Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przecież napisałam, że plamienia, żyły na piersiach, śluz rozciągliwy ciągle, w ogóle nie mam etapu suchości, zamykający się pępek No i blada kreska na teście ciążowym. Rozumiem, że beta wyszła taka jaka wyszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałam, że plamienia, żyły na piersiach, śluz rozciągliwy ciągle, w ogóle nie mam etapu suchości, zamykający się pępek No i blada kreska na teście ciążowym. Rozumiem że beta wyszła ujemną ale No...... . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że beta wyszła ujemną ale No...... . 

Nie, no to biegnij do ginekologa zalizyc karte ciazy, za chwile bedzie za pozno. Aha, i nie zapomnij nam tu napisac jak cie lekarz wysmial i skierowal do psychiatry. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pójść do ginekologa.. Mam 17 lat, za 3 dni mam 18... 

Niepokoją mnie te zyky prowadzące do środka sutkow. Mam je też z boku. Nigdy nie miałam na brodawkach żył. 

W dziatki ten śluz ciągnący się żółtawy, przez którego mam czasem mokro w majtkach. Plus te plamienia zamiast miesiączki, czasem ból jajników.. 

Na pewno ostatnie ryzykowne kilka stosunków odbyły się i na początku grudnia, w środku i pod koniec.. 

Edytowano przez Bogusia19909
Dodanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, ze masz 17 lat??? Do ginekologa mozesz isc, ale tak naprawde to sama sobie dobrze zdajesz sprawe, ze wymyslasz sobie objawy, testy z krwi dokladnie pokazuja brak ciazy, wiec dlatego wiesz, ze nie jestes w ciazy, ale lubisz z siebie robic wariatke na forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z tego że mam 18 lat za 2 dni a nie chce aby rodzice się dowiedzieli, że byłam u ginekologa. 

A z tą beta to może coś nie tak w moim małym mieście? 

A objawów nie zmyślam. Tak o by mi się żyły nie pojawiły, a widzę je bardzo dobrze i ich nie miałam. Tak samo z śluzem i innymi które już pisałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze zyly wczesniej tez mialas, tylko nie zwracalas na nie uwagi. Robilas kilka testow z krwi i nawet gdyby jeden sie pomylil, to nie kilka. Wmawiasz sobie cos czego nie ma. Ok, idz do lekarza za kilka dni i tyle. i na 1000% nie jestes w ciazy, i to w dodatku jeszcze nie bylo stosunku. Naprawde sie lecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że stosunki miałam w grudniu :jeden na początku grudnia, drugi w środku grudnia i trzeci/czwarty pod koniec grudnia. Bete robiłam 13 i 29 stycznia oraz 11 lutego. Wyszła taka sama. Nie za wcześnie zrobiłam nie znając daty stosunków ale wiedząc, że ostatnie były w grudniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie za wczesnie! I sama pisalas, ze nie bylo stosunku, a palcowka. 

Co to zoltego sluzu, to predzej masz infenkcje od jego brudnych paluchow, niz jestes w ciazy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam naga on w bokserkach. Dotykał mnie, tak jakby wkładał w moja nagą pochwe swoimi majtkami i zrobiły się mu mokre i nadal to robił. Aby była ciąża nie musi być pełnego stosunku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz przestan sie blaznic. Wypisuje jak glupia od ponad miesiaca, kazdy ci pisze, ze nie ma szans, beta ujemna, a ty dalej swoje.. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Lolka1975 napisał:

Juz przestan sie blaznic. Wypisuje jak glupia od ponad miesiaca, kazdy ci pisze, ze nie ma szans, beta ujemna, a ty dalej swoje.. 

A jak jej się napisze że jest w ciąży to też jej nie pasuje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ada40401 napisał:

Ja byłam naga on w bokserkach. Dotykał mnie, tak jakby wkładał w moja nagą pochwe swoimi majtkami i zrobiły się mu mokre i nadal to robił. Aby była ciąża nie musi być pełnego stosunku. 

Przestań już pisać, tylko idź do ginekologa. Nie jesteś w ciąży i zrozum to! Ile mamy Ci pisać? Będziesz ciągle robiła testy ciążowe i betę i czekać na swój urojony poród? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam porady pielęgniarki, która pobierała mi krew lecz powiedziała, że się nie zna. 

A pielęgniarka przy pobieraniu krwi może mieć wpływ na wynik badania? Źle pobrać czy coś? 

I tak w ogóle dziś mój pierwszy dzień miesiączki a mam tylko śluz z krwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nati20206 napisał:

Chciałam porady pielęgniarki, która pobierała mi krew lecz powiedziała, że się nie zna. 

A pielęgniarka przy pobieraniu krwi może mieć wpływ na wynik badania? Źle pobrać czy coś? 

