo 

Termin: Wrzesień 2021 

--------------------------------------------------------

Czekam na dane 😉 Myślę że warto robić takie tabelki żebyśmy się nie pogubiły 😉 

Edytowano przez Juliaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2021 o 10:56, malwina334 napisał:

A jednak powtorzylam test wczoraj 2 kreski. Do lekarza najwcześniej za miesiąc chyba, że po drodze coś się wydarzy.  Może betę zrobię w tym lub następnym tygodniu. 

gratulacje:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam co powie lekarz bo mam nieregularne miesiączki

Znaczy z pół roku mogę mieć jak w zegarku i nagle spóźnia się o kilka dni,w grudniu się spóźniła więc w styczniu spokojnie czekałam aż przyjdzie spozniona ale nie przyszła😜

Staraliśmy się z mężem 3 lata i właśnie kilka miesięcy temu zaprzestaliśmy ze względu na wiek i trochę pracę także to taka wpadka ale chciana,

W związku z tym tak naprawdę nie wiem który to tydzień tak tylko przypuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny żyjecie?

Wczoraj byłam u Endo no mam niedoczynność tarczycy zwiększył mi leki o wyniki miałam trochu złe

Ogólnie czuje się dobrze,jestem spokojna,co do mnie nie podobne,bo zwykle jestem histeryczką

Jakoś tak dziwnie się niczym nie przejmuję, niczego się nie obawiam,jednym słowem mam wyrąbane na wszystko,dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :) Proszę o poradę:

U mnie ostatnia miesiączka była 01.12.2020, gdy tylko w tym miesiącu nie przyszła w porę - zrobiłam test, bodajże 7.01 - wyszły dwie kreski, druga słabo widoczna. Na następny dzień(08.01) poszłam na bete - wynik 232.02 mlU/ml beta z dnia 11.01 wyniosła już 1070,800 mlU/ml. Tego samego dnia byłam u ginekologa - badanie usg w 3D i pokazała się otoczka w macicy, kazano mi przyjść za tydzień. Wczoraj już widoczny pęcherzyk zóltkowy i pęcherzyk ciążowy, brak natomiast zarodka - wg OM rzekomo 7 tydzień, moja gin natomiast twiedzi ze ciąża jest o wiele młodsza i ze w tydzień od poprzedniego usg ładnie się rozwinęło. Mam nieregularne cykle, raz 28 dni, raz 31, ostatnio miałam nawet 33. Czy to może być przyczyna?

jestem już po jednej ciąży biochemicznej i jednym poronieniu kompletnym w 5tc. W sierpniu zdiagnozowano u mnie po HSG, histeroskopii i laparoskopii macice jednorozna oraz mutacje genetyczna-trombofilie. Od tygodnia zażywam dwa razy dziennie duphaston, neoparin w brzuch oraz acard na na noc. Jak myślicie dziewczyny, brak zarodka dobrze wróży? Przez tydzień pojawił się pęcherzyk zoltkowy oraz ciążowy, ale przy takim wzroście bety możliwy brak zarodka? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny. Mam nadzieję, że do Was dołączę 🙂

 Zacznę od tego, że ostatni okres miałam 14 grudnia 2020 roku. Obecnie testy ciążowe pozytywne, Beta HCG 15 stycznia 208,39, Beta dzisiaj 19 stycznia 1523,93. Dzisiaj byłam u ginekologa. Macica jest rozpulchniona, a na badaniu USG było widać pęcherzyk. Jednak wielkość pęcherzyka wskazuję na 4 tydzień a nie na 5 jak wskazuję dzien ostatniej miesiączki. Beta rośnie, ale martwię się o pęcherzyk. Obecnie pusty bo jeszcze za wcześnie i za mały aby miał zarodek - podobno. Jak było w Waszych sytuacjach? Na kolejne USG mam pojsc za tydzień. 

Tym które już pewne - ogromne gratuluje 😍

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Jestem Laura. I u mnie wychodzi 6 tydzień (5+0)

Robiłam betę 11.01 - 467

14.01 - 5515,5

19. 01 - 59833

Czy te przyrosty nie są za duże? Martwi mnie to bardzo, bo wynik też nie jest adekwatny do tygodnia. Jaka może być przyczyna tego? Wizyta w piątek. 

