Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Etatowy Samotnik

Już nigdy nie znajdę miłości życia, ale to nie takie

Polecane posty

zwykłe użalanie się nad sobą jak to niektóre praviki tu czynią. Pomimo nazwy pod którą założyłem profil ponad dwa lata temu obecnie spotykam się z dziewczyną która jednak mi się nie podoba, możliwie obiektywnie jest 5-6/10 i co ważniejsze, nic do niej nie czuję i nie wygląda na to żebym kiedykolwiek poczuł. Uprzedzając możliwe przytyki: nie, nie szukam modelki ani instruktorki fitness ani też żadnej biuściary itp., szukam dziewczyny która będzie mnie na tyle pociągać żebym chciał z nią spędzać jak najwięcej czasu a w perspektywie resztę życia. Przed każdym spotkaniem z moją dziewczyną czuję się tak jakbym miał spotkać się z koleżanką - czyli jest miło, ok, fajnie że się zobaczymy ale nic więcej.

Nie chcę być sam ale nie chcę też jednocześnie jej oszukiwać że coś do niej czuję. Jakie mam jednak szansę że kogoś jeszcze znajdę i pokocham, zwłaszcza w obecnej sytuacji? Przez epidemię, maski, dystans itp. odpada wszelki kontakt na żywo, chociażby żeby grzecznie zagadać nieznajomą w parku albo w drodze z przystanku. Rekreacja czyli jakieś kluby, kawiarnie, siłownie, baseny, też odpada bo lockdown. Epidemia skończy się za 2, może za 3 lata, maski pewnie wcześniej będzie można zdjąć ale nawet po tych 3 latach dotychczasowa normalność już nie wróci bo praktycznie każda dziunia będzie wielce wystrachana że podchodzi obcy "roznosiciel wirusów" więc w taki sposób już nigdy nie będzie można nikogo zapoznać. Zostają tylko portale randkowe ale tu też jakby jakiś lockdown - przejrzyjcie sobie strony na temat różnych portali randkowych - większość z nich wygasła (cafe.pl, randkio2) albo ma 1000 użytkowników na cały kraj z czego 80% to wiadomo, faceci, a te kobiety które są to i tak w ogóle się nie logują od x czasu; z drugiej strony jeszcze gorzej - jakieś podejrzane serwisy z centralą w Belgii albo innym Luksemburgu gdzie tuczy się mafia i automatycznie ściąga od zdesperowanego faceta nawet kilkaset zł/msc dopóki ten oficjalnie nie wypowie umowy a żeby wypowiedzieć to trzeba wysłać faks do Luksemburga (?), a jak nie to firma windykacyjna, naprawdę takie rzeczy czytałem, więc w takie bagno też nie ma co się pchać. Zostają tylko sprawdzone przeze mnie i zaufane: Mydwoje - ale ten jest praktycznie martwy, znajdziesz maksymalnie kilkanaście kobiet na województwo, część jeszcze z zamazanym zdjęciem, a abonament drogi, Buziak - tu niby więcej profili ale też jakby martwy, napisałem do iluś dziewczyn a żadna w międzyczasie nawet się nie zalogowała przez długi czas, zaletą jest to że nawet bez konta premium można tu sporo powysyłać wiadomości, no i jeszcze Sympatia, na którą jednak nie mogę się zarejestrować bo wyskakuje błąd i żeby spróbować ponownie i tak w kółko, a jak napisałem o tym do serwisu (napisz do nas pytanie, chętnie pomożemy!) to żadnej odpowiedzi. Ma ktoś pomysł w jaki sposób mogę jeszcze znaleźć miłość życia? Już nie jestem młody, mam 31 lat.

Przepraszam za taką objętość wpisu ale miałem potrzebę się wyżalić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nic nie usprawiedliwia traktowania tej dziewczyny instrumentalnie, a 6/10 to obiektywnie rzecz biorąc atrakcyjna osoba.
Trudno odpowiedzieć na pytanie, czy kiedykolwiek poznasz osobę, którą pokochasz i która tę miłość odwzajemni, bo nie ma to specjalnej korelacji z koronawirusem, tylko z tym, co masz we środku.