I tak w ogóle dziś mój pierwszy dzień miesiączki a mam tylko śluz z krwią

 Ale chyba ty nie rozumiesz że Beta wyszła ci poniżej 5 mIU/ml? To oznacza że nie jesteś w ciąży, a jak tak się martwisz to idź do tego Ginekologa i przestań spamić na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Nati20206 napisał:

Chciałam porady pielęgniarki, która pobierała mi krew lecz powiedziała, że się nie zna. 

A pielęgniarka przy pobieraniu krwi może mieć wpływ na wynik badania? Źle pobrać czy coś? 

I tak w ogóle dziś mój pierwszy dzień miesiączki a mam tylko śluz z krwią

A pobierała ci krew z lewej, czy z prawej ręki?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wolna_kobieta napisał:

A pobierała ci krew z lewej, czy z prawej ręki?

Z prawej ręki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli waszym zdaniem nie jestem w ciąży mimo żył na piersiach i brodawkach, śluzu z krwią zamiast miesiączki już trzeci raz taką miesiączkę mam bo miałam taką w grudniu, styczniu i teraz,gdzie zawsze miałam bardzo obfite ze skrzepami a teraz starczy mi jedna podpaska na cały dzień,nawet wkładka i prawie nie leci nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nati20206 napisał:

Czyli waszym zdaniem nie jestem w ciąży mimo żył na piersiach i brodawkach, śluzu z krwią zamiast miesiączki już trzeci raz taką miesiączkę mam bo miałam taką w grudniu, styczniu i teraz,gdzie zawsze miałam bardzo obfite ze skrzepami a teraz starczy mi jedna podpaska na cały dzień,nawet wkładka i prawie nie leci nic. 

Ale ty nie możesz zrozumieć, że masz betę poniżej 5 mIU/ml? Nie jesteś w ciąży, ile mamy Ci powtarzać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Marzycielka_Monika napisał:

Ale ty nie możesz zrozumieć, że masz betę poniżej 5 mIU/ml? Nie jesteś w ciąży, ile mamy Ci powtarzać? 

Ale jest dużo przypadków że na początku była mała a potem, że jednak ciąża? Stosunki miałam w grudniu. Na początku w środku i pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nati20206 napisał:

Ale jest dużo przypadków że na początku była mała a potem, że jednak ciąża? Stosunki miałam w grudniu. Na początku w środku i pod koniec.

Matko boska idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nati20206 napisał:

Ale jest dużo przypadków że na początku była mała a potem, że jednak ciąża? Stosunki miałam w grudniu. Na początku w środku i pod koniec.

Nie rozumiesz że wszyscy Ci piszą, że nie jesteś w ciąży, ale do twojej pustej główki to nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Nati20206 napisał:

Ale jest dużo przypadków że na początku była mała a potem, że jednak ciąża? Stosunki miałam w grudniu. Na początku w środku i pod koniec.

Na poczatku to jest w 4-5 tyg, a ty juz bys byla w minimum 10...przestan i idz do ginekologa, bo jak nic tez zolty sluz to objaw infekci po tym jak chlopak ci pchal tam paluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lolka1975 napisał:

Na poczatku to jest w 4-5 tyg, a ty juz bys byla w minimum 10...przestan i idz do ginekologa, bo jak nic tez zolty sluz to objaw infekci po tym jak chlopak ci pchal tam paluchy

Jaki 10 tydzień? Stosunki miałam w grudniu nie pamiętam daty. Wiem tylko tyle, że na początku w środku i pod koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nati20206 napisał:

Jaki 10 tydzień? Stosunki miałam w grudniu nie pamiętam daty. Wiem tylko tyle, że na początku w środku i pod koniec. 

Dokladnie!!! Nawet nie masz pojecia jak liczy sie tyg. ciazy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nati20206 napisał:

Jaki 10 tydzień? Stosunki miałam w grudniu nie pamiętam daty. Wiem tylko tyle, że na początku w środku i pod koniec. 

A ile wg Ciebie minęło tygodni od połowy grudnia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolka1975 napisał:

Dokladnie!!! Nawet nie masz pojecia jak liczy sie tyg. ciazy!!!

Dziewczyna w ogóle nie ma pojęcia o ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Annn2020 napisał:

A ile wg Ciebie minęło tygodni od połowy grudnia? 

Tygodnie ciąży przecież liczy się od zapłodnienia a nie od dnia stosunki. Nie wiem kiedy mogłoby wystąpić zapłodnienie skoro nie znam daty stosunków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nati20206 napisał:

Tygodnie ciąży przecież liczy się od zapłodnienia a nie od dnia stosunki. Nie wiem kiedy mogłoby wystąpić zapłodnienie skoro nie znam daty stosunków 

Ludzie Ci mówią od miesiąca, dwóch, że nie jesteś w ciąży, a ty dalej swoje. Co Ci szkodzi wizyta u ginekologa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marzycielka_Monika napisał:

Ludzie Ci mówią od miesiąca, dwóch, że nie jesteś w ciąży, a ty dalej swoje. Co Ci szkodzi wizyta u ginekologa? 

Nie chce aby rodzice się dowiedzieli o ginekologu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×