Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malinka990

Czy szybkie wejscie po schodach...

Polecane posty

W 20tc moze cos sie stac? Zamyslilam sie i weszlam szybko na 2 pietro poczulam sie tym zadyszana jakbym przebiegla nie wiem ile i teraz sie boje czy moze cos sie stac wywolac przedwczesny porod czy cos...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Malinka990 napisał:

W 20tc moze cos sie stac? Zamyslilam sie i weszlam szybko na 2 pietro poczulam sie tym zadyszana jakbym przebiegla nie wiem ile i teraz sie boje czy moze cos sie stac wywolac przedwczesny porod czy cos...?

nic sie nie stanie. nie stresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dałas radę tak  wejsc,  to jest ok. Nie swiruj. Gdyby szybkie  wejście na 2 pietro bylo niebezpieczne, to zadna kobieta biegająca za starszym dzieckiem, nosząca je, zakupy, rowerek itd nie miałaby  kolejnych.

Czasem mi sie wydaje, ze kobiety w pierwszej ciazy najchetniej zamknelyby sie w dmuchanej bance. Trochę  rozumiem, kazdy sie przejmował. Ale nie swirujmy. Pozniej trzeba ogarnąć dzieci, normalne obowiązki i nieprzewidziane sytuacje i jakoś swiat się nie zawala. A jak czytam o wejsciu po schodach, zjedzeniu  kawałka ryby, malowaniu  paznokci itd, to cos mnie juz trafia. Da się robic zakupy, sprzątać,  biegac za starszym dzieckiem ( albo dziecmi) nosic je, odkurzac, myć podlogę itp.  Normalnie  funkcjonowac. Da się tez ogarnąć naprawdę ekstremalne sytuacje,  ktore pojawiają sie w zyciu, bedac w ciazy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Rzczej_gosc napisał:

Skoro dałas radę tak  wejsc,  to jest ok. Nie swiruj. Gdyby szybkie  wejście na 2 pietro bylo niebezpieczne, to zadna kobieta biegająca za starszym dzieckiem, nosząca je, zakupy, rowerek itd nie miałaby  kolejnych.

Czasem mi sie wydaje, ze kobiety w pierwszej ciazy najchetniej zamknelyby sie w dmuchanej bance. Trochę  rozumiem, kazdy sie przejmował. Ale nie swirujmy. Pozniej trzeba ogarnąć dzieci, normalne obowiązki i nieprzewidziane sytuacje i jakoś swiat się nie zawala. A jak czytam o wejsciu po schodach, zjedzeniu  kawałka ryby, malowaniu  paznokci itd, to cos mnie juz trafia. Da się robic zakupy, sprzątać,  biegac za starszym dzieckiem ( albo dziecmi) nosic je, odkurzac, myć podlogę itp.  Normalnie  funkcjonowac. Da się tez ogarnąć naprawdę ekstremalne sytuacje,  ktore pojawiają sie w zyciu, bedac w ciazy.

To moja druga ciaza 😂😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malinka990 napisał:

To moja druga ciaza 😂😊

To dziwne, ze takie pytania zadajesz. Jezeli nie masz ciazy zagrozonej i nakazu lezenia to nie musisz sie ze soba piescic. Spacery, wejscie po schodach, ucisniecie brzucha, oczywiscie nie jakies brutalne, krzywdy Ci nie wyrzadzi. Jezeli dobrze sie czujesz mozesz chodzic do pracy, mozesz nawet sprzatac i zyc normalnie. Dbanie o siebie, odpoczywanie gdy tego ciezarna potrzebuje to jedno, panikowanie bo sie po schodach na drugie pietro weszlo to juz zupelnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąża to nie choroba! Przez głupie wejście po schodach nic ani tobie ani dziecku się nie stanie! Zadyszki w ciąży to rzecz normalna. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×