Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamila25_

Mój chłopak ma problem z alkoholem

Polecane posty

Witam, chciałam zapytać co sądzicie i co możecie doradzić odnośnie mojego największego problemu czyli picia mojego chłopaka. Mam 25 lat, mój chłopak ma tyle samo. Jesteśmy ze sobą ponad 2 lata. Ostatnio mój chłopak przesadza z alkoholem ale nie widzi w tym problemu. Póki co nie pracuje bo jego praca jest uzależniona od pogody a jest zima i nie pracuje juz od ponad 2 tygodni. Przez to ostatnio we wtorek pil z kolegami piwa, jednak u niego nie jest to 3-4 piwka na wieczór ale ponad 10. O 22 napisał ze wrócił do domu a dzień później miał przyjechać do mnie. O 17 napisał ze dalej ma promile w organizmie i nie moze przyjechać, zdziwiona zapytałam jakim cudem jak mial wypić kilka piw i wrócil o 22 a on mi napisał ze o 22 poszedł od jednych kolegów do drugich i do 5 nad ranem pil znowu. W sobotę mieliśmy miec imprezę i mówiłam mu zeby w piątek nie pil to obiecal ze nie będzie, ja piątek byłam u koleżanek, pisalam mu co robi a on że ogląda film i zaraz idzie spac. W sobote caly dzien sie nic nie odzywal i dzwonilam, pisałam i nie mogłam sie z nim skontaktować, wreszcie po poludniu odpisał ze do niego przyjechali koledzy z wódka i pił z nimi, a mnie oklamal ze oglądał film. W sobotę piliśmy wódkę u znajomych a jak wrocilismy do domu i ja wróciłam z nim do niegol do domu spac to on jeszvze zwolal kolegów i pil ma podwórku dalej wodke a ja musialam czekac az przyjdzie spac. Mial nie pic w ogole wodki, obiecal mi to w grudniu ze od nowego roku nie będzie tyle pil a pije 3 razy w tygodniu i to bardzo duzo. Po piwie jest wszystko w porządku ale po wódce zachowuje sie tak ze bardzo siw denerwuje przez to bo jest niemily, nie potrafi przestać pić, robi sie bardzo agresywny i nerwowy a jak ma kaca dzień później to zachowuje sie jak psychiczny, pisze dziwne rzeczy albo jak dzwonię to udaje glos konia i mi tak do telefonu rży albo mówi ze piwo to jego paliwo itp, takie teksty żenujące caly czas i w ogóle. Martwie sie o niego bo spotykałam sie z innymi chłopakami to wypili trochę od czasu i nie było problemu a moj obecny chłopak bardzo duzo pije i to wszystko przez kolegow, ma ich mnóstwo na swojej wsi, oni nje maja dziewczyn i jedyne co robią w weekend to piją. Jak mogę mu pomóc? Nie chce żeby coś mu sie stało poniewaz jak tak duzo pije to mial problemy z zoladkiem, bolal go brzuch, jest taki czerwony na twarzy i sie boje zeby coś mu sie nie stało ale on sie smieje i mowi ze przesadzam i ze wszyscy piją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kamila25_ napisał:

Jak mogę mu pomóc?

Pomóż przede wszystkim sobie i odejdź od niego. Jemu nie da się pomóc bo on nie chce pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sam powiedział nie ma z tym problemu, Ty masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×