Gratuluję wszystkim ❤️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ona przed 30 napisał:

Cześć Dziewczyny. Mam nadzieję, że do Was dołączę 🙂

 Zacznę od tego, że ostatni okres miałam 14 grudnia 2020 roku. Obecnie testy ciążowe pozytywne, Beta HCG 15 stycznia 208,39, Beta dzisiaj 19 stycznia 1523,93. Dzisiaj byłam u ginekologa. Macica jest rozpulchniona, a na badaniu USG było widać pęcherzyk. Jednak wielkość pęcherzyka wskazuję na 4 tydzień a nie na 5 jak wskazuję dzien ostatniej miesiączki. Beta rośnie, ale martwię się o pęcherzyk. Obecnie pusty bo jeszcze za wcześnie i za mały aby miał zarodek - podobno. Jak było w Waszych sytuacjach? Na kolejne USG mam pojsc za tydzień. 

Tym które już pewne - ogromne gratuluje 😍

 

Hej, masz podobnie jak ja. U mnie okres był 15 grudnia.  Bety jeszcze nie robiłam.  Dziewczyny jak wy szybko decydujecie się na pójście do lekarza, to dlatego nic jeszcze nie widac, A wy zamartwiacie się czy będzie ok. Najlepiej pójść 7-8 tydzień ciąży.  Wiem, że chciałoby się wiedzieć już teraz , ale to tak nie działa.  Ja umówiłam się na 9 lutego , to był pierwszy wolny termin u gin. Wg mnie będzie jakiś 8-9 tydzień,  mam nadzieję,  że nie wydarzy się nic po drodze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych tabelek, to nie gniewajcie się,  nie chce nikogo urazić,  ale to dla mnie śmieszne.  Jak w podstawówce, chyba, że na prawdę siedzą tu bardzo młode dziewczyny. Myślałam raczej, że będzie to miejsce wymiany doświadczeń,  rozmów,  wsparcia, by wspólnie przez  to przejść.  Czy wy też macie czasami takie jakby ciągnięcie jajników w ciągu dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, malwina334 napisał:

Hej, masz podobnie jak ja. U mnie okres był 15 grudnia.  Bety jeszcze nie robiłam.  Dziewczyny jak wy szybko decydujecie się na pójście do lekarza, to dlatego nic jeszcze nie widac, A wy zamartwiacie się czy będzie ok. Najlepiej pójść 7-8 tydzień ciąży.  Wiem, że chciałoby się wiedzieć już teraz , ale to tak nie działa.  Ja umówiłam się na 9 lutego , to był pierwszy wolny termin u gin. Wg mnie będzie jakiś 8-9 tydzień,  mam nadzieję,  że nie wydarzy się nic po drodze.  

To moja pierwsza ciąża. Wszystko jest takie nowe i nie wiadome. Czułam że coś się dzieje ze mną. Zrobiłam bete i od razu po wyniku zapisałam się do lekarza bo się chyba przestraszyłam. Z jednej strony cieszę się że jest pęcherzyk a z drugiej przez to że poszłam wcześniej to nie widać zarodka i człowiek się martwi. Ale Beta wzrosla 160% więc to chyba dobrze. Lekarz mówi że we wtorek powinno być już widać. Jest tylko pęcherzyk a człowiek już to tak pokochał... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, malwina334 napisał:

Co do tych tabelek, to nie gniewajcie się,  nie chce nikogo urazić,  ale to dla mnie śmieszne.  Jak w podstawówce, chyba, że na prawdę siedzą tu bardzo młode dziewczyny. Myślałam raczej, że będzie to miejsce wymiany doświadczeń,  rozmów,  wsparcia, by wspólnie przez  to przejść.  Czy wy też macie czasami takie jakby ciągnięcie jajników w ciągu dnia??

