Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Adrianekl

Drogie Panie potrzebuje pomocy, bo już siedzę po kontach i płacze

Polecane posty

Witam 
Piszę z Pytaniem, bo kompletnie nie mam pojęcia jak sobie z tym wszystkim poradzić.
Poznałem pewną dziewczynę 3 lata temu, pracowaliśmy razem mieliśmy po 20 lat, Ona po przejściach kobieta z dzieckiem i wszystko fajnie, stwierdziłem że dziecko nie stanowi żadnego problemu. Więc zacząłem się starać o jej względy, okazało się że również się spodobałem dziewczynie, więc można się domyślić że doszło do szczęśliwego zakończenia.
Trwało to szczęście przez 2,5 roku niestety. Bo usłyszałem że nie jestem na nic gotowy po prostu jestem dzieckiem, zgadza się jestem studentem więc w jej mniemaniu dzieckiem, wydawało mi się że wszystko będzie dobrze skończę studia i założymy wspaniałą rodzinne. 
Ona nie studiowała, z braku odpowiedniej szkoły, ale według mnie nie było to problem, pierwsze z moich pytań jest takie czy mogło ją boleć że ja studiuje, a ona nie?
Podczas trwania naszego związku się kłóciliśmy jak to w każdym wtedy w moim życiu pojawiła się moja była dziewczyna czyli prawdziwa wielka miłość z czasu studiów z którą byłem rok, gadka szmatka kilka smsów i się spotkaliśmy pisaliśmy przez pół roku jakieś tam śmieszne rzeczy i poczułem że nadal ja kocham co się okazała mało rozsądne, bo mam stabilny może nie idealny związek ale kobietę co jest moim ideałem, a że starałem się być w życiu szczery to jej powiedziałem, popłakała się wtedy zrozumiałem że robię źle i błagałem o wybaczenie. Dostałem kolejną szanse od losu, byłem szczęśliwy, oczywiście zranione serce było bardziej moje niż jej z powodu tamtej dziewczyny, doszło do tego że chodziłem nawet do psychologa kilka wizyt i o dziwo po rozmowie z tym Panem mówił mi że to problem młodego związku i że warto zainteresować się właśnie obecną dziewczyną, a nie traktować ją jak koleżankę albo dziewczynę, biłem się z myślami nie wiedziałem czy dać jej spokój czy nie bo jak wspominałem dziecko i nie chciałem siać zamentu, powiedziała że mi pomorze żebym miał spokojną głowe bardzo mnie to zdziwiło wiec zapomniałem o byłej bardzo szybko skoro mam taki Skarb obok siebie. Wszystko się układało, tylko byłem cholernie zazdrosny jak pisała ze swoim przyjacielem, zachowałem się egoistycznie bo kazałem jej z nim zerwać znajomość, ale stwierdziłem skoro planowali razem życie i doszło nawet kiedyś do bliższego zbliżenia to skąd mam wiedzieć że to nie wróci, więc kontakt się uciął. Później ją okłamałem bo nie miałem czym jej zaimponować jaki to nie jestem Facetem z klasą, domyślacie się jakie były tego skutki później. Więkoszości kłamałem z Kasą  babka widać że posiada pieniądze właściwie to rodzice, ja ich nie miałem więc zacząłem kombinować i mówić jakich nie mam gór złotych( to należy zapamiętać), zauważyła że kłamie z tymi pieniędzmi więc dostała od rodziców mieszkanie i nie miała na remont to stwierdziłem że jej pożyczę wzięła pieniądze, a że jestem jedynakiem to rodzice bardzo szybko mi zgodzili się porzyczyć kasę. Pieniądze przyniosłem i uwierzyła że je mam, później były małe kłótnie o bałagan że nie sprzątnięte itp, ale jak w każdym związku. Pojechaliśmy Po roku znajomości do jej mamy na wesele bo się żeniła 2 raz, tam było fajnie, jej mama dała jej mieszkanie i nie wiem co się stało, ale wyrzuciła ją z mieszkania bo jest ze mną więc stwierdziłem mogę wrócić do domu do rodziców i się nie przejmować nią, wiec moi rodzice posiadają 3 mieszkania pod wynajem jedno z tych mieszkań stało puste więc stwierdziłem kocham to zrobię wszystko, abyśmy mieszkali razem dalej no i z jej małym szkrabem bo pokochałem jak swoje. Sielanka nie trwała długo mieszkanie umeblowane i gotowe do mieszkania, wracając do wątku sielanki zaczęły się po miesiącu pojawiać pierwsze sprzeczki byłem przed sesją zdałem ledwo bo myślałem tylko o niej, sesja niestety mnie pogrążyła i nie zdałem, więc zapisałem nie na inny kierunek z goła łatwiejszy. Udało się zostałem przyjęty, cieszyliśmy się razem, ale tutaj szczeście nie trwało wiecznie bo okazało się że strata mieszkania starsznie ją boli i winni mnie, nie czułem się winny do decyzji jej mamy, a co ja mogłem tak naprawdę nic i tak mieszkaliśmy ponad rok w mieszkaniu moich rodziców oczywiście płacąc opłaty itp 
