Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
84Michal84

Czy ona mówiła poważnie?

Polecane posty

Wczoraj siostra żony powiedziała niby żartem, że i ona by sobie ze mną chciała zrobić dziecko, potem jak drążyłem temat to się smiałą i rzucała we mnie poduszką mówiąc że to takie żarty, ale gdybym nie był mężem jej siostry to chciała by żebyśmy razem stworzyli rodzinę !!!

Co nieco mnie przestraszyło i zniechęciło do rozkoszy z nią, bo jeśli zaszła by w ciążę, to była by to katastrofa i wielki skandal 😞

 

Ostatni mój temat został usunięty 😞 Widziałem w powiadomieniach, żę ktoś mi odpisał, ale nie zdążyłem przeczytać tych wpisów. Mam nadzieje, że dyskusja zakończyła się pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, AntyBazyl napisał:

No to nie pozostaje nic innego jak zyczyć Ci orgazmicznego seksu z siostrą żony 😂 takie żarty żartami a ona już tabletki odstawiła. Skoro dużo zarabiasz to w razie czego alimenty pokazne by miała a ona liczy na to, że żona Cie z domu wykopie i przyjdziesz do niej wić gniazdko z waszym dzidziusiem. Sprytna 🙂

Wiem, że akurat Ty silisz się na złośliwośćbo mnie wyjątkowo nie lubisz, zastanawiam się dlaczego?

 

9 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

To jakiś chory układ. Patologiczna rodzina. 

Nie mów tak !!! Życie bywa zaskakujace sam bym kiedyś coś takiego potepił ale dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha moze tak powiedziala co bys sie odprdolil ; ) dazysz do poliamorii bez zgody czyjejs to wiejskie i wgl : /

Edytowano przez kociełezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może stworzycie jakiś trójkąt albo czworokat albo inny wielobok, co się martwisz😏 Z twoja ponadprzeciętna inteligencja powinieneś już mieć wszystko rozrysowane. 👩‍🏫

Tak czy siak, czas wybierać imię dla nowego bombelka👶

Edytowano przez KKeira
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

 

 

Nie mów tak !!! Życie bywa zaskakujace sam bym kiedyś coś takiego potepił ale dziś?

Zaskoczenie to jest, gdy zaparkowałeś auto, A ktoś przez przypadek zarysował go.

Zaskoczenie jest wtedy, gdy  goście zwalą się bez zapowiedzi.

Gdy otwierasz prezent spod choinki.

To, co tutaj przedstawiasz, opisujesz to przejaw albo fikcji dla pobudzenia wyobraźni czytających, bądź  zupełny brak wyobraźni i idealna metoda do zniszczenia swojego życia.

 

Edytowano przez .Kobietka
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KKeira napisał:

To może stworzycie jakiś trójkąt albo czworokat albo inny wielobok, co się martwisz😏 Z twoja ponadprzeciętna inteligencja powinieneś już mieć wszystko rozrysowane. 👩‍🏫

Tak czy siak, czas wybierać imię dla nowego bombelka👶

Tego akurat nie planowalem i jest to bardzo poza moja kontrola.

A co do Twojej ostatniej aluzji o pomnikach - jakos Cezar i Napolepon pomik maja, wybitne jesdnostki maja prawo do tego by je czcci. Oczywiscie jest to troche metafora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Jeśli komu brak kręgosłupa moralnego to się będzie tłumaczył, na wszelkie możliwe sposoby. Wijesz się jak wąż i jeszcze próbujesz się wybielać, a nas  chcesz przekonać, że nic złego się nie stało. Moja opinia na Twój temat jest taka jaka jest, ale nie wymagaj niemożliwego. Poza tym nie znam Cie. Więc kwestie lubienia, nielubienia, zostawmy. I co to ma znaczyć, że życie bywa zaskakujące? Że ru/ch/sz siostrę swojej żony i że nigdy byś się tego po sobie nie spodziewał? Otóż gdybyś był nie patologiczny, to mógłbyś się tego nie spodziewać, mało tego, nawet byś o czymś takim nie pomyślał. A tu proszę... 

Mam kregoslup moralny !!!

Coz stalo sie, czy dobrze czy zle? Nie wiem !!! Ale stalo sie, w kazdym razie im dluzej to trwa tym bardziej ja widze ze w sumie to nic zlego. Z czasem czlowiek sie przyzwyczaja.

Tak!!!!!!!

