Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marie3

Jaki rozmiar biustu podoba się mężczyznom

Polecane posty

Proszę tylko facetów o wypowiedź, jaki rozmiar podoba wam się najbardziej, zaznaczę ze chodzi o szczupłe wysokie kobiety i 60 c to nie to samo co 80 c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marie3 napisał:

60 c to nie to samo co 80 c

Oczywiście! Różni się obwodem klatki piersiowej, a wielkość tzytzka jest ta sama...

6 minut temu, marie3 napisał:

Proszę tylko facetów o wypowiedź, jaki rozmiar podoba wam się najbardziej, zaznaczę ze chodzi o szczupłe wysokie kobiety

Nie podobają mi się wysokie szczupłe kobiety..., a mój ulubiony rozmiar to B w porywach do B+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, marie3 napisał:

Proszę tylko facetów o wypowiedź, jaki rozmiar podoba wam się najbardziej, zaznaczę ze chodzi o szczupłe wysokie kobiety i 60 c to nie to samo co 80 c

każdy - jeśli jesteś fajną kobietą ... to nie tylko zależy od fizyczności

https://thumb-p5.xhcdn.com/a/84DQnhYP2ddOa6Qr0Mo72A/000/210/271/165_1000.jpg

http://www.older-mature.net/media/images/1/hd-milf-photos/hd-milf-photos-24161.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marie3 napisał:

Mam.duzy rozmiar a chciałabym mieć mniejszy 

tak jak moja obecna .... . Jeśli są powody zdrowotne - nie wytrzymuje twój kręgosłup to zmniejszenie biustu można rozważyć. Moja kiedyś się konsultowała w tym zakresie i okazuje się, że nie jest to prosta i łatwa operacja dlatego podjęła decyzję, że zostawia taki, jaki jest ...

Panom nawet jak będzie już trochę opadać to będzie się podobać ... to pewne

https://img-hw.xvideos.com/videos/profiles/galleries/f5/76/12/acropoguy/gal702319/pic_366_big.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego się nie zdecydowała? Wiadomo że to ciężka operacja ale potem może podnieść się komfort życia. Jaki ma rozmiar że chce pomniejszyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie maleje chociaż się odchudzam albo ćwiczę. Poza tym biust ma budowę gruczołowo-tłuszczową w różnych proporcjach i można go tak zmniejszyć tylko do pewnego rozmiaru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marie3 napisał:

A dlaczego się nie zdecydowała? Wiadomo że to ciężka operacja ale potem może podnieść się komfort życia. Jaki ma rozmiar że chce pomniejszyć? 

ma bardzo duży - dokładnie szczerze mówiąc nie wiem, bo nigdy nie kupuję jej staników - ma indywidualnie dobierane. Przez dobrane staniki jakoś sobie radzi i mimo dojrzałego wieku biust jest nadal piękny - tak go widzę - podnieca mnie zresztą ale nie bardzo mogę go mocno pieścić i ssać bo boli - stąd też nie uprawiamy hiszpana..... Nie zdecydowała się bo generalnie (pod tym względem się dobraliśmy) nie lubi lekarzy, leczenia i operacji i skoro nie jest to niezbędna operacja a jest ryzyko to nie zdecyduje się na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marie3 napisał:

Mi nie maleje chociaż się odchudzam albo ćwiczę. Poza tym biust ma budowę gruczołowo-tłuszczową w różnych proporcjach i można go tak zmniejszyć tylko do pewnego rozmiaru 

powinnaś  mieć indywidualną brafitterkę i dokładnie dobrane staniki - zarówno te na codzień oraz te do sportu (odpowiednio zrobione) jak i oczywiście do sukni wieczorowych czy nawet seksu. Problem będzie tylko taki, że podobnie jak ja , twój partner z bielizny będzie ci mógł kupować tylko dół a górę już nie bo ci jej nie dobierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ddt60 napisał:

każdy - jeśli jesteś fajną kobietą ... to nie tylko zależy od fizyczności

Aż tak, to nie. Cycki wielkości dużych arbuzów mnie przerażają, a silikonowe (duże) odrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, acordeon napisał:

Aż tak, to nie. Cycki wielkości dużych arbuzów mnie przerażają, a silikonowe (duże) odrzucają.

