Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anyyyaa2020

Co mam zrobic, Pomocy..

Polecane posty

Czesc.

prosze o porade, opisze cala sytuacje dotycząca mojego okropnego związku!!

a wiec tak jesteśmy razem 2 lata od pewnego czasu widzę ze ma mnie w dupie( zapomina o urodzinach, mikolajach itp) niema na mnie nigdy czasu bo praca ważniejsza.. 

w listopadzie wzięłam sobie 3 tygodnie wolnego z pracy żeby coś z jim porobić i tak się umówiliśmy a on akurat wziął sobie na ten czasu więcej pracy wiec nie było cały dzień w domu a ja spędzałam czas z rodzina no ale ok zaakceptowałam to.

 

problem jest w tym tez ze gdy próbuje rozmawiać z nim i to bez klotni na spokojnie i mówię „hey kochanie mozemy porozmawiać bo wiesz nie czuje żeby ci zależało na mnie” a ja słyszę tylko” ja tez nie czuje tego” albo mówię nie kochasz mnie już czy co a on chyba ty mnie kcohasz i na tym polega nasza rozmowa...

jest agresywny ale to nie wszystko...

ja musiałam zostać w Holandii na święta bo mam prace i niemoglam pojechać z nim do polski. To ze pojechał to ok zaakceptowałam to ze mnie zostawił na święta tez zaakceptowałam.. gdy tam był miałam wejście na jego ( Messenger) i widziałam ze jakaś dziewczyna napisała do niego „ gdzie jest ta romantyczna wiadomość która mi wczoraj wieczorem obiecałeś”” gdy mu to powiedziałam odrazu usunął ta wiadomość i powiedział ze to jakiś kolega do niego napisał poczym zmienił hasło i niemialam już wejścia.. gdy był w Polsce okropnie mnie traktował bo wiedział ze jestem nie spokojna i ze się stresowałam tym wszystkim... a i tak nawet nie dzwonił ani nic.. wczoraj wrócił sprawdzałam jego telefon i widziałam ze logował się na tindera a on mówił ze tylko chciał popatrzeć na swoje stare wiadomości hahaha wtf jak widziałam tez ze dostał dopasowany do pary a to tylko wtedy się dzieje jeśli się jakaś dziewczynę polubi czy serduszko da.. powiedziałam mu ze pewnie kasował wiadomości a on mówi na tinderse się nie da.. odrazu sprawdziłam i da się.. 

Wszystkiego się wypiera...

wszystko to mnie bardzo stresuje, mam taka prace ze ja muszę być wypoczęta i spokojna.. 

gdy pytam czy on mnie wgl kocha i chce zemna być to mówi ze kocha i ze chce być zemna na zawsze a j teraz myśle ze on mnie poprostu wykorzystuje bo ja robie wszystko w domu, gdy przychodzę po drugiej zmianie to jest wtedy 12 w nocy i ja mu gotuje jedzenie do pracy.. on nie zna niderlandzkiego zabardzo i dlatego j wszystko mu tłumacze robie cała jego administracje..

 

wiem ze powiecie żebym odeszła ale kurde to jest takie trudne a jk tak kcoham tego człowieka 

Aa no tak bym zapomniała rozmawiałam z jego ex z która był 8 lat i on tak samo się zachowywał ... niewiem co zrobić 

wykańcza mnie to psychicznie prosze was o jakaś radę lub wiadomość która mnie trochę podbuduje. Dziekuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Anyyyaa2020 napisał:

wiem ze powiecie żebym odeszła ale kurde to jest takie trudne a jk tak kcoham tego człowieka 

Aa no tak bym zapomniała rozmawiałam z jego ex z która był 8 lat i on tak samo się zachowywał ... niewiem co zrobić 

wykańcza mnie to psychicznie prosze was o jakaś radę lub wiadomość która mnie trochę podbuduje. Dziekuje !!

W takim razie nie przeglądaj więcej jego telefonu, bo po co masz się stresować tym, że Cię zdradza. A tak nie będziesz o tym wiedzieć i będzie o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On nie chce z toba spedzac czasu, bo cie nawet nie lubi, a ty mowisz o milosci??? Gdzie tu milosc? Dziewczyno, obudz sie!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Anyyyaa2020 napisał:

[...] jesteśmy razem 2 lata od pewnego czasu widzę ze ma mnie w dupi[...] wszystko to mnie bardzo stresuje, mam taka prace ze ja muszę być wypoczęta i spokojna [...] 

W takim razie po prostu o siebie zadbaj i zakończ ten związek, który ani nie satysfakcjonuje, ani najwyraźniej nie rokuje. Kiedy facet olewa Ciebie, jedyne co możesz zrobić, to olać jego, i iść dalej swoją drogą. Rozstania nie są łatwe, ale na pewno lepsze to, niż tkwić w destruktywnej relacji, tracąc czas, nerwy i zdrowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Anyyyaa2020 napisał:

jest agresywny ale to nie wszystko...

gdy pytam czy on mnie wgl kocha i chce zemna być to mówi ze kocha i ze chce być zemna na zawsze a j teraz myśle ze on mnie poprostu wykorzystuje bo ja robie wszystko w domu, gdy przychodzę po drugiej zmianie to jest wtedy 12 w nocy i ja mu gotuje jedzenie do pracy.. on nie zna niderlandzkiego zabardzo i dlatego j wszystko mu tłumacze robie cała jego administracje..

wiem ze powiecie żebym odeszła ale kurde to jest takie trudne a jk tak kcoham tego człowieka 

Dobrze myślisz. Niektórzy ludzie nie mają skrupułów. On nagle nie zacznie Ciebie kochać ani nie zacznie mu zależeć skoro do tej pory zachowywał się tak jak opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe to wszystko, takie na siłę z jego strony. Wydaje się że stałaś się poczekalnią zanim nienawinie się kolejna. A widać że robi już do tego podchody.  Słaby taki związek gdy ktoś się męczy psychicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio jesteś taka naiwna i zdesperowana ze nadal z nim jesteś? 🤦 on ma Cie w d...e i flirtuje z innymi a pewnie nawet zdradza, po to mu tinder- szuka kogos na boku. Miej szacunek do siebie i zerwij zanim on Cie rzuci (najpewniej dla innej)!

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×