Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zdezorientowana23

Co o tym myślicie? Czy to normalne? Czy ja wariuje HELP

Polecane posty

8 minut temu, 3310 napisał:

Przecież tego nie dotyka. Ciebie dotyka i kocha, więc nie bądź smutna. Mężczyźni tak lubią sobie popatrzeć na różne kształty. To normalne zjawisko.

To po co pakować się w związek jeśli się ma takie potrzeby. Dla mnie to przykre jest i takie tłumaczenie że facet lubi popatrzeć... Ja też jestem kobietą i powinnam lubieć sobie popatrzeć.. a jakoś tego nie robię bo nie chciałabym żeby on się źle czuł i nawet nie mam na to ochoty 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zdezorientowana23 napisał:

A co byś powiedziała na to, że planuje się zaręczyć. W tym roku mamy plan budowy domu już cała rodzina o tym wie, nawet mamie mówił że chce się zaręczyć i że planujemy dziecko. Dlatego jestem zdezorientowana... Właśnie byłam pewna siebie zawsze, a kompleksy każdy jakieś ma... 😕

Planuje tzn jeszcze Cie nie zapytal oficjalnie o to czy zostaniesz jego zona? Hmm może on i tak myśli ze nie ma co liczyć na ,,lepszą"laskę (choćby z lepszą figura sportsmenki) więc po prostu bierze co jest bo nie jest taki najmłodszy a z kimś musi uprawiać seks, ktoś mu musi gacie prac, gotowac...co nie znaczy ze polecialby za inna ,,szprycha" gdyby taka dala mu zielone światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zdezorientowana23 napisał:

To po co pakować się w związek jeśli się ma takie potrzeby. Dla mnie to przykre jest i takie tłumaczenie że facet lubi popatrzeć... Ja też jestem kobietą i powinnam lubieć sobie popatrzeć.. a jakoś tego nie robię bo nie chciałabym żeby on się źle czuł i nawet nie mam na to ochoty 😕

Ależ on by pękał ze szczęścia gdybyś i ty oglądała nagie torsy. Mężczyźni są inni i inne rzeczy ich denerwują. Oraz podniecają. Z pewnością drażni go twoje marudzenie i wieczna kontrola. Stąd wasze zgrzyty i patrzenie na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, 84Michal84 napisał:

Katastrofa, ale koles, w dodatku taki stary zwiazal sie z mlodsza i jeszcze cwaniakuje, a Ty bierzezsz go mimo ze zdradzil poprzednia kobiete??? No prosze, to tak jakby zatrudnic osobe skazana na przestepstwa na wnuczka do opieki nad seniorami 😄

Ale tak szczerze to karki i goscie z silowni to prostaki i chamy, nie widzisz ze Cie nie szanuje? Znajdz intelektualiste.

Przeciez ten czlowiek to istne dno, porazka!

Twoja żona jeśli w ogóle istnieje  powinna z tobą zrobić to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz, co wlasciwie znaczy: kocham cie taka, jaka jestes? Nie jestes atrakcyjna, a ja cie mimo to kocham. Ale pocwiczyc nie zaszkodzi...

I za to musisz byc wdzieczna, gwarantowc regularny seks, zrezygnowac z kontaktow z kolegami, dostosowac sie do zyczen. A jak troche przejzysz na oczy i cos zakwestionujesz, to pojawia sie temat zareczyn, dzieci, domu. I znowu jestes w 7 niebie. I rodzina cie lubi, wiec to jednak chyba nie moze byc zle? Skarzysz sie, ale bronisz kochasia w kazdej odpowiedzi. Ty sie nigdy nie rozstaniesz, a po dziecku bedzie mogl robic wszystko. Wybaczysz, poniewaz dziecko musi miec pelna rodzine, jego rodzice cie lubia, no i macie przeciez dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zdezorientowana23 napisał:

To po co pakować się w związek jeśli się ma takie potrzeby. Dla mnie to przykre jest i takie tłumaczenie że facet lubi popatrzeć... Ja też jestem kobietą i powinnam lubieć sobie popatrzeć.. a jakoś tego nie robię bo nie chciałabym żeby on się źle czuł i nawet nie mam na to ochoty 😕

Planuje się zaręczyć haha. Dobre. Łykasz wszystko jak pelikan... Moja koleżanka się związała z żonatym i on też się planował dla niej rozwieść, papiery już rzekomo w sądzie były. Chyba nie muszę mówić jak to się skończyło...? Zawsze wspieram kobiety całym sercem, ale naiwność niektórych dziewczyn mnie przeraża... Patrzcie na czyny a nie puste słowa i obietnice! 😕 A nawet jeśli się oświadczy to to nadal nic nie znaczy - jeśli jest kobieciarzem to i tak Cie będzie robił w bambuko, niezależnie od tego czy będziesz jego dziewczyną czy żoną. Dlaczego niektórzy ludzie myślą, że ślub to jakaś gwarancja wierności? Przecież to jest śmieszne 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, MiaYuko napisał:

Twoja żona jeśli w ogóle istnieje  powinna z tobą zrobić to samo.

Istnieje, czemu miala by nie istniec?

Tylko dlaczego? Ja wlasnie jestem intelektualista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2021 o 11:29, Pocahontaz napisał:

Autorko, proponuje Ci JEDNĄ, ale dosłownie - jedną rozmowę z nim na ten temat. Podczas której bardzo konkretnie i stanowczo wyrażasz swoje zdanie na temat tego co dostrzegłaś, że on robi.

To nie ma byc płacz, ani żalenie się na jego zachowanie z pozycji ofiary. Tylko KONKRET.

Potem "zapominasz" o rozmowie, jesli wszystko jest dobrze. Ale jedna powtórka tego zachowania i kończysz związek.  

Zrobiłam tak jak napisałaś i podziałało. Przeprosił mnie i powiedział, że więcej się to nie powtórzy. Widzę znaczącą poprawę w jego zachowaniu, zrobił porządek na Facebooku także jestem zadowolona, ale oczywiście nie chwalę bo póki co za krótki czas minął, ale oczywiście jestem czujna. Dziękuję za radę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×