Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Doktor Siurek

Kurde, jak ja lubię swoje życie :)

Polecane posty

4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Nie wiem co ty na uczelni robisz z takimi brakami w czytaniu ze zrozumieniem.. 100 razy pisałam, ze seks - w sensie penetracji był może 2 razy. Kumasz, czy nie nadążasz? 🙂

Wiem, że wszyscy jak tu jestescie nie możecie uwierzyc, ze niektorym laskom placi sie po prostu za towarzystwo, z bonusem polegajhacym na tym, ze sie np im placi za pieszczoty.

Dla mnie sex to nie tylko penetracja. Doprowadzenie kogoś do orgazmu również. 🖐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Czy ty jesteś jakiś upośledzony ? 🙂

Nie wiem co ty na uczelni robisz z takimi brakami w czytaniu ze zrozumieniem.. 100 razy pisałam, ze seks - w sensie penetracji był może 2 razy. Kumasz, czy nie nadążasz? 🙂

Wiem, że wszyscy jak tu jestescie nie możecie uwierzyc, ze niektorym laskom placi sie po prostu za towarzystwo, z bonusem polegajhacym na tym, ze sie np im placi za pieszczoty.

dla ciebie to prostytucja, dla normalnych ludzi po prostu piekny wieczor, z boinusem w tle, no - dwoma bonusami 😄

 

Widocznie w waszym smutnym swiecie takie uklady polegaja tlyko na dławieniu sie fijutem albo innego typu hardcorze, podczas gdy a wspominam te czasy z sentymentem i zrobilambym to jeszcze raz 🙂

W poprzednim, skasowanym temacie zaczęłyście z kejtred tworzyć wizję, że prostytucja jest wszędzie i że niemalże każda relacja kobiety z mężczyzna opiera się na relacji seks za pieniądze. Więc napisałem, że wcale nie, zabezpieczając się, żebym w następnym poście nie przeczytał, że jak zapraszam kobietę na randkę do restauracji, to też jest prostytucja typu "kolacja za seks". To Ty uroiłaś sobie, że jestem skąpcem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

U mnie jest gdzie spać, dwie osoby na 3 dni mogę spokojnie przygarnąć 😉

To potem można u mnie , 4 osoby się zmieszczą myślę bez problemowo 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pocahontaz napisał:

oczywiscie, ale jeśli za taki seks placi facet KOBIECIE..no to o czym my tu mowimy i kto tu jest divą 🤣

Nie rozumiem pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

☝️nie prawda. Za darmo też nie chciał wpuścić. Nawet z własną kolacją 😞

Proszę nie marudzić tylko pończochy szykować 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

buahaha..nie ma to jak podryw wirtualny

erotico gawędziarstwo 🤣

Coś nie tak? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ale łazienka jest tylko jedna! To zawsze słaby punkt takich imprez 🙂

Ja mam łazienkę i ubikacje oddzielnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Czytanie z rozumieniem tekstu się kłania 😉

kur.va, ile wy lat jesteście na kafe? 

serio nie potraficie ignorowac tej idio.tki ???

taki fajny temat pozwoliliście roz.walić tej trolicy 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Tez prawda 🙂

Ale dziewczyny , nie napalajcie się, bo wy tu plan ukłądacie, a chlopakow wywialo ze strachu, że robi się zbyt realnie..bo "oni tlyo tak", jak przyszlo co do czego

buahahahah

 

Klasyka 🤣

Ale ja tu nie siedzę, żeby kogoś poderwać, tylko poopowiadać sobie duperele w internetach i trochę się pośmiać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pocahontaz napisał:

Tez prawda 🙂

Ale dziewczyny , nie napalajcie się, bo wy tu plan ukłądacie, a chlopakow wywialo ze strachu, że robi się zbyt realnie..bo "oni tlyo tak", jak przyszlo co do czego

buahahahah

 

Klasyka 🤣

Mówiłem Ci już, że nie trafiasz ze swoimi interpretacjami. Nic się w tej mierze nie zmieniło.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pocahontaz napisał:

Wiem. Ale dlaczego faceci nie umieją opowiadac dupereli i smiać sie BEZmpodtekstu seksualnego?

Po co to "kozaczenie", jak każda w miare inteligentna kobieta odrazu wie z kim ma do czynienia, jak wychodzi propozycja jak od dziewczyn , to pan ucieka się schowac za miotłę? A taki mocny w gębie 🤣

beka

Masz ból tylnej części ciała, że do Ciebie nikt nie pisze z podtekstem, mimo domniemanej atrakcyjności wycenianej na 800PLN/h za samą przyjemność spędzania czasu w Twoim towarzystwie? Life is brutal. 

