Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pyzaka

imieniny/urodziny - obchodzicie?

Polecane posty

Gość Pyzaka

Hej, ciekawa jestem jak to u was ponad 30-latków jest. Obchodzicie urodziny/imieniny?  Ja ostatnio zastanawiam się nad sensem świętowania imienin, bo to nie jest jakieś wyjątkowe święto.

Z bardzo ubogiego życia towarzyskiego obchodzę skromnie te uroczystości, chciałabym tak jak kiedyś robić duże imprezy urodzinowe, a teraz asceza.

A jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzaka

Ale osoby z Twojej rodziny/znAJOMI chyba dają Ci wtedy jakiś prezent czy składają życzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey

Ja uważam, że każdy powód do świętowania, choćby w najmniejszym stopniu, jest dobry. Po prostu urozmaica codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Znajomi ,rodzina po 30 obchodzą urodziny , jedni bardziej drudzy mniej. Jednak tych drugich jest troszkę więcej 😉 Zazwyczaj jest robiona domówka z znajomymi i pare osób z rodziny. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.01.2021 o 17:54, Pyzaka napisał:

A jak to jest u was?

Urodzin nie obchodzę bo jedyne, które są tego warte to 18-te a te mam już tak dawno za sobą, że nie pamiętam nawet który to był rok. 😁 Dalsze urodziny to już bardziej powód do smutku niż radości, więc nie bardzo jest co obchodzić.

Jeśli już to obchodzę imieniny. Nie jest to jakiś wielki powrót do radości ale nie jest też powodem do smutku a można spotkać się ze znajomymi. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imienin nie obchodzę, bo :

-mam 32 lata

-kojarzą mi się w z wielkim chlaniem " u wujka na imieninach".

Urodziny mam w okresie wakacyjnym, więc często nie mam dla kogo ich wyprawiać, bo ludzie są na wakacjach, często na drugim końcu świata 😄😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzę ani imienin, ani urodzin. Nie widzę w tym większego sensu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzę, nigdy nie obchodziłam, dla mnie to dzień jak co dzień. Nawet nie miałam osiemnastki... 😞  U mnie w domu rodzinnym jakoś się tego nie świętowało. Przykre ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×