Jej to się strasznie nie podobało że musi tyle płacić, nikt nie mówił że będziemy za darmo mieszkać rodzice często powtarzali że za darmo mogę mieszkać w domu z nimi, niechciałem bo jej by nie było, więc z każdą kłótnią się oddalaliśmy i zbliżaliśmy aż stwierdziłem że pożyczę pieniądze które zarobiłem w czasie studiów na jej firme było to bardzo dużo kwota 6 cyfrowa zosatałem niemal z niczym w tym też maiałem pieniądze od rodziców na zakup własnego M. Okazało się i nie chciałem jej się przyznać że pieniądze które jej pożyczyłem dostałem od mamy. Zobaczyła że kasy mi brakuje i jej nie ma choć nie wiem czy powodem są pieniądze czy też ja i mój ciężki charakter stwierdziła że chce ode mnie odpocząć wyjechała na tydzień mówię dobrze jedź odpocznij bo kocham to się martwię, okazuje się że dostała mieszkanie od Ojca i je remontowała będąc ze mną i mi o tym mówiąc w październiku że chce tam mieszkać błagałem żeby nie odchodziła, nie przekonałem więc stwierdziłem pomogę w prze prowadzce i pomogłem tylko nie zauważyłem jednego że w tej przeprowadzce pomagał jej ten nowy przyjaciel z którym kiedyś była, dowiedziałem się tego jakoś ostatnio, aż mi serce pękło że mnie okłamała. Więc się wyniosła i mieliśmy to ratować na odległość i chciała trochę czasu każdego dnia wyklepałem po 50 smsów i chciałem zadzwonić żeby pogadać i tego nie robiłem, aż w końcu sama się odezwała, ale stwierdziłem że mi jej brakuję to tego nie pokaże pytała czy od czuwam jej brak i Kuby, mówię że bardzo tęsknię za ich dwójką takich spotkań było jeszcze dwa. Aż zadzwoniła W Poniedziałem i powiedziała że skoro się nie kontaktuje to oznacza że mam ją gdzieś i tutaj zaczynają się moje pytania, przecież chciała chwilowej samotności, stwierdziłem dobrze rozejćmy się i oddaj mi tylko pieniądze które mam na własne M, zaczęła mnie atakować od razu że jak tak mogę ona się wyniosła, a ja chce zwrotu kasy tak od razu mówię że zostałem z 5 zł nic nie mam bo wszystko pożyczyłem,  to powiedziała że będzie mnie spłacać nie chciałem na nią krzyczeć że mnie okradła i takie tam, później mama zaczęła mnie męczyć masz tyle kasy na życie i nie masz ani złotówki, powiedziałem prawdę okazało się że mama przejęła inicjatywę jak i jej i się spotykały że Była powiedziała że odda i tyle, odp umowy są.
Tylko to był piątek przed świętami zostaliśmy sami jeszcze bo płakała zrobiło mi się jej cholernie żal i poczułem że obejrzymy razem jakiś film zgodziła się przytuliła i czułem że robię źle pocałowałem ją pocałunek został od wzajemniony i skończyło się seksem, byłem szczęśliwy jak dziecko które dostało cukierek i stwierdziłem że trzeba walczyć, za dzwoniła do mnie w sobotę bo się olej w aucie kończył to pojechałem jej powiedzieć jaki to olej i gdzie kupi szybko. Okazało się to być naszym ostatnim spotkaniem bo próbuje ją złapać wszędzie za dzwoniłem w Poniedziałek przed świętami do niej i powiedziałem że ją bardzo kocham i tęsknię za nią Kubą, kazała mi dać sobie spokój, ale strasznie ją kocham i nawet już mam gdzieś tą całą kasę jest dla mnie całym światem i ten mały szkrap w sumie nie taki mały bo 4 lata. No i walczę tak od wtorku i całe święta byłem nawet u jej mamy i mówię że kocham i tęsknie za nią usłyszałem od nie że grzecznie mówiąc zepsuliśmy to obje, ale mogę walczyć o nią może się uda. Ale jestem kompletnie zablokowany na wszystkim, a od czuwam ich brak bo czuje że wypuściłem kobietę na całe życie, wiem gdzie mieszka ale boję się jechać że mi nie otworzy drzwi, jak rozmawiamy zdarzyło mi się po płakać z tego żalu mówiąc jak bardzo ją kocham, ale słyszę że mam dać jej spokój że ona już do mnie nie wróci. 