PS: żegam wszystkich uprzejmie i spadam do lektury, a potem spać. Dobranoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pocahontaz napisał:

Trafiam. 🙂

co z tego, że napiszesz, ze nie ejstes tu dla podrywu skoro rozmawiasz z podtekstami.

Co to ejst jak nie szukanie atencji u kobiet?

Panowie, bądźmy powazni 🙂

 

chociaz w tym momencie bardziej mialam na myśli siurka

Z facetami też rozmawiam z podtekstami. Po prostu taki mam sposób bycia. Nigdy nie wychodzę poza pewne granice ani nie żartuję w ten sposób z osobami, które tego sobie nie życzą. 
Co do atencji, dobra, niech Ci będzie, że jestem full-tilt diva. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, agent of Asgard napisał:

Mówiłem Ci już, że nie trafiasz ze swoimi interpretacjami. Nic się w tej mierze nie zmieniło.

no nie? wydaje jej się, ze jet mega "yntelygentna" jak zacznie wys.rywac te swoje malkontenckie teksty  😄 

a po prostu zupełnie bezsensownie i jednocześnie niemal histerycznie czepia się każdego i wszystkiego - jak takie rasowe babsko w okresie pms - mimo, że usilnie stara się pozowac na lepszą od takiej typowej kobiety 😄 a tu ni chu chu jakoś tej różnicy nie widać 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

Z facetami na prov nie rpzechodzisz chyba 🙂 albo o czyms nie wiem

Owszem, o wielu rzeczach nie wiesz. 😈

1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Po prostu jak sobie uświadomić, że tak w dzisiejszych czasach zachowuja sie faceci po 30-ce, czyli pisanina dla pisaniny, z kobietami ktore RZEKOMO im sie podobaja..no to to jest znak czasow 🙂

Tak? A pisałem kiedyś, że ktoś mi się podoba? Czy to tylko pobożne życzenia i nadinterpretacje moich żartów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...a po prostu zupełnie bezsensownie i jednocześnie niemal histerycznie czepia się każdego i wszystkiego..."

Dzidzia troche tupie nozka, bo sie nudzi, a tu zabawa bez niej, 3-latki tak maja.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, irukangi napisał:

Chym czuję się urażony :classic_sad: Jak się czyny zaczynają to zaraz ból głowy się pojawia u ... babeczek!

Mowa o cnych czy niecnych czynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Mowa o cnych czy niecnych czynach?

Cześć ty prowadzisz jakieś lekcje uwodzenia może? Bo tak patrząc na treść twoich postów to jestem przekonany że potrafisz zawitać w umyśle każdej kobiety, pozdrawiam daj jakiś namiar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

🤣

toś pojechał teraz

 

swoją droga..ceikawe ze konto ma 9 postów i akurat założone zeby wypowiedziec sie w tym temacie do Agenta bepzosrednio hihi

O widzę że tworzycie razem grupę Mastermind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Żeby była jasność.. Do Ciebie nic nie mam osobiście, mowię o pewnym nieciekawym zjawisku.

Że ludzie potrafią przegadac ze soba dziesiątki godzin na róznych forach, komunikatorach, uduja między soba jakąs więź, ale spotkac sie w realu czesto nie chcą.

Po prostu głosno zastanawiam się z czego to wynika, bo to że jest to jakiś rodzaj..hmm, asekuranctwa to wiadomo.

Bo skoro twierdzisz , że "za duzo o sobie powiedziales tu", a jak czytam (moze za krotko jestem), to w porownaiu ze  mną , nie powiedziales nic za co ludzie tak by cie chcieli linczować..chyba widziales temat o mnie?  A mimo to, ja po prostu akceptuje ze tak bylo.

A u was to troche można interpretowac tak, ze albo nie jestescie soba do konca, o ile w ogole, bo gadacie tu niekiedy latami, niby zwierzeia, niby bliskosc..a jak przychodzi co do czego to co? nagle strach, nagle jakis wstyd, zeby sie spotkac zkim, kogo tak dobrze znacie z internetu?? rtyle przegadanych godzin?

no dziwne to dla mnie i trąci jakimś brakiem autentyzmu...

Tyle.