Nigdy bym sie tego po sobie nie spodziewal, zawsze bylem pelen pejoratywnych odczuc nt zdrady, o ktorej slyszalem, obrzydzalo mnie to, a jednak gdy spedzalem czas z jej siostra, to samo to z siebie wyszlo i tak - nigdy nie myslalem o tym ze bede ja zdradzal z jej wlasna siostra, nigdy !!! To po prosto stalo sie tak ze to ona zainicjowala cala sytuacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, .Kobietka napisał:

Zaskoczenie to jest, gdy zaparkowałeś auto, A ktoś przez przypadek zarysował go.

Zaskoczenie jest wtedy, gdy  goście zwalą się bez zapowiedzi.

Gdy otwierasz prezent spod choinki.

To, co tutaj przedstawiasz, opisujesz to przejaw albo fikcji dla pobudzenia wyobraźni czytających, bądź  zupełny brak wyobraźni i idealna metoda do zniszczenia swojego życia.

 

Ja sam wczesniej myslalem ze takie sytuacje sa neimozliwe, a jednak/............

okej - tlumacze sie bo, generalnie gdy romans trwa i jest juz od dawna to przywyklem do tego i nie widze w tym nic zlego, jedyny minus ze trzeba to ukrywac

No coz, ani ja ani ona nie powimy nic nikomu, tylko to gadanie o dziecku przez zart.

Nie mailbym czasu ani ochoty pisac fikcji dla zartow. Pisze tu od przeszlo 3 lat - fakt z duzymi przerwami  bo jestem zajety - ale pisze tu o mocih problemach malzenskich ktore fakt chyba czasami mnie przerastaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 84Michal84 napisał:

Mam kregoslup moralny !!!

Coz stalo sie, czy dobrze czy zle? Nie wiem !!! 

Tak?

To pomyśl, że twa córcia jest w sytuacji Twojej żony. Też powiesz o zięciu, że ma kręgosłup moralny i że przywykł tylko do sytuacji, bo przecież młodsza córeczka go sobie upatrzyła... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, 84Michal84 napisał:

Wczoraj siostra żony powiedziała niby żartem, że i ona by sobie ze mną chciała zrobić dziecko, potem jak drążyłem temat to się smiałą i rzucała we mnie poduszką mówiąc że to takie żarty, ale gdybym nie był mężem jej siostry to chciała by żebyśmy razem stworzyli rodzinę !!!

Co nieco mnie przestraszyło i zniechęciło do rozkoszy z nią, bo jeśli zaszła by w ciążę, to była by to katastrofa i wielki skandal 😞

 

Ostatni mój temat został usunięty 😞 Widziałem w powiadomieniach, żę ktoś mi odpisał, ale nie zdążyłem przeczytać tych wpisów. Mam nadzieje, że dyskusja zakończyła się pozytywnie.

Przeleć jeszcze teściową do kompletu, w końcu co w rodzinie to nie zginie. 

Osobiście miałem przygodę z dziewczyną, która miała narzeczonego (przyznała się po konsumpcji), zdarzyło mi się też sypiać z mężatką, ale nie twierdzę, że to było słuszne i moralne. Ty natomiast nie potrafisz się sam przed sobą przyznać, że źle robisz i wymyślasz na siłę sprawiedliwienia - jak każdy narcyz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AntyBazyl napisał:

No to nie pozostaje nic innego jak zyczyć Ci orgazmicznego seksu z siostrą żony 😂 takie żarty żartami a ona już tabletki odstawiła. Skoro dużo zarabiasz to w razie czego alimenty pokazne by miała a ona liczy na to, że żona Cie z domu wykopie i przyjdziesz do niej wić gniazdko z waszym dzidziusiem. Sprytna 🙂

Wtedy dla odmiany mógłby zdradzać jedną siostrę z drugą - byłą żoną 🙂 Też by miał jakieś emocje zapewnione 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2021 o 14:48, .Kobietka napisał:

Tak?

To pomyśl, że twa córcia jest w sytuacji Twojej żony. Też powiesz o zięciu, że ma kręgosłup moralny i że przywykł tylko do sytuacji, bo przecież młodsza córeczka go sobie upatrzyła... 😂

Czesciowo przyjmuje Twoj tok rozumowania, obiektywnie pewnie masz racje, ale z mojego pkt widzenia nie za bardzo - co nie oznacza ze sie nie myle.

No tylko ze ja nie jestem tu w roli ojca (z tego co widze ich ojciec mnie nie lubi nawet ostatnio wyszlo ze bardzo na mnie najedza jak zona jezdzi do rodzicow i pyta czy nie zaluje ze mnie poslubila ona mowi  ze nie i mnie broni )

Owszem gdyby ktos tak zrobil mojej corce to pewnie bym go zatlukl !!!