W mojej głowie jest milion pytań o wszystko dlaczego nie wróci co takiego zrobiłem, wiem że skłamałem ale nigdy jej źle nie potraktowałem byłem królewiczem ale bez kasy to udawałem że mam, czy to taka zbrodnia wiem że źle zrobiłem ale nie rozumiem czemu aż tak się ode mnie odcięła poznała kogoś? nie potrafię tego zrozumieć, nie jem nic od 3 dni mam jakieś dziwne drgawki i boje się że znowu nie uda mi się zdać sesji bo jak próbuje się uczyć to myślę o niej. Bije się z myślami czy do niej pojechać czy mi otworzy,  ostatnio myślałem czy w ogóle warto jeszcze tlen marnować na tym świecie, ale to było by największą głupotą jakby rodzice musieli pochować jedyne dziecko. Nie mam też żadnych przyjaciół miałem tylko ją.
Zostałem sam, proszę o pomoc, pisałem to z emocjami przepraszam za błędy.
Proszę o pomoc 
Pozdrawiam Adrian   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Możesz to skrócić o co najmniej połowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adrianekl napisał:

zranione serce było bardziej moje niż jej z powodu tamtej dziewczyny,

Nigdy w życiu nie życzę Ci usłyszeć od osoby na której bardzo zależy Ci, że kocha innego. Do reszty nie odniosę się, bo rozprdoliles mnie na atomy tym zdaniem, niemądry egoisto.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, pari napisał:

Możesz to skrócić o co najmniej połowę?

Jestem niedojrzałym egoistą z ręką w nocniku, pomóżcie.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak było to tak.

 

Ja natomiast ukradkiem śledziłem co się wyprawia obok mnie, a tutaj tatuś – rozsunąwszy szeroko nogi cioci – z zapałem wylizuje jej czerwoną gładziutką cipkę , natomiast mamusia intensywnie zajmuje się ...em swego braciszka. Wiele więc nie myśląc tym razem ja wsunąłem rączkę w majtusie kuzynki i jak myślicie, natrafiłem tam na gorącą i wilgotną szpareczkę. Paula spojrzała na mnie wielkimi oczami ale jej kolanka rozsunęły się szeroko, więc moja rąsia z zapałem zaczęła zwiedzać jej tajemnicze miejsce. Po chwili zsunąłem jej białe majtusie i przypomniałem że obiecała mi pozwolić polizać swoją pisię.
tak ale jak mi pokażesz co tam ukrywasz
wyszeptała. Nie ociągając się dłużej wyskoczyłem z moich spodenek wraz z majtkami i położyłem się na łóżku ciągnąc ją na siebie w ten sposób że musiała się ułożyć tak jak jej mama na mym tatusiu, czyli z pisią nad moimi ustami. Gdy tylko poczułem śliczny aromat czyściutkiej cipusi od razu mlasnąłem po niej językiem.