a mnie nie ani bardzo małe ani bardzo duże. Na każde cycki jak są ukochanej kobiety można znaleźć pieszczoty. Miałem partnerki z małymi, średnimi oraz z bardzo dużymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ddt60 napisał:

powinnaś  mieć indywidualną brafitterkę i dokładnie dobrane staniki - zarówno te na codzień oraz te do sportu (odpowiednio zrobione) jak i oczywiście do sukni wieczorowych czy nawet seksu. Problem będzie tylko taki, że podobnie jak ja , twój partner z bielizny będzie ci mógł kupować tylko dół a górę już nie bo ci jej nie dobierze

Oj właśnie bardzo nie lubię niewygodnych stanikow a z dużym rozmiarem zawsze jest niewygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marie3 napisał:

Oj właśnie bardzo nie lubię niewygodnych stanikow a z dużym rozmiarem zawsze jest niewygodnie 

ale kupisz duże np. 75H tyle, ze muszą to być bardzo dobre staniki dobrych wytwórców i najlepiej indywidualnie dobrane. Powinnaś mieć także sportowe, które podtrzymywałyby dobrze biust podczas biegania i ćwiczeń a do tego muszą być trochę inne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ddt60 napisał:

a mnie nie ani bardzo małe ani bardzo duże. Na każde cycki jak są ukochanej kobiety można znaleźć pieszczoty. Miałem partnerki z małymi, średnimi oraz z bardzo dużymi.

Wiem.  Nie jest tak, że gdyby kobieta miała bardzo duży biust, a wywarła by na mnie bardzo dobre wrażenie, to bym jej nie akceptował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, marie3 napisał:

Proszę tylko facetów o wypowiedź, jaki rozmiar podoba wam się najbardziej, zaznaczę ze chodzi o szczupłe wysokie kobiety i 60 c to nie to samo co 80 c

Jak podoba mi się kobietą to nie ważne dla mnie jaki rozmiar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, ddt60 napisał:

ale kupisz duże np. 75H tyle, ze muszą to być bardzo dobre staniki dobrych wytwórców i najlepiej indywidualnie dobrane. Powinnaś mieć także sportowe, które podtrzymywałyby dobrze biust podczas biegania i ćwiczeń a do tego muszą być trochę inne.

Dobrze mówi. Mojej znajomej dopiero kiedy brafiterka dobrała poczuła co to komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facetom podoba się każdy rodzaj biustu: i wielkie i malutkie, i twarde i miękkie, i ze sterczącymi sutkami i wklęsłymi i symetryczne i niesymetryczne, jędrne i obwisłe, pełne i puste, pufiaste i zapadnięte, z brodawkami w górę i w dół, i z wielkimi i małymi otoczkami, jasno i ciemnoskóre, bo tak naprawdę, to rzecz wtórna, bo do każdego biustu może skutecznie zniechęcić/zachęcić ich posiadaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic piękniejszego od niewielkich piersi skrytych latem bez biustonosza pod dekoltem w który można zajrzeć.

Nie ma nic piękniejszego rozmiaru B, który pięknie mieści się dłoni gdy ta ją pieści. 

Nie ma nic piękniejszego od dużych piersi, które wypełniają dłonie przytulając od tyłu kobietę.

Ale to wiedzą tylko faceci, którzy potrafią odnaleźć piękno w różnorodności kobiecego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ben_19 napisał:

Nie ma nic piękniejszego od niewielkich piersi skrytych latem bez biustonosza pod dekoltem w który można zajrzeć.

Nie ma nic piękniejszego rozmiaru B, który pięknie mieści się dłoni gdy ta ją pieści. 

Nie ma nic piękniejszego od dużych piersi, które wypełniają dłonie przytulając od tyłu kobietę.

Ale to wiedzą tylko faceci, którzy potrafią odnaleźć piękno w różnorodności kobiecego ciała.

no widzisz a moja ma rozmiar H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

no widzisz a moja ma rozmiar H

Znam ten rozmiar. Jest piękny jak i inne 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu facetów marzy o dużym biuście, a ja jakoś tak się złożyło, że mam doświadczenie od średniego do bardzo dużego.

Mówiąc o małych piersiach piszę tylko o moim przekonaniu, bo niestety nie miałem przyjemności ich pieścić. 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

no widzisz a moja ma rozmiar H

H jak "huge" czy jak "horrible"?

A może jak "horrible huge"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie które zaledwie wylewają się z dłoni,  zawsze wyglądają młodzieńczo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×