Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kamusia99

Kinia Wiczynska

Polecane posty

Odmówiła wstąpienia do team x, przez co wydaje mi sie bardziej rozsadna niz mi sie wczesniej wydawalo

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że czasem włączę ją w tle do posłuchania xD nie są to jakieś wyżyny inteligencji, taka o prosta dziewczynka. Hahaha. Ten jej facet trochę taki znudzony życiem się wydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest inteligentna ale to akurat główna cecha większości juciuberek. Wydaje się być szczera, nieszkodliwa i dlatego przyciąga młodszą widownię. Rodzice strasznie ją rozpuścili. Ja nie wyobrażam sobie, że w wieku kiedy jeszcze powinnam się uczyć, chłopak leży w moim łóżku całymi dniami.  Z resztą to też jakiś gówniarz, wygląda na 12 lat. Najbardziej rozmieszyła mnie scena jak dzieciaki wynajęły sobie apartament z ogromną wanną na środku i Kinia upomina synka, że musi się zalogować bo ma lekcje online. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby ja uznać za parodie tych wszystkich daily vlogerek , to można mieć ubaw na tych filmikach 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ninariczi napisał:

jakby ja uznać za parodie tych wszystkich daily vlogerek , to można mieć ubaw na tych filmikach 😅

Tylko najgorsze jest to że to nie parodia. I straszno i smutno jak ta dziewczyna ma pusto w głowie. Ani się wypowiedzieć nie umie ani niczym mądrym nie błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubiłam jej vlogmasy. Przynajmniej nie gadała od rzeczy, ani nie robiła trzydziesty raz tego samego ciasta. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Hejhej napisał:

Lubiłam jej vlogmasy. Przynajmniej nie gadała od rzeczy, ani nie robiła trzydziesty raz tego samego ciasta. 

podobało mi się jak przyszła jej ta mała choineczka z ali , miałam ubaw 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, anonimkanimka20 napisał:

Sorry, ale ja w jej filmach nie uświadczyłam ani jednego sensownego zdania...

zdecydowanie. Ona jest tak ograniczona we wszystkim że aż trudno uwierzyć że nie ma 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kamusia99 napisał:

zdecydowanie. Ona jest tak ograniczona we wszystkim że aż trudno uwierzyć że nie ma 5 lat

Dno i wodorosty. Znam o wiele bardziej rozwiniętych i rezolutnych pięciolatków od tej dziewuchy. Rodzice widocznie też nie grzeszą inteligencją skoro pozwalają na obnażanie takiego pustostanu przed całą Polską. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, anonimkanimka20 napisał:

Sorry, ale ja w jej filmach nie uświadczyłam ani jednego sensownego zdania...

Na odmóżdżenie jest dobre 😂

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2020 o 23:14, Bleblebleb napisał:

A mi się wydaje ze laska znalazła pomysł na siebie i brnie w to ile się da. Sama z ciekawosci kiedyś włączyłam jak zobaczyłam paniusie z pazurami na 2 metry itd nie wstydzi się tego ze miała Krzywe żeby a wręcz nawet zachęca do leczenia zębów co wydaje mi się lepsze niż „patrzcie mam do dupy żeby ale zrobiłam sobie licówki”

poza tym jest za rodzina za widziami i to jest na plus. Oby tylko kasa jeszcze bardziej na łeb jej nie siadla

Nie no, serio? 

Laska pokazuje jak wybiela nakładkami żeby, na których nosi jeszcze aparat (!) - przecież każdy ortodonta powie, że tak nie wolno. A potem dzieci podpatrzą i zaczną powtarzać. 

To już lepiej niech ludzie sobie te licowki robią niż jak mają takie szkodliwe głupoty pokazywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale te galoty z victoria secret są okropne xD ahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2020 o 20:35, anonimkanimka20 napisał:

Widziałam tylko fragmenty jej filmów i kilka moich szarych komórek poniosło przy tym śmierć.

Kinia przynajmniej nie jest pretensjonalna. 

 

Dnia 28.12.2020 o 15:52, Kopytki napisał:

Dno i wodorosty. Znam o wiele bardziej rozwiniętych i rezolutnych pięciolatków od tej dziewuchy. Rodzice widocznie też nie grzeszą inteligencją skoro pozwalają na obnażanie takiego pustostanu przed całą Polską. 

Inteligencja akurat nie jest najwazniejsza miara czlowieka. If you know what I mean :classic_ninja:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zabolało. Zastanów się, dlaczego.

Druga odpowiedź nie była do Ciebie, masz przesadzone reakcje obronne. Skoro jednak już do niej nawiązałaś, to tak, najważniejszą miarą człowieka jest dobroć. Tej cechy Kindze odmówić nie można: ma fajne relacje z najbliższymi, jest miła dla widzów, nie puszcza ordynarnych wiązanek pod czyimś adresem ani nikomu usilnie nie imputuje braku inteligencji. Jej zachowania u niektórych budzące zastrzeżenia w odniesieniu do wirusa bynajmniej nie muszą wynikać z braku mądrości - może z racji wieku po prostu jest jeszcze zbyt niefrasobliwa i niezbyt konsekwentna, a może intuicyjnie wyczuwa, że ktoś nas robi w konia. Tak czy owak, wystarczy wsłuchać się w jej Q&A, szczególnie na poważniejsze tematy - mówi mądrze, wręcz dojrzale, w jej wypowiedziach jest dużo empatii i tolerancji, a nie ma dowartościowywania się kosztem innych w chamski sposób. Czego nie można powiedzieć o części osób wypowiadających się tutaj...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×