Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rypsyma Sargsan powracam

Trżesinie ziemi

Polecane posty

Armenię odwiedziło dis Teresinie ziemi. Epicentrum mamy  w prowincji Tawusz i  Gefer. Nawiesza siła trzęsienia wynosi 7. W Hadsafanie tretrzensienie  zimy było zaledwie odczuwalne 3,5. Nie ma  w  naszej  wsi poważniejszych zniszczeń . W moim domu robiły się dwa kryształy . Tren sienie ziemi nawiediło Armenię głownie wschodnia o godiznie 19 30 . Mieszkańcy wschodniej Armenii pomału lica straty jednak co najwaznjsze ni ma ofiar smiertelnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koncowka Twojego wpisu to naprawde dobra wiadomosc.

A wiesz, ze Polsce rowniez nieobce sa trzesienia ziemi? Tyle ze zdarzaja sie stosunkowo rzadko i sa zwykle nieodczuwalne. Karpaty, Sudety, tereny gornicze to u nas strefy o najwyzszej aktywnosci sejsmicznej. Jestes chrzescijaninem, wiec dodam, ze bedaca waznym centrum pielgrzymkowym Gora Swietej Anny - wczesniej nazywana Gora Swietego Jerzego - jest stozkiem wulkanu i tez kiedys stanowila zagrozenie, ale to bylo az 27 milionow lat temu (podobno).

Zycze Ci spokojnego dnia, wolnego od tragicznych wiadomosci z Twej ojczyzny, a szczegolnie wsi rodzinnej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2021 o 07:11, kurka na maśle napisał:

Koncowka Twojego wpisu to naprawde dobra wiadomosc.

A wiesz, ze Polsce rowniez nieobce sa trzesienia ziemi? Tyle ze zdarzaja sie stosunkowo rzadko i sa zwykle nieodczuwalne. Karpaty, Sudety, tereny gornicze to u nas strefy o najwyzszej aktywnosci sejsmicznej. Jestes chrzescijaninem, wiec dodam, ze bedaca waznym centrum pielgrzymkowym Gora Swietej Anny - wczesniej nazywana Gora Swietego Jerzego - jest stozkiem wulkanu i tez kiedys stanowila zagrozenie, ale to bylo az 27 milionow lat temu (podobno).

Zycze Ci spokojnego dnia, wolnego od tragicznych wiadomosci z Twej ojczyzny, a szczegolnie wsi rodzinnej.

dziekuje za miłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2021 o 07:11, kurka na maśle napisał:

Koncowka Twojego wpisu to naprawde dobra wiadomosc.

A wiesz, ze Polsce rowniez nieobce sa trzesienia ziemi? Tyle ze zdarzaja sie stosunkowo rzadko i sa zwykle nieodczuwalne. Karpaty, Sudety, tereny gornicze to u nas strefy o najwyzszej aktywnosci sejsmicznej. Jestes chrzescijaninem, wiec dodam, ze bedaca waznym centrum pielgrzymkowym Gora Swietej Anny - wczesniej nazywana Gora Swietego Jerzego - jest stozkiem wulkanu i tez kiedys stanowila zagrozenie, ale to bylo az 27 milionow lat temu (podobno).

Zycze Ci spokojnego dnia, wolnego od tragicznych wiadomosci z Twej ojczyzny, a szczegolnie wsi rodzinnej.

Nas zkraj prerzył wile . mamy kolejną ząłobe w naszej historii ale wsysko sie poprawi . Mam z czego sie cieszyć mój syn wrócił cały i zdrowy i wierze z ebespicznie prejdzie okres słóżby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc masz też Syna w wieku poborowym - teraz rozumiem, dlaczego aż tak wytrwale piszesz o sytuacji Waszej ojczyzny. W górę serca, trzymaj się swego pozytywnego nastawienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2021 o 11:19, kurka na maśle napisał:

A więc masz też Syna w wieku poborowym - teraz rozumiem, dlaczego aż tak wytrwale piszesz o sytuacji Waszej ojczyzny. W górę serca, trzymaj się swego pozytywnego nastawienia!

Tak m€j syn jest z rocznika 2001 . Tak musimy myśleć pozytywnie mimo wsypko . niesyty mój ród  ma aż 2 ofiary wojny . Mój szlagier i mój kuzyn który zginą w czasie zbrodni w Togh . Zgina bo nikt nie pomugł im wrucic . Zgina bo Aerske wojsko nie ma ludzkich uczuć . Gevorg był wiku mojego syna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×