Maski nie uniemożliwiają zagadania kogoś w parku, pociągu czy na przystanku. 

Ja właśnie zamierzam w lutym zacząć poznawać nowych znajomych i planuję ich zapoznać przez FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
15 minut temu, Etatowy Samotnik napisał:

Pomimo nazwy pod którą założyłem profil ponad dwa lata temu obecnie spotykam się z dziewczyną która jednak mi się nie podoba, możliwie obiektywnie jest 5-6/10 i co ważniejsze, nic do niej nie czuję i nie wygląda na to żebym kiedykolwiek poczuł.

dalej nie czytam bo bez sensu czytanie. po co się więc z nią spotykasz przeciez to jakiś ...yzm. teraz zerknałem na dalszy wpis i tak spotykasz się z nią bo lockdown a portale drogie, super 😄 

szkoda że nie ma ikonki de/bil dałbym ci 5. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Uważam, że nic nie usprawiedliwia traktowania tej dziewczyny instrumentalnie, a 6/10 to obiektywnie rzecz biorąc atrakcyjna osoba.
Trudno odpowiedzieć na pytanie, czy kiedykolwiek poznasz osobę, którą pokochasz i która tę miłość odwzajemni, bo nie ma to specjalnej korelacji z koronawirusem, tylko z tym, co masz we środku.

Maski nie uniemożliwiają zagadania kogoś w parku, pociągu czy na przystanku. 

Ja właśnie zamierzam w lutym zacząć poznawać nowych znajomych i planuję ich zapoznać przez FB.

ty powinieneś rzecznikiem zostać gadasz jak polityk 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dobra zmiana napisał:

ty powinieneś rzecznikiem zostać gadasz jak polityk 😄 

To chyba zły pomysł, biorąc pod uwagę, że jestem tak antypaństwowy, jak tylko można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dobra zmiana napisał:

 po co się więc z nią spotykasz

 

?

Jak długo się z nią spotykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

To chyba zły pomysł, biorąc pod uwagę, że jestem tak antypaństwowy, jak tylko można.

myślę że wielu jest antypaństwowych przynajmniej po czynach oceniajac 😄 masz takie koncyliacyjne wypowiedzi że się marnujesz 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dobra zmiana napisał:

myślę że wielu jest antypaństwowych przynajmniej po czynach oceniajac 😄 masz takie koncyliacyjne wypowiedzi że się marnujesz 😄

Bo nie chodzi o to, by wygrać, tylko, by wygrać i aby druga strona też miała poczucie wygranej. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Bo nie chodzi o to, by wygrać, tylko, by wygrać i aby druga strona też miała poczucie wygranej. 😂

jednak brakuje ci duszy zwycięzcy, nie nadajesz sie zmieniam zdanie 😄 za to rzecznik byłby z ciebie doskonały 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź zostaw ta dziewczynę ty egoisto. Narazie to obchodzi Cię tylko to, żebyś miał gdzie zamoczyć bo się nie trafiła jakaś inna w wyzszej skali. 🤯 i będzie tu o miłości pierdzielił smuty. Ech🤦‍♀️

Edytowano przez KKeira
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, dobra zmiana napisał:

jednak brakuje ci duszy zwycięzcy, nie nadajesz sie zmieniam zdanie 😄 za to rzecznik byłby z ciebie doskonały 😄

Jak Ty mnie nie rozumiesz... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, dobra zmiana napisał:

dalej nie czytam bo bez sensu czytanie. po co się więc z nią spotykasz przeciez to jakiś ...yzm. teraz zerknałem na dalszy wpis i tak spotykasz się z nią bo lockdown a portale drogie, super 😄 

szkoda że nie ma ikonki de/bil dałbym ci 5. 