Mam nadzieje ze moja corka jak dorosnie bedzie rozsadna i nie wpakuje sie w malzenstwo bo fececi w 99% to swinie i lajdaki ( i nie mowie tu o sobie bo moja sytuacja jest inna i podlega pod wyjatkowy przypadek )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 84Michal84 napisał:

Mam nadzieje ze moja corka jak dorosnie bedzie rozsadna i nie wpakuje sie w malzenstwo bo fececi w 99% to swinie i lajdaki ( i nie mowie tu o sobie bo moja sytuacja jest inna i podlega pod wyjatkowy przypadek )

Ha ha ha ha ha ha!

Powinieneś zapisać się do PiSu, wprost idealnie wpisujesz się w ich tok myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Ha ha ha ha ha ha!

Powinieneś zapisać się do PiSu, wprost idealnie wpisujesz się w ich tok myślenia.

spadaj, jestem ateista pisu nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2021 o 16:36, Doktor Siurek napisał:

Przeleć jeszcze teściową do kompletu, w końcu co w rodzinie to nie zginie. 

Osobiście miałem przygodę z dziewczyną, która miała narzeczonego (przyznała się po konsumpcji), zdarzyło mi się też sypiać z mężatką, ale nie twierdzę, że to było słuszne i moralne. Ty natomiast nie potrafisz się sam przed sobą przyznać, że źle robisz i wymyślasz na siłę sprawiedliwienia - jak każdy narcyz 😉

Haha zabawne to tak jakby seryjny morderca dawal wyklady morlanosci chlopcu zlapanemu na niby kardziezy ktoremu przez przypadek przy przychodzeniu wpadla guma do zucia do plecaka i go pani zlapala, a on o tym nawet nie wiedzial. Tak wlasciwie mozna okreslic to co sie stalo z jej siostra.

Ty jestes z gruntu zlym czlowiekiem, a ja nie nigdy nie zdradzilem zony i ngdy bym tego nie zrobil, bo mialem dziesiatki okazji. laszczace sie kolezanki, stazystki itd ale nie zrobilem tego. O ironio ona przyslala siostra aby mnie ""przypilnowala"" a ona sama wywinela jej takie swinstwo.

kazdy narcyz przypisuje innym swoje cechy wiec to  na pewno ty jestes narcyzem a nie ja !!!

To ze robie zle to wiem, no i co z tego, musze to sobie jakos tlumaczyc zeby z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2021 o 18:55, Zpaznokcilakier napisał:

Ty na serio nie widzisz jaka krzywdę wyrządzasz sobie, swojej żonie i córce? I o jakim kręgosłupie moralnym piszesz? O czyim? 

czcze gadanie tyle i ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Dobrze, że wiesz. Ale wiedzieć to mało, należy się stosować 

widzisz sama ze zycie nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:
2 godziny temu, Bimba napisał:

Ha ha ha ha ha ha!

Powinieneś zapisać się do PiSu, wprost idealnie wpisujesz się w ich tok myślenia.

spadaj, jestem ateista pisu nie lubie

Ty spadaj.

Rzygać już się chce od wałkowania tematu bzykania siostry i twojej wątpliwej inteligencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

Ty jestes z gruntu zlym czlowiekiem, a ja nie nigdy nie zdradzilem zony i ngdy bym tego nie zrobil, bo mialem dziesiatki okazji. laszczace sie kolezanki, stazystki itd ale nie zrobilem tego. O ironio ona przyslala siostra aby mnie ""przypilnowala"" a ona sama wywinela jej takie swinstwo.

No jak nie zdradziłeś, jak grzmocisz jej siostrę, i jeszcze się martwisz, że w ciążę może z Tobą zajść? 

I to nie jest jednorazowy numer, bo z tego tego co piszesz, to trwa już od jakiegoś czasu. 

I piszesz:

2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

a ona sama wywinela jej takie swinstwo.

A Ciebie tam oczywiście nie było? 😄

2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

Haha zabawne to tak jakby seryjny morderca dawal wyklady morlanosci chlopcu zlapanemu na niby kardziezy ktoremu przez przypadek przy przychodzeniu wpadla guma do zucia do plecaka i go pani zlapala, a on o tym nawet nie wiedzial. Tak wlasciwie mozna okreslic to co sie stalo z jej siostra.

Ale to jak, na śpiocha Cię wzięła? Czy idąc poślizgnąłeś się na mydle i nagle przypadkiem Twój penis wjechał w jej pochwę? I tak 30 razy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2021 o 09:57, 84Michal84 napisał:

Wczoraj siostra żony powiedziała niby żartem

Jak dla mnie, to bym z powyższego cytatu wykreślił "niby".

Albo sobie robiła  z ciebie jaja. Albo to celowa prowokacja. Może żona chciała cię sprawdzić. Najprędzej to pierwsze. 

