Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ludziska

Dziwne relacje z rodziną w Polsce gdy mieszka się gdzieś za granicą

Polecane posty

- Gdy się do nich dzwoni myślą że się od nich coś chce ( niby zdziwienie że do nich się dzwoni i niby po co )

- Gdy do nich się dzwoni owszem pogadają ale sami nigdy się nie odezwą, tz. czekają na mnie, tz. bierne relacje

Czy to ja mam poje8aną rodzine czy większość ludzi tego doświadcza? o co w tym chodzi bo nie ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej tak nie ma. Dzwoniłam do rodziny tak często jak tylko mogłam. Oni dzwonili jak za długo się nie odzywałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Jak ja nie zadzwonie to zapomnij ze ktos o mnie pamieta.juz przywyklam do tego . Co jest smutne w tym wszystkim, ze osoby ohne, staly sie fla mnie bardziej blickte niz wlasna rodzina...

Mialam i mam szczescie, ze spotkalam Tutaj takich ludzi. Gdy w roku 2019 tuz ürzed gwiazdka uslyszalam od nich ze naleze do ich rodziny lzy szczescia i niedwierzania poplynely...

Mimo, ze oni nie mieli takiego obowiazku , nie maja, mimo, ze maja ze mna naprawde duzo problemow, to we mnie wierza i daja duzo wsparcia... i to jest piekne..

Choc sa granice...i tak Sie zastanawiam, kiedy je przekrocze...choc nie chce, to duzo razy juz to wyrazenie slyszalam...

Ale decydujemy sami za siebie...moze nie potrafie docenic teho co Mam...

 

Ale wracajac do tematu rodziny z pl... smutna i brutalna rzeczywistosc.. Kontakt wymuszony na swieta itp.. wymiana zdan opowiafaj co u ciebie  .. i tak 2 lub 3 razy w roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olac fałszywą rodzinke w pl i zerwac kontakty, zablokowac numery tel albo zmienic numer na nowy. Zmienic miejsce zamieszkania i adresu im nie podawac. Tam 99% same fałszywe geby dlatego nie jezdze tam. Prawdziwa rodzina szanuje dziecko bez wzgledu na to co robi a jak tego nie robia to nie zasłguja na szacunek i kop im w morde z półobrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×