Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dzejkej

Tylko przyjaciółka

Polecane posty

Czesc! Od kilku lat mam mega fajnego kumpla. Moge rozmawiać z nim godzinami o wszystkim, tematy nigdy nam sie nie kończą. Wzajemnie sie rozsmieszamy i podnosimy na duchu. Jakis czas temu on rozstak sie ze swoja dziewczyna. Zaczęło wtedy miedzy nami dziać sie cos więcej, rozmawialismy jakby to było gdyby było coś  wiecej, gdybysmy tez poszli do lozka itp. Podczas ostatniej rozmowy on mi powiedzial ze chyba czułby sie jak z siostra gdybysmy to zrobili, ja oczywiście zdziwiona przytaknelam. Następnego dnia on napisał mi ze dalam (Ja!) mu kosza. Teraz spotyka sie z jakas dziewczyna, spotkali sie chyba 3 razy. Ale zawsze se gdy z nia byl i tak pisał ze mna, wczoraj zostawil ją na spotkaniu tylko po to by odebrac mnie z imprezy 50 km. Co o tym myślicie? Powinnam brać jego slowa o tej siostrze na poważnie i sobie odpuścić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dzejkej napisał:

Czesc! Od kilku lat mam mega fajnego kumpla. Moge rozmawiać z nim godzinami o wszystkim, tematy nigdy nam sie nie kończą. Wzajemnie sie rozsmieszamy i podnosimy na duchu. Jakis czas temu on rozstak sie ze swoja dziewczyna. Zaczęło wtedy miedzy nami dziać sie cos więcej, rozmawialismy jakby to było gdyby było coś  wiecej, gdybysmy tez poszli do lozka itp. Podczas ostatniej rozmowy on mi powiedzial ze chyba czułby sie jak z siostra gdybysmy to zrobili, ja oczywiście zdziwiona przytaknelam. Następnego dnia on napisał mi ze dalam (Ja!) mu kosza. Teraz spotyka sie z jakas dziewczyna, spotkali sie chyba 3 razy. Ale zawsze se gdy z nia byl i tak pisał ze mna, wczoraj zostawil ją na spotkaniu tylko po to by odebrac mnie z imprezy 50 km. Co o tym myślicie? Powinnam brać jego slowa o tej siostrze na poważnie i sobie odpuścić? 

Nie. Pocałuj go 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bella_again napisał:

Nie. Pocałuj go 😁

Naprawdę? A co jeśli on naprawde tak myśli? Chyba jestem zbyt nieśmiała by zrobić pierwszy krok. Chociaż były juz sytuacje gdy on np kladl reke na moim kolanie albo stal i poprostu mi sie przygladal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dzejkej napisał:

Naprawdę? A co jeśli on naprawde tak myśli? Chyba jestem zbyt nieśmiała by zrobić pierwszy krok. Chociaż były juz sytuacje gdy on np kladl reke na moim kolanie albo stal i poprostu mi sie przygladal 

Może mu się podobasz ale on tez nie ma odwagi ci tego powiedzieć i tak będziecie się bujać latami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bella_again napisał:

Może mu się podobasz ale on tez nie ma odwagi ci tego powiedzieć i tak będziecie się bujać latami..

Też tak uważam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Esox napisał:

Też tak uważam. 

Sama nie wiem naprawdę. Jego koledzy mnie nie lubia, w sumie nie wiem dlaczego moze dlatego ze dalam jednemu z nich kosza i zle o mnie mowia. A on i tak zawsze mial i ma o mnie swoje zdanie i zawsze jak sie spotykamy to tak zeby zaden z nich nas nke zobaczył bo po co miałby potem wysłuchiwać. Ale mimo wszystko on i tak chce utrzymywać tą znajomość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dzejkej napisał:

Zaczęło wtedy miedzy nami dziać sie cos więcej, rozmawialismy jakby to było gdyby było coś  wiecej, gdybysmy tez poszli do lozka itp. Podczas ostatniej rozmowy on mi powiedzial ze chyba czułby sie jak z siostra gdybysmy to zrobili, ja oczywiście zdziwiona przytaknelam. Następnego dnia on napisał mi ze dalam (Ja!) mu kosza. Teraz spotyka sie z jakas dziewczyna, spotkali sie chyba 3 razy. Ale zawsze se gdy z nia byl i tak pisał ze mna, wczoraj zostawil ją na spotkaniu tylko po to by odebrac mnie z imprezy 50 km. Co o tym myślicie?

Myślę że facet lecie na dwa fronty i urabia ciebie i tamtą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dzejkej napisał:

[...] Powinnam brać jego slowa o tej siostrze na poważnie i sobie odpuścić?

Mógł po prostu delikatnie badać grunt i zrobić to w jeden z gorszych sposobów. Twoja reakcja tylko utwierdziła go w przekonaniu, że lepiej nie dążyć do pogłębiania tej relacji, jeśli chce ją zachować. A najwyraźniej zależy mu, skoro utrzymuje stały kontakt i potrafi dla Ciebie zaryzykować znajomość z nową dziewczyną. Jeśli chciałabyś czegoś więcej, możesz spróbować stopniowo wychodzić z roli przyjaciółki. Zaintryguj go, pozwól sobie czasem na dwuznaczność i lekki flirt przy sprzyjającej okazji, i obserwuj. Jeśli podziela Twoje zainteresowanie, na pewno nie przepuści szansy, by się do Ciebie zbliżyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Nenesh napisał:

Mógł po prostu delikatnie badać grunt i zrobić to w jeden z gorszych sposobów. Twoja reakcja tylko utwierdziła go w przekonaniu, że lepiej nie dążyć do pogłębiania tej relacji, jeśli chce ją zachować. A najwyraźniej zależy mu, skoro utrzymuje stały kontakt i potrafi dla Ciebie zaryzykować znajomość z nową dziewczyną. Jeśli chciałabyś czegoś więcej, możesz spróbować stopniowo wychodzić z roli przyjaciółki. Zaintryguj go, pozwól sobie czasem na dwuznaczność i lekki flirt przy sprzyjającej okazji, i obserwuj. Jeśli podziela Twoje zainteresowanie, na pewno nie przepuści szansy, by się do Ciebie zbliżyć. 

Nie mam pojęcia. Ale bardzo utkwilo mi tez w pamięci zdanie ktore wtedt powiedział "nie chce, żebyśmy stracili kontakt jak znajde sobie dziewczynę" i chyba dlatego myślę, że nie patrzy na mnie w taki sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dzejkej napisał:

Nie mam pojęcia. Ale bardzo utkwilo mi tez w pamięci zdanie ktore wtedt powiedział "nie chce, żebyśmy stracili kontakt jak znajde sobie dziewczynę" i chyba dlatego myślę, że nie patrzy na mnie w taki sposób. 

Ciężko stwierdzić po kilku zdaniach co on tak naprawdę ma na myśli , ja bynajmniej jak by mi facet tak powiedział zrozumiała bym że możemy być tylko przyjaciółmi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×