Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Monikaw12

Ciągnięcie za uszy

Polecane posty

Dzień dobry.  Mam problem i już nie wiem gdzie szukać przyczyny.  Mój synek w nocy bardzo mocno ciągnie się Za uszy i wybudza się co godzinę.  Jest uczulony na albumine surowicy bydlecej Ale żadnych zmian skórnych na ciele już nie ma . Zęby jedynki górne już wyszły A nadal śpi niespokojnie.  Co może być przyczyną takie snu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na zeby, moja tez tak ma i nie wiedziałam czemu tak robi... drapała sobie tam w środku uszy i nawet małe ranki miała od tego drapania.. wyszły dolne jedynki i się trochę uspokoiło, teraz znowu zaczyna, widocznie ja boli i tak reaguje na ból... co zrobić??? Przeczekać... czasami daje jej czopka przeciwbólowego a tak to mamy teraz bezsenne noce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Milkyway38 napisał:

To na zeby, moja tez tak ma i nie wiedziałam czemu tak robi... drapała sobie tam w środku uszy i nawet małe ranki miała od tego drapania.. wyszły dolne jedynki i się trochę uspokoiło, teraz znowu zaczyna, widocznie ja boli i tak reaguje na ból... co zrobić??? Przeczekać... czasami daje jej czopka przeciwbólowego a tak to mamy teraz bezsenne noce...

Ale żeby już się przebiły dawno i nadal się ciągnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Monikaw12 napisał:

Ale żeby już się przebiły dawno i nadal się ciągnie 

Wszystkie 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Iwna napisał:

Wszystkie 20?

No właśnie😊 to dopiero pierwsze zeby, a gdzie reszta... takze wszystko jeszcze przed nami👍🤦🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Milkyway38 napisał:

No właśnie😊 to dopiero pierwsze zeby, a gdzie reszta... takze wszystko jeszcze przed nami👍🤦🏼‍♀️

My już minęliśmy półmetek 😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie 20 nie . Ale ma 9 mc i 5 zębów.  Dwa tyg temu wyszły gorne jedynki ii zwykle jest przerwa przecież wszystkie nie idą w jednym czasie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Monikaw12 napisał:

Nie wszystkie 20 nie . Ale ma 9 mc i 5 zębów.  Dwa tyg temu wyszły gorne jedynki ii zwykle jest przerwa przecież wszystkie nie idą w jednym czasie 

Czasem jest tak, że idzie kilka w jednym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×