Pupa kuzyneczki podskoczyła z razu a jej rączka zacisnęła się na mej torebce ale po chwili opadła z powrotem a rąsia zaczęła gładzić jajeczka, wyszukiwała każde z osobna i dokładnie zapoznawała się z jego kształtem, delikatnie więc przejechałem jęzorkiem wzdłuż pisi zahaczając o jej malusi koralik
o tak tak liż mnie tam, tak jak tatuś
wysapała Paulinka. Przyssałem się więc do tego miejsca i poczułem jak mój sisiorek znika w jej buzi. Przypomniawszy sobie co w takiej sytuacji z wujkiem robi mamusi
pośliniłem mocno dwa paluszki i wsunąłem jeden do pupci a drugi, do tej drugiej dziurki. Paula kwiknęła głośno i z wrażenia wypuściła mego fiutka z buzi, le czując poruszające się w niej palce i mój jęzorek na koraliku wróciła do poprzedniego zajęcia, a moje paluszki coraz szybciej zanurzały się w niej i to było wszystko co pamiętam. Następne co do mnie dotarło to Paulinka wpatrzona w moja twarz i głośne jęki dorosłych na rozbujanym łóżku. Obróciłem głowę w bok , a tam tatuś wpychał ...ka w ciocię klęcząc za nią a mama podskakiwała na wujku sapiąc głośno
tak tak siostrzyczko, poczekaj zaraz przyjdzie tato i się dołączy
mówił wujek. Trochę mnie to zdziwiło bo przecież tatuś był obok i ciupciał ciocię, zerkał tylko tak dziwnie na mamę.
Jakiś czas później dowiedziałem się że dziadek zabawiał się z mamą i wujkiem tak jak rodzice ze mną. Zwłaszcza uwielbiał ciupciać mamę wraz z wujkiem, a niekiedy przez niego. Od tego dnia zarówno tatuś jak i wujek tak samo brali mnie do pomocy w ciupcianiu mamy lub cioci. Gdy tatuś wyjeżdża na delegacje to zawsze śpię z mamą, więc mama nauczyła mnie bardzo fajnie zabawiać się cipeczką – na przeróżne sposoby. Czasami jak budzę się w nocy i ...ek mi sterczy to po prostu przytulam się od tyłu do maminej dupki i zanurzam go w cipce i po chwili tak zasypiam, a gorąco jej wnętrza i delikatne uciskanie powodują że budząc się zawsze mam opróżnione jajka.
Czasami jak ją przyciśnie to przychodzi w dzień do mego pokoju i najzwyczajniej w świecie robi mi cudowną laskę i odwrotnie jak mi stanie w ciągu dnia – a staje mi często jak to nastolatkowi to wpadam - na przykład do kuchni opieram ją o stół i wkładam do środka. Po każdym takim zajściu jesteśmy w siódmym niebie. Mając tak poukładane życie intymne nie muszę po nocach, pod kołdrą znęcać się nad panem ...kiem i przyznam się że nie specjalnie bawią mnie dyskusje na temat co by to było jak by można wsadzić rękę którejś koleżance w majtki. Owszem jak chodziłem do przedszkola to lubiłem jak pokazywaliśmy sobie z kolegami i koleżankami co tam nosimy w majtusiach i ewentualnie pozwalaliśmy się nawzajem tam głaskać. Parę razy nawet udało mi się namówić jakąś dziewczynkę lub chłopczyka żeby mi wzięli do buzi, ale nie bardzo wiedzieli co z tym należy robić. Żeby bawić się sisiorkiem tak naprawdę to były one jeszcze za małe, ale połaskotać dziewczynki po tym łaskotliwym punkcie cipeczki to i owszem. Zdarzały się również takie przedszkolaki z którymi mogłem się wymieniać opowiadaniami z podglądania rodziców. Były to takie opowiadania pełne fascynacji bo nie bardzo wiedzieliśmy co tak naprawdę oni robią. Następnym że tak powiem stopniem wtajemniczenia były moje wizyty u jednej koleżanki w domu często wiążące się z zostawaniem na noc. Jako dzieciaki spaliśmy oczywiście w jednym pokoju, po zgaszeniu światła poznawaliśmy z lubością różnice między chłopcem i dziewczynką. Którejś nocy koleżanka zapytała mnie czy chcę zobaczyć jak jej rodzice bawią się w tatusia i mamusię. Nie bardzo wiedziałem o co chodzi więc kazała mi być cicho i zaprowadziła pod drzwi ich sypialni. Na widok tego co tam się wyprawiało buzia mi się tak rozwarła że gdybym mijał dłuższy język to by mi klapną o podłogę. Tam pierwszy raz widziałem jak pan całuje panią w cipkę, a pani wyprawia takie rzeczy z jego ...kiem że prawie zapomniałem o oddychaniu. Przypomniała mi o tym łapka koleżanki ciągnąca mnie za sisiorka w stronę jej pokoju.
No a teraz zrób mi tak jak tatuś robi mamusi
Zaraz ci pokażę
i położyła się na łóżku rozkładając szeroko nóżki, a mnie polecając położyć się z buzią przy jej pisi.
