Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nigdyzżadna

Czy jeśli uda mi się umówić na randkę po pandemii przez portal randkowy to mam przyznawać się ze jestem 36 letnim prawiczkiem?

Polecane posty

4 minuty temu, donhill napisał:

nigdy 🤣lepiej udawac ze jest sie kiepskim w te klocki

A jak się przyznam ?

6 minut temu, BoniBluBąbel napisał:

Nie wiem. Do tego czasu musisz isc na rokse.pl

I jak rozumiem w trakcie będzie do pokoju zaglądał jej alf i pytał czy wszytko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBąbel napisał:

To nieważne. Nie znasz się na tym.

Znam się teoretycznie, jak ksiadz na życiu w rodzinie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Qwerty82 napisał:

Ja bym wolała nie wiedzieć. Poczytaj na ero co robić, może się nie kapnie. Albo znajdź jakąś brzydulę to się będzie cieszyć że w ogóle wyhaczyła

Wydaje mi się ze prędzej czy później to i tak by wyszło. A dlaczego wolałabyś nie wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Nie wyobrażam sobie siebie w roli nauczycielki, raczej szybko straciłabym cierpliwość

Nie robiłem tego nigdy co prawda, ale nie wydaje mi się żeby to była jakaś wielka filozofia.  Ale masz racje, do tanga trzeba dwojga, obydwie strony powinny z tego czerpać satysfakcje. To przykre ile mnie w życiu ominęło...

23 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Na pewno wyjdzie gdy trafisz na bardziej doświadczona kobiete, a raczej na 99% trafisz 😛

To jak ona zareaguje zależy od jej usposobienia.

 

Ja osobiście też z racji tego, że lubię co lubię w seksie, to chciałabym doświadczonego i zdecydowanego partnera. Ale znam dużo kobiet, które boją się samotności, więc gotowe sa podszkolic nawet prawiczka pod 40-ke 😉

Serio.

Także niech Cię to nie ogranicza w poszukiwaniach. JAk się spodobasz kobiecie jako całokształt, albo będzie szukała faceta do związku, to seks a raczej jego brak nie będzie problemem na początku.

 

A co sadzisz o opcji wejścia w role osoby doświadczonej, teoretycznie czynność ta nie jest zbyt skomplikowana mogę zaryzykować i zagrać . Problem jest inny gdy będę wchodził w nią w relacje trudno by mi było uchwycić odpowiedni momenty n.p. kiedy mógłbym ja pocałować, dotknąć i.t.p. ponadto po pocałunku mogłaby  poznać.  No chyba ze dopuszczalne jest pytanie czy mogę pocałować, dotknąć i.t.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade, w sumie jaka byla by roznica gdybys zaczynal majac lat 20 czy 26 ? Zadna tylko Twoje myslenie cie spina i stresuje, coz musisz po prostu doczytac kilka rzeczy, zobacz antatomie kobiet w tym miejscu porady co i jak i byc moze nawet nikt nie zauwazy tego, sam tak doradzalem kilku kumplom i laski sie nie zorientowaly to zalezy od Twojego opanowania a pozatym 1 seks z nowa osoba zwasze wydaje sie taki troche niedoskonaly wiec... wiesz ... niestety ale czasem trzeba maskowac niekture rzeczy, jak juz raz zaliczysz to nie bedziesz prawiczkiem, powiem Ci ze to tak naprawde leci szybko szczegolnie jak sobie cos poczytasz ciekawego o sztuce seksu, ja w sumie od momentu  jak zaczalem uprawiac seks i zaliczalem rozne laski, to moge powiedziec ze w 2-3 miesieace nauczelem sie juz takiego wyrafinowanego seksu, to tez zalezy od przekonan limitow temperamentu... byc moze ktos ze slabym temeramentem a doswiadczeniem wypadnie dal kobiety jak prawiczek, a prawiczek z temeperamentem jak ktos doswiadczony... kwestia tego jak to rozegrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam film Hitch:) A tak naprawdę ,po co czekać ,zaproś do teatru:)Moim zdaniem zapunktujesz jak powiesz że dawno się nie kochałeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Nigdyzżadna napisał:

Nie robiłem tego nigdy co prawda, ale nie wydaje mi się żeby to była jakaś wielka filozofia.  Ale masz racje, do tanga trzeba dwojga, obydwie strony powinny z tego czerpać satysfakcje. To przykre ile mnie w życiu ominęło...

A co sadzisz o opcji wejścia w role osoby doświadczonej, teoretycznie czynność ta nie jest zbyt skomplikowana mogę zaryzykować i zagrać . Problem jest inny gdy będę wchodził w nią w relacje trudno by mi było uchwycić odpowiedni momenty n.p. kiedy mógłbym ja pocałować, dotknąć i.t.p. ponadto po pocałunku mogłaby  poznać.  No chyba ze dopuszczalne jest pytanie czy mogę pocałować, dotknąć i.t.p.

Rozumiem, że nie miałeś dziewczyny, ale tutaj piszesz jakbyś nigdy nie był na żadnej randce.
Przy pierwszym spotkaniu masz iść normalnie z nią porozmawiać, wypić kawę. Całkowicie odradzam wchodzenie na tematy seksu, partnerów, wypytywania jej o byłych itp. Możesz rozmawiać o pracy, hobby, tym co czytasz, jakie filmy lubisz, o wyjazdach, zwiedzaniu świata.
Nie rozumiem po co chcesz rozmawiać z kobietą o tym, że jesteś prawiczkiem... Wejście w ten temat może Cię spalić w jej oczach, więc na początek normalnie się spotkaj, a ten temat to może na kolejnym spotkaniu, a na pewno nie przed pierwszym spotkaniem, albo w jego trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, HajleSyllasje napisał:

Oczywiście. Jeszcze jej dokładnie przelieruj P R A W I C Z E K, żeby na zawsze definiowała cię przez pryzmat kogoś takiego. Lepiej wciśnij kit że mialeś za młodu że dwa bolcowania a potem nie było okazji, więc wyszedłeś z wprawy. To praktycznie to samo co być prawiczkiem ale diametralnie zmienia postrzeganie przez kobietę. Juz nie jesteś nieudacznikiem i dziwakiem a kimś na tyle interesującym, że kobieta jednak chciała uprawiać z tobą seks, tylko potem ci na nim tak nie zależało ect...

A jak przyjdzie pora na pocałunek ? Przecież tutaj się wyspie po całej lini. 

21 godzin temu, Jack445 napisał:

Rozumiem, że nie miałeś dziewczyny, ale tutaj piszesz jakbyś nigdy nie był na żadnej randce.
Przy pierwszym spotkaniu masz iść normalnie z nią porozmawiać, wypić kawę. Całkowicie odradzam wchodzenie na tematy seksu, partnerów, wypytywania jej o byłych itp. Możesz rozmawiać o pracy, hobby, tym co czytasz, jakie filmy lubisz, o wyjazdach, zwiedzaniu świata.
Nie rozumiem po co chcesz rozmawiać z kobietą o tym, że jesteś prawiczkiem... Wejście w ten temat może Cię spalić w jej oczach, więc na początek normalnie się spotkaj, a ten temat to może na kolejnym spotkaniu, a na pewno nie przed pierwszym spotkaniem, albo w jego trakcie.

Prędzej czy później to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×