Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
vivian27

rozwód: co robić?

Polecane posty

Mam zamiar złożyć pozew rozwodowy z winy męża, który mnie zdradzał z moją najlepszą przyjaciółką i mam na to dowody. Zanim to zrobię, chce zasięgnąć u was porady jak uchronić moją firmę którą mam z kuzynką i mieszkanie które dostałam w spadku od zmarłej babci?. Przepraszam, jakoś nie mam głowy do tego. Od tygodnia próbuje dojść do siebie, po tym co zrobił mąż i przyjaciółka. Nie mamy dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marsz do adwokata lub radcy prawnego (taniej). Tutaj na 100% tego Ci nikt nie powie ale już cibie pociesze że mieszkanie jak dostalaś od babci to twoje co do firmy to zalezy kto i jak zakładał i jaki ma status prawny. Zawsze przed rozwodem mozesz coś zmienić w niej. Nie cierpię zdradjców, puść go w przysłowiowych skarpetkach a o koleżance  BYŁEJ powinnaś pogadać z wszyskimi by wiedzieli na przyszłośc co soba reprezentuje. Trzymaj się , poczytaj inne fora o podobnych przypadkach abyś wiedziała jak reagować. Zadbaj o siebie zdrowotnie bo to rujnuje zdrowie takie doświadczenie - kure...two.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, normalnyjestem napisał:

Marsz do adwokata lub radcy prawnego (taniej). Tutaj na 100% tego Ci nikt nie powie ale już cibie pociesze że mieszkanie jak dostalaś od babci to twoje co do firmy to zalezy kto i jak zakładał i jaki ma status prawny. Zawsze przed rozwodem mozesz coś zmienić w niej. Nie cierpię zdradjców, puść go w przysłowiowych skarpetkach a o koleżance  BYŁEJ powinnaś pogadać z wszyskimi by wiedzieli na przyszłośc co soba reprezentuje. Trzymaj się , poczytaj inne fora o podobnych przypadkach abyś wiedziała jak reagować. Zadbaj o siebie zdrowotnie bo to rujnuje zdrowie takie doświadczenie - kure...two.

Np. netkobiety kropka pl, jest tam tez dzial prawny. Trzymaj sie :).

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, normalnyjestem napisał:

Marsz do adwokata lub radcy prawnego (taniej). Tutaj na 100% tego Ci nikt nie powie ale już cibie pociesze że mieszkanie jak dostalaś od babci to twoje co do firmy to zalezy kto i jak zakładał i jaki ma status prawny. Zawsze przed rozwodem mozesz coś zmienić w niej. Nie cierpię zdradjców, puść go w przysłowiowych skarpetkach a o koleżance  BYŁEJ powinnaś pogadać z wszyskimi by wiedzieli na przyszłośc co soba reprezentuje. Trzymaj się , poczytaj inne fora o podobnych przypadkach abyś wiedziała jak reagować. Zadbaj o siebie zdrowotnie bo to rujnuje zdrowie takie doświadczenie - kure...two.

Bardzo dziękuję za odpowiedź, jeżeli o firmę to z kuzynką zakładałam. Dziękuję za miłe słowa, eh nie ma to jak dowiedzieć się w swoje urodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AZS56 napisał:

Np. netkobiety kropka pl, jest tam tez dzial prawny. Trzymaj sie :).

Dziękuję, postaram się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×