A teraz całuj i liż mnie tam
powiedziała. Nie widząc innego wyjścia uczyniłem jak mówiła i wpatrzyłem się zauroczony w to co tam miała, a były tam same dziwności które pierwszy raz widziałem z tak bliska, mogąc ich dotknąć i czując taki niesamowicie dziwny, ale i niezmiernie interesujący aromat. Od którego mój ptaszek robił się jeszcze sztywniejszy. Napatrzywszy się na te jakże różne od moich w tym miejscu skarby, cmoknąłem delikatnie ją w te różowości i wysunąwszy języczek przejechałem nim z wahaniem po maleńkich płatkach jej kwiatuszka, co zostało skwitowane głośnym piśnięciem. Wreszcie ośmielony jej reakcją zacząłem śmigać nim po całej różowej szczelince – z dołu do góry przechodząc przez czerwoną dziureczkę – a gdy docierałem na samą górę jej nóżki zaciskały się na mej głowie. Coś mię tknęło i przyssałem wargi do tego miejsca – tam na górze pisi – i stało się coś dziwnego jej nóżki oplotły moje plecki a cipuszka zaczęła podskakiwać jak zwariowana, dziewczynka zaś zaczęła piszczeć cichutko, ale tak dziwnie. Przestraszyłem się tego , ale że nie mogłem uwolnić się z jej objęć ssałem nadal ten punkcik cipulki, a środkowym paluszkiem zacząłem gmerać w tej dziurce. Po jakimś czasie gdy już zaczynało brakować mi tchu, Justysia - bo tak miała na imię moja pierwsza poznana cipka – rozluźniła uścisk i zaczęła uspokajać się z wolna, a ja z buzią całą umazaną czymś śliskim i fajnie pachnącym oraz smakującym co wyciekło z je dziurki, ułożyłem się obok i z niepokojem, ale i fascynacją przyglądałem się jej zaróżowionej buzi zauważyłem wówczas że bardzo mi się podoba i tylko wciąż wyprężony ...ek i leki ból pod nim zakłócały ten zachwyt. Justysia ochłonąwszy nieco, przytuliła się do mnie, całując gorąco w usta szepnęła do uszka że nawet tatuś tak nigdy jej nie zrobił. Nie od razu zrozumiałem sens tego co usłyszałem
zaraz to znaczy że twój tatuś cię tam tak całuje
a twój ciebie nie
spytała zdziwiona.
Mój, tak robi odkąd pamiętam zawsze po kąpieli i czasami w innych sytuacjach. Na przykład przychodzi wieczorem do mnie do pokoju i na dobranoc całuje mnie we wszystkie miejsca, a naj dłużej w cipuszkę. Nie kiedy pozwala mi pobawić się swoim panem ...kiem, ale jak widziałeś ma większego niż ty. No dobrze za to że tak ślicznie wycałowałeś moją pisię ja ci zrobię tak jak robię jemu
i jak ja wcześniej ułożyła się przy moim siusiaczku, ujęła go w paluszki lekko naciągnęła skórkę, oglądając go dokładnie
ale tobie jeszcze nie widać główki
przyznam że nie bardzo wiedziałem o co jej chodzi – jakiej główki
a cha pewnie jesteś jeszcze za mały
i cmoknęła mnie w czubeczek, a przez moje ciało przeszedł silny dreszcz. Następnie zajęła się tym woreczkiem pod siusiakiem – głaszcząc go delikatnie, rozciągając skórkę we wszystkie strony i całując znajdujące się wewnątrz kulki – co niezmiernie łaskotało. W końcu wessała tak jak ja jej pisiulke do buzi i podobnie jak się pije przez słomkę zaczęła go ssać jednocześnie głaszcząc na przemian jajeczka i otworek pupy. Zwłaszcza to ostatnie okazało się niezwykle przyjemne. Gdy zaczęło mnie ogarniać dziwne nasilające się wrażenie w dole brzuszka, mając w pamięci jej niedawne zachowanie objąłem Justysie nóżkami i jęcząc zawzięcie poddałem się dziwnemu stanowi mego ciała. W pewnym momencie jakby mnie coś tam dziobnęło poczułem niezwykle silny skurcz i następne co pamiętam to roześmianą anielska buzię Justysi przy mej buzi.
co.... co się stało
to samo co przed chwilą mnie, prawda że fajne.
