Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anonimm

Czy kurier wie co mam w paczce ?

Polecane posty

Cześć , jestem tu nowy i mam do was pytanie . Otóż chcę sobie zamówić z allegro sztuczna pochwę mam rocznikowi 17 lat więc boję się że kurier mi jej nie da bez dowodu masturbuje się od 4 albo 5 lat i chcę spróbować czegoś nowego ( tylko proszę nie piszcie znajdź sobie dziewczynę albo ogarnij się ) chce tylko wiedzieć czy kurier wie co w niej jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Anonimm napisał:

Cześć , jestem tu nowy i mam do was pytanie . Otóż chcę sobie zamówić z allegro sztuczna pochwę mam rocznikowi 17 lat więc boję się że kurier mi jej nie da bez dowodu masturbuje się od 4 albo 5 lat i chcę spróbować czegoś nowego ( tylko proszę nie piszcie znajdź sobie dziewczynę albo ogarnij się ) chce tylko wiedzieć czy kurier wie co w niej jest .

Jak będzie zapakowane dodatkowo to nie a z tego co wiem to takie rzeczy są w kartony pakowane a jak zobaczy to co przecież to jest dla ludzi 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety kurierzy i listonosze stosują specjane aparatury (połączenie RTG z USG), prześwietlają paczki i bezczelnie naśmiewają się z młodych ludzi.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Anonimm napisał:

Cześć , jestem tu nowy i mam do was pytanie . Otóż chcę sobie zamówić z allegro sztuczna pochwę mam rocznikowi 17 lat więc boję się że kurier mi jej nie da bez dowodu masturbuje się od 4 albo 5 lat i chcę spróbować czegoś nowego ( tylko proszę nie piszcie znajdź sobie dziewczynę albo ogarnij się ) chce tylko wiedzieć czy kurier wie co w niej jest .

Raczej ominęłabym na twoim miejscu Allegro i poszukała w porządnym sexshopie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słonko,nie wie, wszystkie firmy sprzedające artykuły seksualne pakują na Tyle dyskretnie że póki nie otworzysz paczki to się nie dowiesz o jej zawartości.

P.s.: pracowałam 3 lata w InPoscie , wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Wanessa69 napisał:

Słonko,nie wie, wszystkie firmy sprzedające artykuły seksualne pakują na Tyle dyskretnie że póki nie otworzysz paczki to się nie dowiesz o jej zawartości.

P.s.: pracowałam 3 lata w InPoscie , wiem co mówię

Chyba, że nie będzie Cię w domu, kurier zostawi paczkę u sąsiadki, a ta z ciekawości zajrzy do środka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×