Ja mam bardziej wrażenie jakby rozpierania w dole brzucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny, zaczynam od tabelki:

@Marta1357; 14 tydzień ciąży; dziewczyna; termin: 04.09.2021

@Juliaj; 8 tydzień ciąży; termin: 02.04.2021 (według kalkulatora terminu porodu)

@Szepaszonyvolgy; 8 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021

@Laurka17; 6 tydzień ciąży; termin wrzesień 2021

Witam oczywiście wszystkie dziewczyny i zapraszam do dyskusji oraz do podania informacji do tabelki ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny, zaczynam od tabelki:

-----------Dziewczyny w ciąży------------------------------------------------------------------

@Marta1357; 14 tydzień ciąży; dziewczyna; termin: 04.09.2021

@Juliaj; 8 tydzień ciąży; termin: 02.04.2021 (według kalkulatora terminu porodu)

@Szepaszonyvolgy; 8 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021

@Laurka17; 6 tydzień ciąży; termin wrzesień 2021

@malwina334; 7 tydzień ciąży; termin: wrzesień 2021 

@Ona przed 30; 4 lub 5 (?) tydzień ciąży; termin wrzesień 2021

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam wszystkie nowe dziewczyny ❤️ Bardzo tu nas dużo ale cały czas czekam na dane od innych dziewczyn, jak chcecie możecie je wysłać wiadomością prywatną 📩  @Saint_Carly jest twórczynią wątku.

 Do tematu zapraszamy wszystkie dziewczyny które mają termin na wrzesień  2021, gdzie będziemy wymieniać się doświadczeniami  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2021 o 19:52, Ona przed 30 napisał:

Cześć Dziewczyny. Mam nadzieję, że do Was dołączę 🙂

 Zacznę od tego, że ostatni okres miałam 14 grudnia 2020 roku. Obecnie testy ciążowe pozytywne, Beta HCG 15 stycznia 208,39, Beta dzisiaj 19 stycznia 1523,93. Dzisiaj byłam u ginekologa. Macica jest rozpulchniona, a na badaniu USG było widać pęcherzyk. Jednak wielkość pęcherzyka wskazuję na 4 tydzień a nie na 5 jak wskazuję dzien ostatniej miesiączki. Beta rośnie, ale martwię się o pęcherzyk. Obecnie pusty bo jeszcze za wcześnie i za mały aby miał zarodek - podobno. Jak było w Waszych sytuacjach? Na kolejne USG mam pojsc za tydzień. 

Tym które już pewne - ogromne gratuluje 😍

 

Czy masz jakieś objawy typu mdłości lub wymioty??? Bo ja kompletnie nic i trochę zaczyna mnie to martwić.  Jutro jadę na betę,  pytam Ciebie, ponieważ jesteśmy dokładnie w tym samym dniu i tygodniu ciąży mniej więcej.  

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy wszystkie miałyście lub macie mdłości  i wymioty,  a jeśli tak to kiedy się zaczęły??? Ja w pierwszej i drugiej ciąży od początku miałam, nawet w ostatniej gdzie skończyło się poronieniem , a teraz nic kompletnie.  Nie wiem, dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, malwina334 napisał:

Czy masz jakieś objawy typu mdłości lub wymioty??? Bo ja kompletnie nic i trochę zaczyna mnie to martwić.  Jutro jadę na betę,  pytam Ciebie, ponieważ jesteśmy dokładnie w tym samym dniu i tygodniu ciąży mniej więcej.  

Pozdrawiam 

Nie mam mdłości i wymiotów. Z takich objawów to co sprawdzałam to temperatura ciała utrzymuje się na 37 i 2,3 kreski, mam podwyższone tętno, uczucie puchniecia w dole brzucha, okropnie śmierdzi mi śmietana. Odrzuciło mnie od kawy, która mogłam pić dosłownie litrami. Wczoraj spałam 14h. Sama się martwię ale tłumaczę sobie ze każda kobieta inaczej znosi ciążę. Ja jade na Bete jutro a we wtorek Wizyta. Daj znać jak Twoja Beta dzisiaj. Wszystko będzie dobrze. 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×