Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

Hej. Strasznie nie chce być w ciąży i proszę o opinię. Nigdy nie uprawiałam seksu. Były tylko zbliżenia w formie pettingu w dni płodne, bądź on w bokserkach ja naga i dotykał mojej pochwy swoim w bokserkach, które były mokre a potem palcówki,ocieranie się o jego ja naga on w majtkach, ruchy jak podczas seksu po prostu. Mówi, że spremy nie miał więc płyn preejakulacyjny był. Takie zbliżenia były 4,6,11,12,13 grudnia. Test ciążowy robiłam 15,21,27,31 grudnia i 5 stycznia-wszystkie negatywne. Robiłam też test babycheck-1 i wyszedł negatywny ale możliwe że był cień 2 kreseczki, moim zdaniem był. Objawy moje to ból jajników, w sylwestra tak bolało że płakałam z bolu ale przestało i teraz czasem poczuje jakieś klocia, skąpa miesiączka gdzie zawsze mam bardzo obfitą i bolesna, czasami ból podbrzusza, żyły na piersiach i powiększenie brodawek,klocie w pochwie, zmiany nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się lekko irytować tymi tematami więc może tak...

Droga Alo...

Jeśli boisz się ciąży, to proponuję wrócić do czasów trzymania się za rączki, buziaka w policzek i macania się przez wszystkie warstwy ubrania.

Jeśli chcesz próbować czegoś więcej, to idź z mamą do ginekologa po antykoncepcję hormonalną, a chłopakowi kup paczkę prezerwatyw i opakowanie bananów - niech ćwiczy. Jak już Ty będziesz brała jakiś czas tabletki, to jest szansa, że Twój amant będzie sobie radził z zakładaniem gumki na swój sprzęt równie biegle, jak na banana i wtedy możecie się ocierać ile dusza zapragnie, bez zakładania kolejnego nużącego i dennego wątku na ten temat na forum, który obraża powoli już bardziej naszą cierpliwość, niż Twój daleko idący brak inteligencji.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jeju. ciotka mojej kuzynki od strony szwagra miala tak samo,urodzila trojaczki. Nawet ten 13 sie zgadza!!😖😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×