My ze szwagierką nie takie teksty puszczamy. Nikt jednak nie bierze tego na poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gucio z bagien napisał:

Jak dla mnie, to bym z powyższego cytatu wykreślił "niby".

Albo sobie robiła  z ciebie jaja. Albo to celowa prowokacja. Może żona chciała cię sprawdzić. Najprędzej to pierwsze. 

My ze szwagierką nie takie teksty puszczamy. Nikt jednak nie bierze tego na poważnie. 

Ale też sypiasz ze swoją szwagierką, jak autor tematu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po powyższym wpisie, doszłam 😏do wniosku, że jednak cieszę się, że nie mam siostry 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Ale też sypiasz ze swoją szwagierką, jak autor tematu? 

Fakt. Wcześniej tego nie doczytałem. 

U mnie było kilka drobnych ekscesów w formie żartu. Ale bez bzykania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Bimba napisał:

Ty spadaj.

Rzygać już się chce od wałkowania tematu bzykania siostry i twojej wątpliwej inteligencji. 

nie kompromituj sie jestescie w wiekszosci malymi ludzmi, ktorzy nigdy nie poznali i nie poznaja znaczenia slow ambicja i chwala

 

19 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

No jak nie zdradziłeś, jak grzmocisz jej siostrę, i jeszcze się martwisz, że w ciążę może z Tobą zajść? 

I to nie jest jednorazowy numer, bo z tego tego co piszesz, to trwa już od jakiegoś czasu. 

I piszesz:

A Ciebie tam oczywiście nie było? 😄

Ale to jak, na śpiocha Cię wzięła? Czy idąc poślizgnąłeś się na mydle i nagle przypadkiem Twój penis wjechał w jej pochwę? I tak 30 razy 🤣

ona do mnie robila podchody, probowala dotykac calowac, az kiedy kleknela i rozpiela mi spodnie i co mialem niby zrobic?

nie bylo drogi odwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Bimba  -nie kompromituj sie jestescie w wiekszosci malymi ludzmi, ktorzy nigdy nie poznali i nie poznaja znaczenia slow ambicja i chwala

 

Do Dr Siurek : - ona do mnie robila podchody, probowala dotykac calowac, az kiedy klekn//////ela i rozpi////ela mi sp////odnie i co mialem niby zrobic?

nie bylo drogi odwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2021 o 09:57, 84Michal84 napisał:

Wczoraj siostra żony powiedziała niby żartem, że i ona by sobie ze mną chciała zrobić dziecko, potem jak drążyłem temat to się smiałą i rzucała we mnie poduszką mówiąc że to takie żarty, ale gdybym nie był mężem jej siostry to chciała by żebyśmy razem stworzyli rodzinę !!!

Co nieco mnie przestraszyło i zniechęciło do rozkoszy z nią, bo jeśli zaszła by w ciążę, to była by to katastrofa i wielki skandal 😞

 

Ostatni mój temat został usunięty 😞 Widziałem w powiadomieniach, żę ktoś mi odpisał, ale nie zdążyłem przeczytać tych wpisów. Mam nadzieje, że dyskusja zakończyła się pozytywnie.

Jak dobrze, że nie mam rodzeństwa uff 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, 84Michal84 napisał:

Do Bimba  -nie kompromituj sie jestescie w wiekszosci malymi ludzmi, ktorzy nigdy nie poznali i nie poznaja znaczenia slow ambicja i chwala

Ha ha ha ha ha ha ha

Ambicja?

Chwała???

Już najwyższy czas żebyś zwiększył dawki leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Ha ha ha ha ha ha ha

Ambicja?

Chwała???

Już najwyższy czas żebyś zwiększył dawki leków.

nie dziwi mnie Twoja reakcja

jestes prozna mal istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

Do Bimba  -nie kompromituj sie jestescie w wiekszosci malymi ludzmi, ktorzy nigdy nie poznali i nie poznaja znaczenia slow ambicja i chwala

 

Do Dr Siurek : - ona do mnie robila podchody, probowala dotykac calowac, az kiedy klekn//////ela i rozpi////ela mi sp////odnie i co mialem niby zrobic?

nie bylo drogi odwrotu

No racja, bo nie można w takim momencie było jej delikatnie, acz stanowczo odepchnąć i powiedzieć wyraźnie: NIE! 

Poza tym z tego co sam piszesz, to nie był to pojedynczy seks oralny, bo macie regularny romans, czyli uprawiacie seks regularnie. Żeby coś zrobić, to trzeba coś zrobić. Żeby przestać sypiać ze szwagierką, to trzeba przestać sypiać ze szwagierką... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×