Nie bardzo wiedziałem co powiedzieć, ale usiłowałem pojąc co właściwie zaszło, z jednym mogłem się zgodzić to było niesamowite i na pewno chciałbym to jeszcze kiedyś poczuć.
Gdy następnym razem po obejrzeniu jak jej tatuś włożył pana ...ka do cipki mamy i robił takie dziwne ruchy – raz leżąc na niej, to znów za nią, lub klęcząc jak pieski – Justysia pokazywała mi jak możemy sobie sprawiać przyjemność w tym samym czasie i chyba byliśmy za głośno bo nagle gdy uniosłem głowę znad jej pisi dla nabrania powietrza z przerażeniem spostrzegłem w drzwiach pokoju jej tatę z hmmm..... sterczącym czerwonym i błyszczącym panem ...kiem w dłoni. Usiłowałem zerwać się z Justysi ale ona ssąc intensywnie mego fiutka przytrzymała mnie za pupę więc powróciłem do wcześniejszych czynności. Ku jeszcze większemu przerażeniu poczułem jak dłoń jej taty unosi moją główkę a pan ...ek zaczyna ślizgać się wzdłuż cipuszki Justysi aby po chwili zostać przytknięty do mojej buzi i naciskając na nią wyraźnie usiłuje się w nią wsunąć. Palec dłoni która trzymała moją głowę naparła na mą brodę powodując szerokie otwarcie buzi, pan ...ek wsuną swoją główkę do jej wnętrza. Zrozumiałem że mam robić to samo co Justysia z moim siusiakiem. Zacisnąłem więc buzię na tym nie spodziewanym gościu i zacząłem intensywnie ssać. Po chwili pan ...ek wyskoczył z mej buzi i opryskał cipulkę Justysi czymś białym i gęstym o bardzo dziwnym zapachu. Gdy już przestał pryskać jeszcze na chwilę zagościł w mej buzi i wykonał kilka delikatnych ruchów – podobnie jak w cipce jej mamy.
Wiesz syneczku odpoczniemy chwilkę i poznasz jaszcze jak to jest gdy pan ...ek gości w naszej dziureczce.
Ale proszę pana moja dziurka jest taka malutka a pan ...ek taki długi.
Nic się nie bój syneczku, najpierw ją ładnie wypieścimy, a dopiero po tym pozwolimy panu ...kowi do niej zajrzeć.
I tak jak powiedział, najpierw wycałował moją dziurkę, aby następnie po nałożeniu lubrykantu przyłożył do tej różowej cudowności główkę pana ...ka. Pozwoliwszy im się nieco oswoić powolutku zaczął
wprowadzać swojego peniska w tą malusią dziureczkę. Z razu napotkał wiadomy opór, ale po chwili bawiąc się moją sakiewką i całując te lniane loki, zaczął wnikać swoją główką do chłopięcego wnętrz. Mówię wam jak tylko jego główka wdarła się w dziecięce wnętrze musiał zachować całe opanowanie aby nie wybuchnąć. Po dłuższej chwili – aby moja dziureczka zaakceptowała obce ciało w swoim wnętrzu – rozpoczął delikatne ruchy. Coraz głębsze, aż doszedł do połowy długości swego ...ka. Zacząłem coraz głośniej sapać i kwilić, aż w końcu jęczałem z rozkoszy. Tego już było dla niego za dużo, wpompował do mej pupeczki potężną dawkę swojej śmietanki. Dopiero teraz poczułem jak bardzo moja pupka jest zmaltretowana. Więc oznajmiłem to głośnym jękiem.
No synku to jesteśmy kwita za to że bez mojej zgody zacząłeś dupczyć moja córkę, ale teraz jak już jesteśmy prawie jak rodzina możesz sobie śmiało poczynać – oczy wiście nie zapominając o mnie.
Proszę pana jak już jesteśmy prawie jak rodzina – każdy skosztował każdego – to jeszcze pozostała pana żona
odparłem nieśmiało.
Och ty mały zbereźniku, dorosłej cipki ci się zachciewa! A miałeś już z taka do czynienia.
Bywało już.
Ojciec Justysi zrobił wielkie oczy i oblizał się delikatnie, a po chwili zerwał się z łóżka otwierając drzwi:
No to chodźcie
i poszliśmy do ich sypialni, tam na wielkim łożu leżała mama Justysi – goluśka jak to w sypialni – tato Justysi klękną przy niej i rozsuną unosząc jej nogi, a tam ujrzałem piękną również golusieńką, dorosłą cipkę ze śladami wcześniejszego używania przez mężowskiego ...a.