Może nie są to rzeczy takiego kalibru, jak Twoje, ale jednak chciałbym w tym miejscu zachować anonimowość. Jednak nie zamierzam tu siedzieć latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, prokurator napisał:

Cześć ty prowadzisz jakieś lekcje uwodzenia może? Bo tak patrząc na treść twoich postów to jestem przekonany że potrafisz zawitać w umyśle każdej kobiety, pozdrawiam daj jakiś namiar 

Jestem przeciwny kursom uwodzenia, panie prokuratorze, albowiem nie prowadzą do budowania prawdziwych więzi, a bazują na instynktach i niskim poczuciu wartości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak można mieć aż taki ból zada o to, że ludzie lubią po prostu ze sobą popisać czy powymieniać poglądy i ze im to w zupełności wystarcza.

nieźle na łeb trzeba upaść aby serio myśleć, że kafeterie ludzie traktują jak miejsce do podrywu. no może jedynie tutejsze niedorobione praviki tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na elokwencje tego człowieka i frazy nasycone zmysłowością nasuneły mi się takie wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Branie kasy/prezentow za jakikolwiek kontakt fizyczny to co najmniej sponsoring. Stawia obdarowanego na nizszej pozycji. Nie wiem jak takie cos mozna wspominac z sentymentem..

Swoją drogą kobieta każdy przejaw dominacji nad nią będzie traktować w sposób sentymentalny

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

 z gory panowie zaznaczaja,ze nie zamierzaja spotykac sie z kobietami, z ktorymi jednoczesnie deklaruja niesamowita bliskośc (odniesienie do "brat/siostra"..no dziwnie to brzmi tak rzucone na wiatr przez dorosle osoby :/))

Jeszcze mam tu syna, narzeczoną, żonę i wyrodną matkę, która mnie po urodzeniu wsadziła do beczki po kapuście.
Powtórz, że bierzesz to na poważnie i na tej podstawie dokonujesz analizy mego spier-dolenia.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po prpostu -ja tak uwazam i pewnie pare innych osob sie znajdzie- takie rozmowy w tym stylu i nazywanie wszystkich ziomeczkami, psiapsiolkami, bracmi, siostrami etc. - rzucane totalnie bez pokrycia, brzmi moze fajnie w ustach nastoletnich osob..ale ludzie dorosli jakos tak nie wiem..brzmi dojrzalej jak nie psiapsiają wszystkich, a wiecej w realu sie tych rpzyjazni dzieje.

ale mowie..to JA, a wiem jakie sa czasy i jak wyzej pisalam - teraz "prawdziwe życie" , "romanse i przyjaznie duzo ludzi przezywa w necie."

Dzidzia, tu jest kafetria = zli i zaklamani ludzie. Nie ma tu miejsca dla takich szczerych i prawdziwych jak ty, rzucajacych perly przed swinie. Wiec uciekaj jak najszybciej i najdalej,  do prawdziwego zycia.. Ale skoro mowisz to Ty, chociaz wiesz jakie sa czasy, to moze jestes ograniczona umyslowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oho, teraz  trollica będzie udawac, że wie co poszczególne osoby łączy na privie i o czym ze sobą rozmawiają, no i ... czego naprawde chcą 😄 

a swoją drogą, już dawno nie widziałem tak bezsensownej i nudnej dyskusji na kafe :classic_sleep:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o to, czemu 30-letni, zdawałoby się w miarę rozsądny, mężczyzna, który rzekomo posiada jakieś zainteresowania, marnuje tyle czasu na babskim forum, skoro nikogo nie pragnie poznać - to odpowiedź jest, wydawałoby się, dość prosta. Otóż realizuje on tu jakieś swoje potrzeby czy też uzupełnia braki. A to, czy jest to dół zimowy, odreagowywanie czegoś, jakaś sprawa osobista, czy jeszcze coś innego, pozostawiam Wam. 
Oczywiście nie byłoby mnie tu, gdybym potrafił w tym momencie tak poukładać sobie życie, aby cieszyć się każdą jego chwilą sam ze sobą i czerpać moc i inspirację z siebie i z otoczenia. Gdyby moje zainteresowania i fascynacje brały górę nad moim leniem. Gdyż jest to dość bezproduktywnie stracony czas. Choć oczywiście nie do końca, bo nawet z pozornie prostych wymian zdań można wyciągnąć coś, co jest cennym okruchem, wartym zachowania na przyszłość.

O to chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×