Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 222

Czy dziewczyna która ma coś do ukrycia pozwoliła by mi na takie coś?

Polecane posty

Jak mi wysyła zrzuty to zawszę ktoś do niej piszę, wiem też bo ona odpisuję szybko ale nie od razu. kilka razy oglądamy filmy na odległość (z jej telefonu). Jedynie widziałem że piszę do niej jej ciocia i jej siostra jednak mam obawy że co jeśli byłby ktoś więcej? ufam jej ale mimo tego taki już jestem

Czy dziewczyna która ma coś do ukrycia pozwoliła by na to? udostępnianie z chęcią jej ekran telefonu by oglądać filmy razem nawet kiedy nie jesteśmy obok siebie???

czy raczej nie? Jak myślicie?

(zawszę mam ten strach bo już dawniej byłem oszukany przez taką z którą chodziłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość 222 napisał:

Jak mi wysyła zrzuty to zawszę ktoś do niej piszę, wiem też bo ona odpisuję szybko ale nie od razu. kilka razy oglądamy filmy na odległość (z jej telefonu). Jedynie widziałem że piszę do niej jej ciocia i jej siostra jednak mam obawy że co jeśli byłby ktoś więcej? ufam jej ale mimo tego taki już jestem

Czy dziewczyna która ma coś do ukrycia pozwoliła by na to? udostępnianie z chęcią jej ekran telefonu by oglądać filmy razem nawet kiedy nie jesteśmy obok siebie???

czy raczej nie? Jak myślicie?

(zawszę mam ten strach bo już dawniej byłem oszukany przez taką z którą chodziłem)

Pierwsza mysl: skąd takie pytanie.

Koniec posta, odpowiedź przyniósł na nie. 

Drugie pytanko: ile macie lat?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Dziewczyny są zawsze szczere i stałe w uczuciach. Tak było, jest i będzie, nie kłamię 🙂

Nie oklamuj chłopaków bo uwierzą . 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, .Kobietka napisał:

Pierwsza mysl: skąd takie pytanie.

Koniec posta, odpowiedź przyniósł na nie. 

Drugie pytanko: ile macie lat?

 

Mam problemy z zaufaniem ale chyba to po prostu z tego jaki jestem. mamy ponad 20 lat (ja 21, ona 23) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Pewnie, jeśli ma drugi telefon.

Jestem prawie na 100% pewny że ma tylko jeden bo tak w Sierpniu  stary sprzedała i kupiła nowy a właśnie wydała wiele oszczędności na ten nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazda normalna dziewczyna od ciebie ucieknie wczesniej czy pozniej. Jestes chorobliwie zazdrosny i o tym swiadcza wszystkie twoje posty. Dobrze dla dziewczyny, ze chociaz jestescie na odleglosc, to jej chociaz fizycznie nie osaczasz. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość 222 napisał:

Jestem prawie na 100% pewny że ma tylko jeden bo tak w Sierpniu  stary sprzedała i kupiła nowy a właśnie wydała wiele oszczędności na ten nowy

Dopoki nie zapanujesz nad swoja zazdroscia, to nie stworzysz zdrowego zwiazku. Przykro mi, ze wczesniej dziewczyna Cie oszukala, ale nie mozesz przenosic tego na nowy zwiazek, bo bedziesz na idealnej drodze do jego rozwalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, LimBoska napisał:

To nie ma znaczenia. Mam co nieco za uszami, a nie mam problemów żeby udostępnić telefon komukolwiek... Wystarczy zablokować na chwilę kogoś, kto nie powinien się wyświetlać. 

Trening czyni mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×