No to kładź się i wyliż do czysta
Nieco zdziwiony, ale już podniecony zabrałem się do zleconego zadania. Cipka miała dosyć wypukłe wierzchnie – no te takie policzki – a pod nimi czerwone usta lekko teraz rozchylone i pełne tej białej śmietanki która wydobywa się z naszych rurek. Wszystko razem miało taki oszałamiający zapach więc z zapałem zabrałem się do okładania jej wnętrza swoim małym języczkiem. Gdy już wylizałem całą zawartość cipki przyssałem się do tego koralika jak u Justysi, nad dziurką, sporo większego i wystającego z takiej jakby pochewki. Mlaskałem po nim jęzorkiem aż cipka zaczęła podskakiwać jak psiak pod czas zabawy. Wtedy to tato Justysi oderwał mnie od tego miodu i nakierował mego siurka na mocno już śliniącą się dziurkę swojej żony. Lekkim klapsem spowodował że mój ptaszek wpadł do środka prawie z jajeczkami
no mały, a teraz możesz sobie poruchać, do końca jak ja
a sam wpakował swego ...a żonie do ust i zaczął nim ruszać w przód i w tył. Tak rypiąc jego żonę doszliśmy obydwaj – z tym że on spuścił się w usta żony a ja przeżyłem tylko obfite skurcze, ale w cipie Justysiowej mamy. Gdy Pani przełknęła ofiarę złożoną przez męża, podciągnęła mnie do góry i dała słodkiego całusa – z ję zyczkiem – w usta a następnie wycałowała mego skurczonego już ptaszka z jajeczkami.
No Jasiu teraz możesz używać obydwu cipek, chociaż nie gniewaj się ale tej większej to na razie nie zaimponujesz. Musisz jeszcze trochę poczekać, ale z ||Justysią to poczynaj sobie jak i kiedy chcesz. Hmmm. Powiedz mi mały zbereźniku czy w domu również sobie tak poczynasz.
Mhhhmm
A naszą Justysię już im pokazałeś, rodzice wiedzą jak sobie poczynasz.
Jeszcze nie, ale zamierzam im powiedzieć i może pozwolą jej przyłączyć się do naszych rodzinnych zabaw.
Te nasze rozmowy spowodowały że jego pan ...ek znowu był duży, więc przyciągną żonę do niego i pokazał aby mu robiła dobrze. Mama Justysi zaczęła przesuwać językiem po całym fiucie męża, zanurzając od czasu do czasu jego główkę w swojej buzi, powodowało to głębokie westchnienia tego ostatniego. Natomiast jej dłoń z uczuciem bawiła się jego jajkami. Gdy jego uda zaczęły już lekko drżeć, odsuną jej buzię od swego ptaka i obróciwszy twarzą do nas nasadził na niego jej rozwartą cipkę, aż po samą torebkę. Mama Justysi sapnęła głośno i zaczęła podskakiwać na nim, wsuwając i uwalniając ...a z cichym mlaskaniem. Patrzyliśmy na to jak urzeczeni aż w końcu tato Justysi poprosił nas abyśmy na przemian całowali jego jajka i cipkę żony. Tak byliśmy pochłonięci tą czynnością że dopiero jak ze środka wyciekło trochę jego kremu zorientowaliśmy się że oni już kończą. Więc my również zakończyliśmy długim całuskiem w czasie którego nasze języczki nie chciały się od siebie oderwać. Więc dopiero mamusia Justysi odsunęła nas od siebie, ją obróciła na czworakach pleckami do mnie, a mnie ustawiła za nią. Następnie ujęła w palce mego sterczącego jak dżojstik sisiorka i posmarowawszy go spora ilością kremiku ze swojej cipki przyłożyła do jak się okazało – nieźle już śliniącej się pisiulki Justysi. Nakierowała go na jej dziureczkę i klepnąwszy mnie w pupę spowodowała że wskoczył do jej środeczka. Troszkę mnie zapiekło, a Justysia krzyknęła zaskoczona, ale mój fiutek był już w niej.
A teraz mój malutki rób to samo co mnie robiłeś, tylko delikatnie bo oboje musicie przywykną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tych mieszkań, a co za dużo to nie zdrowo... Moja rada będzie krótka- studiuj na tych studiach. 

Edytowano przez mokilok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×