 

prosiłem o doradztwo a nie o inwektywy. Mogę być omylny w swoich decyzjach ale przynajmniej nikogo nie obrażam. Won stąd, z mojego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kulfon napisał:

Mój kuzyn kiedyś chodził z dziewczyną, ktora mu się nie podobała, ale myślał, że już nie znajdzie lepszej. Wzięli ślub, pomęczyli się ze sobą jeszcze ze 2 lata i się rozeszli. Potem poznał fajną dziewczynę, z którą od razu zaiskrzyło, teraz sa juz malzenstwem z 10 lat, maja dwojke dzieci i calkiem inny z niego czlowiek. Gęba mu się smieje, zakochany, a z tamta nawet nie chcialo mu się gadać. Bez sensu pchac sie w zwiazki-zapchajdziury, unieszczesliwia sie siebie i kogos.

Dzięki. A ile lat wtedy miał Twój kuzyn? Bo 25+ to już trudno kogoś znaleźć a 30+ tak jak ja to już w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
1 godzinę temu, Etatowy Samotnik napisał:

prosiłem o doradztwo a nie o inwektywy. Mogę być omylny w swoich decyzjach ale przynajmniej nikogo nie obrażam. Won stąd, z mojego tematu

oburzasz się o inwektywy a sam piszesz do kogoś won 😄 po tym poznać kulturalnego człowieka 😄

to nie inwektywy ale stwierdzenie faktu i podałem argumentacje że jak spotykasz się z laską bo lockdown i szkoda ci kasy na portale żeby szukac innej to jestes de/bil to nie żadna inwektywa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
1 godzinę temu, Etatowy Samotnik napisał:

Dzięki. A ile lat wtedy miał Twój kuzyn? Bo 25+ to już trudno kogoś znaleźć a 30+ tak jak ja to już w ogóle

no i nie mówiłem juz zebrałeś 3 deb/ile w takim tempie do wieczora 5 to będzie mało i ja cię nie obrazam zrozum człowieku ze ty jesteś po prostu de/bil. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy jesteś w relacji z kimś, co do kogo masz pewność, że na dłuższą metę nie  będziesz potrafił funkcjonować.. to sam sobie zamykasz drogę do poznania osoby odpowiedniej dla siebie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się chce, zrób, jak ja. Ale mi sie nie chce umawiać bo i tak za daleko i mam zawróoną głowę pracą tak, że nie chce mi się. Ale powchodziłem sobie na profile na zapisanychsobie. Raz na 1000 wszedłem a ostatnio na 2000. Tak dla rozrywki i z ciekawości co będzie. I - raz napisało do mnie z 4 kobiety, ostatnio też kilka. Same się odzywają. Tak są spragniona, żeby ktoś je poznał. A nie na jakichś sympatiach, czy innych, tam mają w nosie a na tym co mówię o dziwo jest inaczej. Oczywiście, że to jest dla nicsobienierobiących z bycia olanym szaleńców ten cały portalizm w poznawaniu. Dla mnie to ciężkie do wytrzymania kiedy pisząc, wydaje się miło i normalnie, ale do spotkania albo nie dochodzi, bo jestem zbywany albo po spotkaniu - jakby potwora lub nienormalnego lub upośledzonego czy tam dziwadło zobaczyła, juz się więcej nie odzywa. Często tak bywało. To ja się prawie nie umawiam już. Cud, żebym się z kimś spotkał. Nauczyły mnie, żebym lepiej nie chciał. Popiszę trochę, ale mam wywalone po prostu bo czuję, że to i tak się urwie. Tak, że. Zwróć uwagę na ten portal. Ja wiem, że tam piszą, że na msze święte chodzą co tydzień i w inne dni tygodnia ale mniejsza z tym. Ważne, że reagują na byle wejście na profil, możesz z tego skorzystać.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Etatowy Samotnik napisał:

