Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

ten problem jest coraz częstszy że dziecko ma dziecko ale to jednak jest ciężkie przeżycie... mam 16 lat i moja dziewczyna poinformowała mnie o swojej ciąży (w czerwcu ma 17) zaczęła coś podejrzewać gdy nie dostawała od dłuższego czasu okresu... nie wiem co mam robić ani co mam myśleć... oczywiście postanowiłem być przy niej i wychowywać własne dziecko ale nikt nie wie o tej ciąży... i czy to dobrze że puki co to ukrywamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest dobrze. Powiedzcie lepiej teraz nisz przy porodzie.. a ty mój drogi do pracy do Macdonalda i uczenie się zaocznie żeby zarobić na dziecko i na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A była już u ginekologa, żeby tą ciążę potwierdzić? 16 lat to może nie jest dobry wiek że względu na to, że nie pokończyliście szkół itd, ale nie można traktować tego jak koniec świata. To, jak sobie poradzicie zależy tylko od Waszego nastawienia i czy rodzice dadzą wam wsparcie. Twoja dziewczyna niech chodzi do szkoły jeśli lekarz pozwoli , Ty też wyucz się ile możesz. Myśl o pracy. Jeśli podejdziecie do tematu odpowiedzialnie, rodzice inaczej was ocenią 🙂 Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, MarlenaB napisał:

Aborcyjny Dream Team na fb. 

Przecież napisał, że chce wychowywać swoje dziecko. To co napisałaś to nic innego jak namawianie do aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie powinniscie ukrywac ciazy i juz teraz powiedziec rodzicom. Po poerwsze jezeli traficie do gin przed 10 tyg ciazy. Dostaniecie 1000zl becikowego,a mozlowe ze nawet 2000- drugi tys wyplaca burmistrz miasta,zalezy od miasta. To juz jest kwota na wyprawke dla malucha.

Po drugie ciaza powinna byc kontrolowana od samego poczatku.

Gratuluje i zycze sporo szczescia dla Was i dziecka. za chwile zaleje was fala hejtow,ze nieodpowodzialne,ze patologia itd.. Glowa do gory. W sumie mozna spojrzec na to z troche innej strony. Macie po 17 lat,uczycie sie. W wieku roku dziecko do zlobka,a wy mozecie dokonczyc nauke w trybie dziennym,paradoksalnie to duzo prostrze niz znalezienie pracy w godzinach otwarcia zlobkow czy przedszkoli,a dziewczyna w ciazy korzysta z szeregu przywilejow w szkole kiedy jest uczennica.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecmi bym was nie nazwala ani to jakis niezwykly przypadek.Wasze dziecko bedzie miec mlodych rodzicow a to duzy plus.W Polsce jest pewnie nadal tradycyjne nastawienie do nastoletnich matek, ale w zachodnim postepowym swiecie rodzice nastolatkow sie ciesza, ze zostana dziadkami a rowiesnicy gratuluja i zazdroszcza, nie ma ze rodzice robia awanture czy strzelaja kazanie a kolezanki lituja.Nie mowie ze to tak wspaniale (w zasadzie to sie dziwie, bo mam polska mentalnosc) tylko stwierdzam fakty, ze takie zazwyczaj reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×