Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Niedzielny poranek...

Polecane posty

2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Na pewno. Chyba na tyle ogarniasz już to miejsce🙂

Ogarniam lepiej niż Ci się wydaje 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Łukasz0891 napisał:

Nie szukaj we mnie sojusznika. Wspolczuje Ci czlowieku. Wszyscy klamia, atakuja, Ty jestes super. 

Nikogo nie szukam. Odpowiadam na Twoją zaczepkę. Nie interesują mnie czyjeś poczynania, najmniej Twoje, wyciągam samodzielnie wnioski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łukasz0891 napisał:

Jak ladnie sie sam podsumowales. Nie trzeba nic dodawac 😀

Nie widze by Magda pisala cokolwiek o Tobie.

Chyba jeszcze mało wiesz o tym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBirdy napisał:

Ale kto. Ja to czytalam juz kiedys ze niby wymyslal raka a wczoraj tylko mi sie przypomniało gdy ta osoba o tym wspomniała. Jesli to prawda to żałosne w choj

Subtelna synchronizacja myśli. Można by powiedzieć, że myśli przechodzą w czyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Łukasz0891 napisał:

Nie wiem kim jest osoba o nicku "imie rozy", ale o historiach Maestro i straszeniu oraz szantazach pisaly osoby na ero wiecej, m.in. Krzysiek Widmo czy Eve. 

O straszeniu i szantaż ach? Eve i Widmo? Faktycznie, dwoje najbardziej wiarygodnych userów w tym miejscu. I jeszcze Magda na dokładkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łukasz0891 napisał:

Wystarczajaco duzo. To forum. Nie zycie 😀 tzn. dla mnie, bo widac, ze Ty tu 24/7 😀

Ciebie przecież tutaj w ogóle nie ma. Ty nie piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBirdy napisał:

Czyli to prawda jednak. Slabe zeby na litosc brac. Dobrze ze zbiorki na leczenie nie założył. 

BBB? Teraz z tej strony zaczynasz? Ok. Założenia czynisz poprawne🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łukasz0891 napisał:

Zapomnialem. Ty jestes przeciez najbardziej wiarygodny z racji pełnienia warty calodobowo, codziennie.

Przecież Twoja argumentacja to chwyt numer 42 tego miejsca. Zawsze i wciąż jest w użyciu. Ma się całkiem dobrze. 

Graj w totka. Masz szczęście wpadać kiedy ja tutaj akurat jestem. Wygrasz na bank. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBirdy napisał:

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli teraz. Zapytalabym u zrodla czyli Ciebie ale wiem ze odpowiedziałbys w takim właśnie stylu jak tera i w poprzednim komentarzu czyli pt. tylko ja wiem o co mi chodzi wiec wolalam zapytac ludzi z ero czyli takich którzy cie znają lepiej. To tyle. Do niczego mi ta wiedza nie jest potrzebna poza rozrywka na kafe więc nie emocjonuj sie tak. A o tym twoim raku rzekomym to juz dawno temu czytalam ze niby tak na litosc brales.

Powtórzę jeszcze raz. Zawsze wierzę hejterom. Nigdy nie zastanawiałem się nad ich celem, po prostu wierzę bezgranicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łukasz0891 napisał:

A teraz musze Ciebie zasmucic. Goscie ida. Zywi, prawdziwi ludzie, pamiętasz jeszcze, ze istnieje swiat poza forum? Nara

Dostosuj się do własnych słów. Intencje masz w hooj nieczyste. Widać to Gołym okiem🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBirdy napisał:

Przeczytaj jeszcze raz co napisałam o zbiórkach...oczywiście ze nie wykorzystal bo niby jak mialby to zrobić na odległość? Sorry ale chlop ktory do każdej sie podwala i umawia na jakies cyberki tez niezbyt normalny. Ale to moje zdanie. Bo rozumiem ze chodzi o jakies zdjęcia  prywatne itp.? Tak se dedukuje czytajac wasze teksty. Mnie to zwisa a wy chyba na powaznie berzecie te kafe aferki. 

Wiem, że Ci się nudzi. Wybacz, ale nie moim kosztem🙂

Edytowano przez MaestroSyntetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBirdy napisał:

Jakim kosztem? Bo zapytalam czy udawales chorego na raka? Skoro nie to wystarczyło zaprzeczyc a nie kręcić i odpowiadac bez sensu. Niektorym chyba naprawde kafe za mocno weszła...

Odpowiedziałem zgodnie z prawdą. Doczytałaś? To fajnie. 

Tobie weszło za głęboko w du/psko dlatego nie mam do Ciebie o to pretensji🙂 Dobrze, że odezwałaś się bo już pomyślałem, że naprawdę mnie ignorujesz🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BoniBluBirdy napisał:

Dopsz dopsz. Niektórzy ludzie sa w stanie pisac z innymi tylko wówczas gdy idzie to po ich mysli. Papa

Nie jestem Twoją myślą BBB, i mam na wszystko wywalone🙂 Papa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Piękny temat o niedzielnym poranku 😄

Życie niedzielne w poświacie forumowej. Dla niektórych robię tutaj za namiastkę siłowni. Pojedzą, popiją i dawaj z Maestro "poćwiczyć" dla zdrowotności🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Życie niedzielne w poświacie forumowej. Dla niektórych robię tutaj za namiastkę siłowni. Pojedzą, popiją i dawaj z Maestro "poćwiczyć" dla zdrowotności🙂

Ja na szczęście nie mam takich zapędów , przegoniłam Cie z punktami 😄 mam szanse na tytuł przegrywa roku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Ja na szczęście nie mam takich zapędów , przegoniłam Cie z punktami 😄 mam szanse na tytuł przegrywa roku 😂

Trochę inaczej to widzę. Czuję, że Qwerty szykuje sobie niezłe jutrzejsze poświąteczne śniadanie do pracy. Dlatego chce mnie w stanie nienaruszonym. Jak na to wpadłem? Broni mnie jak lwica😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Elektrze nerwy puściły ale dopiero na tym drugim wątku widziałam 🙂 bidulka zawsze ma od nas off-topa 😞

No nie zawsze bez przesady 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

A jak to możliwe że wy jeszcze komentowaliście a ja miałam błąd 502?

Bo komentarz pisałam nie na strony zablokowanej tylko z pierwszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Wiem że to lubisz 😉

Stuknął mi tysiąc , zostałam przegrywem roku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

To skąd wiedziałaś co komentujesz

Jak nie zdąże przeczytać komentarza to wchodze na profil tej osoby co mnie cytowała i tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Moje najszczersze gratulacje! Dołączyłaś do zacnego grona 🤣

Dzięki 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Jak nie zdąże przeczytać komentarza to wchodze na profil tej osoby co mnie cytowała i tam jest

To dlatego mam prawie czterdzieści sześć tysięcy wizyt na profilu. Elcia, nie przesadzasz trochę? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×