zwykłe użalanie się nad sobą jak to niektóre praviki tu czynią. Pomimo nazwy pod którą założyłem profil ponad dwa lata temu obecnie spotykam się z dziewczyną która jednak mi się nie podoba, możliwie obiektywnie jest 5-6/10 i co ważniejsze, nic do niej nie czuję i nie wygląda na to żebym kiedykolwiek poczuł. Uprzedzając możliwe przytyki: nie, nie szukam modelki ani instruktorki fitness ani też żadnej biuściary itp., szukam dziewczyny która będzie mnie na tyle pociągać żebym chciał z nią spędzać jak najwięcej czasu a w perspektywie resztę życia. Przed każdym spotkaniem z moją dziewczyną czuję się tak jakbym miał spotkać się z koleżanką - czyli jest miło, ok, fajnie że się zobaczymy ale nic więcej.

Nie chcę być sam ale nie chcę też jednocześnie jej oszukiwać że coś do niej czuję. Jakie mam jednak szansę że kogoś jeszcze znajdę i pokocham, zwłaszcza w obecnej sytuacji? Przez epidemię, maski, dystans itp. odpada wszelki kontakt na żywo, chociażby żeby grzecznie zagadać nieznajomą w parku albo w drodze z przystanku. Rekreacja czyli jakieś kluby, kawiarnie, siłownie, baseny, też odpada bo lockdown. Epidemia skończy się za 2, może za 3 lata, maski pewnie wcześniej będzie można zdjąć ale nawet po tych 3 latach dotychczasowa normalność już nie wróci bo praktycznie każda dziunia będzie wielce wystrachana że podchodzi obcy "roznosiciel wirusów" więc w taki sposób już nigdy nie będzie można nikogo zapoznać. Zostają tylko portale randkowe ale tu też jakby jakiś lockdown - przejrzyjcie sobie strony na temat różnych portali randkowych - większość z nich wygasła (cafe.pl, randkio2) albo ma 1000 użytkowników na cały kraj z czego 80% to wiadomo, faceci, a te kobiety które są to i tak w ogóle się nie logują od x czasu; z drugiej strony jeszcze gorzej - jakieś podejrzane serwisy z centralą w Belgii albo innym Luksemburgu gdzie tuczy się mafia i automatycznie ściąga od zdesperowanego faceta nawet kilkaset zł/msc dopóki ten oficjalnie nie wypowie umowy a żeby wypowiedzieć to trzeba wysłać faks do Luksemburga (?), a jak nie to firma windykacyjna, naprawdę takie rzeczy czytałem, więc w takie bagno też nie ma co się pchać. Zostają tylko sprawdzone przeze mnie i zaufane: Mydwoje - ale ten jest praktycznie martwy, znajdziesz maksymalnie kilkanaście kobiet na województwo, część jeszcze z zamazanym zdjęciem, a abonament drogi, Buziak - tu niby więcej profili ale też jakby martwy, napisałem do iluś dziewczyn a żadna w międzyczasie nawet się nie zalogowała przez długi czas, zaletą jest to że nawet bez konta premium można tu sporo powysyłać wiadomości, no i jeszcze Sympatia, na którą jednak nie mogę się zarejestrować bo wyskakuje błąd i żeby spróbować ponownie i tak w kółko, a jak napisałem o tym do serwisu (napisz do nas pytanie, chętnie pomożemy!) to żadnej odpowiedzi. Ma ktoś pomysł w jaki sposób mogę jeszcze znaleźć miłość życia? Już nie jestem młody, mam 31 lat.

Przepraszam za taką objętość wpisu ale miałem potrzebę się wyżalić ;(

Nie chce jej oszukiwać, ale oszukuję, bo nie chce być sam. Przez twoje zachowanie wcale mi ciebie nie szkoda, marnujesz tylko dziewczynie życie i mam nadzieję, że kiedyś będziesz w jej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MiaYuko napisał:

Nie chce jej oszukiwać, ale oszukuję, bo nie chce być sam. Przez twoje zachowanie wcale mi ciebie nie szkoda, marnujesz tylko dziewczynie życie i mam nadzieję, że kiedyś będziesz w jej sytuacji.

To co piszesz to jak najbardziej prawda. Ja mam jednak nadzieję że nie będzie musiał być w jej sytuacji żeby zrozumieć że ją oszukuje, a w efekcie ją krzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2021 o 06:34, AntyBazyl napisał:

Atrakcyjny mężczyzna nie ma problemu ze znalezieniem kobiety 9/10 nawet mając 37 lat. Ty jesteś ewidentnie nieatrakcyjny, brzydki, slaby, nieudolny a przy tym wszystkim groszem nie śmierdzisz. Mam nadzieję, ze ktoś Ci ta dziewczynę odbije i wylądujesz z ręką w nocniku. 

Jestem tylko trochę mniej inteligentny od Szatana i już po nicku i avatarze wiedziałem że odpowiedział mi wyjątkowy wszarz. Goowno o mnie wiesz a się wypowiadasz na mój temat; podaj ty brzydko kupo goowna swój stan konta to wtedy pogadamy kto "groszem nie śmierdzi"; ty śmierdzisz tylko goownem co widać po twojej wypowiedzi. Spróbuj jeszcze raz mnie obrazić to zgłaszam. Schowaj swoją tępą mordę brzydalu, nie strasz ludzi tylko sp.....laj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2021 o 06:49, dobra zmiana napisał:

oburzasz się o inwektywy a sam piszesz do kogoś won 😄 po tym poznać kulturalnego człowieka 😄

to nie inwektywy ale stwierdzenie faktu i podałem argumentacje że jak spotykasz się z laską bo lockdown i szkoda ci kasy na portale żeby szukac innej to jestes de/bil to nie żadna inwektywa. 

 

Jestem tylko trochę mniej inteligentny od Szatana i już po nicku i avatarze wiedziałem że mam do czynienia z gnojowatym PO-wskim wszarzem; PiS-u nie cierpię tak samo ale gdyby to twoje PO nie darło mordy żeby nie przeprowadzać wyborów  w maju gdy było 500 zakażeń dziennie (nie trzeba być epidemiologiem żeby wiedzieć że na jesień będzie x tyle zakażeń) to może Sasin nie przeyebałby tych 70 milionów, to także ich wina. A ...em to trzeba być żeby nie widzieć jak cię golą z kasy jak barana z sierści, nieważne czy jedni czy drudzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
3 minuty temu, Etatowy Samotnik napisał:

Jestem tylko trochę mniej inteligentny od Szatana i już po nicku i avatarze wiedziałem że mam do czynienia z gnojowatym PO-wskim wszarzem; PiS-u nie cierpię tak samo ale gdyby to twoje PO nie darło mordy żeby nie przeprowadzać wyborów  w maju gdy było 500 zakażeń dziennie (nie trzeba być epidemiologiem żeby wiedzieć że na jesień będzie x tyle zakażeń) to może Sasin nie przeyebałby tych 70 milionów, to także ich wina. A ...em to trzeba być żeby nie widzieć jak cię golą z kasy jak barana z sierści, nieważne czy jedni czy drudzy

no tak wina po że sasin przeje/bał 70 baniek bez podstawy prawnej a później jeszcze chcieli sobie wprowadzić ustawę o bezkarności a te 790 baniek jakie zgarnął szumowski to kogo wina ? pis mnie goli podwójnie w porównaniu do innych i jeszcze mi pluje w ryj że mnie nie goli ale włosy mi lepiej rosną tylko mnie się wydaje że nie. 

od razu wiedziałem żęs dur/eń. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Dziewczyne odpuść. Poszukaj kogoś z kim będziesz naprawdę szczęśliwy.

Zagadać można zawsze mimo sytuacji która panuje , trosze innym rozwiązaniem jest internet . Powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×