Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marie3

Trzeba się zrobić żeby się komuś podobac

Polecane posty

Jak idę na dyskotekę, ubiorę fajne ciuszki, makijaż, fryzurę, większości facetów majtki lecą na mój widok. Poważnie. Tak samo jak się ubiorę elegancko i drogo. A jak ubiore się przeciętnie, zwyczajnie jak większość polek, zwiąże włosy, to nic, jestem niezauważona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, jaktojestno napisał:

Czemu chcesz się podobać? Podobaj się sobie, wystarczy. 🙂 

Karyna tego nie zrozumie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, RoxihaveHope napisał:

Mówi się - dlaczego.

To na kafe się mówi? Od kiedy? Żeby mówić, trzeba wychodzić do ludzi. 🙂 Informuję Ciebie niewiasto, że forma Czemu istnieje w języku polskim i jest formą poprawną, a jeśli nie masz się czego doczepić to najlepiej daruj sobie dalsze uniżenia i łaskawie się odczep. Będzie szkolić dziewczynę z 5 ortografami w nazwisku i polskim nazwiskiem jak ma się ojczystym językiem posługiwać. Kur.wa jedna! 🙂 Wiadro sobie zrób!

Edytowano przez jaktojestno
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz wyglądać młodziej niż wyglądasz, masz wdziać obcisłe co się da, do tego barbie dłuższe proste włoski, lekko przedłużyć rzęsy albo jak masz odwagę to obcisłą s.uk.ienkę. Nie radzę działa za mocno.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, marie3 napisał:

Jak idę na dyskotekę, ubiorę fajne ciuszki, makijaż, fryzurę, większości facetów majtki lecą na mój widok. Poważnie. Tak samo jak się ubiorę elegancko i drogo. A jak ubiore się przeciętnie, zwyczajnie jak większość polek, zwiąże włosy, to nic, jestem niezauważona. 

gdyby zauważalność równała się szczęście to może coś by to było warte, a tu jedyne co widać to twoją niską samoocene i usiłowanie zdobyć uwage pustaków na siłe..... jak cie to podnieca to rób to, ale to tylko ujawnia twoje kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Załóż opaskę z uszami królika. Uwaga gwarantowana. Koszt niski . I ubiór wtedy staje się nieistotny , i tak nikt nie zapamięta ! 

Nie dziękuj

jak wyjdzie goła na ulice też uwage zwróci, ale co z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Leżaczek napisał:

Ja tak miałem bez kosztulki obok hipermarket jedna wózkiem prawie w samochód wjechala tak się zaopatrzona.

trza było rwać póki było zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, gadamdosiebie napisał:

gdyby zauważalność równała się szczęście to może coś by to było warte, a tu jedyne co widać to twoją niską samoocene i usiłowanie zdobyć uwage pustaków na siłe..... jak cie to podnieca to rób to, ale to tylko ujawnia twoje kompleksy

Dlaczego ja niska samoocenę? Raczej wychodzi ze większość facetów to pustaki bo większość się za mną ogladnie, czego akurat niekoniecznie chce, zwłaszcza jak idę gdzieś z facetem a inni i tak się na mnie gapią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ubrania u kobiety aą nieważne, może iść ubrana jak zwykła Polka i tak wyobrażam sobie jak wygląda nago i po tym oceniam atrakcyjność 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Leżaczek napisał:

Tam nie ma wartościowych facetów same łobuzy. Ja np nigdy nie byłem na dyskotece.

Żartujesz prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, irukangi napisał:

Prawda jest taka że : kobiety ubierają się dla innych kobiet a dla mężczyzn się rozbierają.

Pomimo ogólnej opinii potakiwacza muszę się z Tobą nie zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, irukangi napisał:

No cóż przykro mi ale "ogólna" nie bardzo mnie interesuje😁 Oczywiście skoro "musisz" to się nie zgadzaj. 

Ja jednak twierdzę z autopsji że wolę gdy Panie się rozbierają . Chyba że ewentualnie jakieś pończoszki . 

Dobra no to z tym można by było się zgodzić , tylko nie z tym że kobiety się ubierają ładnie dla innych kobiet bo moim zdaniem robią to przede wszystkim same dla siebie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, irukangi napisał:

No cóż przykro mi ale "ogólna" nie bardzo mnie interesuje😁 Oczywiście skoro "musisz" to się nie zgadzaj. 

Ja jednak twierdzę z autopsji że wolę gdy Panie się rozbierają . Chyba że ewentualnie jakieś pończoszki . 

Lepiej samemu rozbierać, Irukangi. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SidheSantee napisał:

KObiety głównie ubierają się dla wywalczenia przewagi wobec innych kobiet.

Nie każda ofkz ( tu akurat nie do końca jestem pewien..a nawet wątpie..)

Podświadomość, kierowana " zmysłem konkurencji", po prostu tak ma, i rzutuje mocno.

Co ciekawe, nawet kobiety w związkach tak miewają.

Instynkt trudno wyłączyć

Spoko czyli mężczyźni lepiej wiedzą co kieruje kobietami w takich sytuacjach niż one same ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kulfon napisał:

Mezczyzni tu w ogole wszystko o nas najlepiej wiedza. Codziennie mnie uswiadamiają na moj wlasny temat 😂

No tak , to też zauważyłam już bardzo dawno temu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Nie, no byłem ale kolonijnej szkolnej domowce i siedziałem w kącie więc się nie liczy.

A poza takimi szkolnymi itd to nie byłeś nawet na 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

No nigdy 🙅

A nie myślałeś o tym żeby przejść się chodź raz i zobaczyć jak będzie fajnie czy nie fajnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Nie dla mnie to zawsze był stres i problem hałas, raz byłem robic zdjęcia z grupą to się szybko zawinąłem bo mnie głowa rozbolała.

To ja tak mam ale jak leci bardzo głośno muzyka która mi się nie podoba , ale za to jak leci coś co bardzo lubię to nawet jak już wcześniej się źle czuje to od razu poprawia mi się humor i czuje się lepiej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Leżaczek napisał:

Mi było okropnie bo mi się trzeslo wszystko w brzuchu od bum bum uc uc umc umc

No to tak jak każdemu przy dobrym nagłośnieniu , nie tylko Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Szkoda tylko, że pamiętacie o tym jedynie w tym wieku, a nie w wieku powiedzmy trzydziestu kilku lat (o późniejszym nie mówiąc). Czterdziestolatki wyglądające na 30 lat to białe kruki, za to 30-35 latek wyglądających na 10 lat więcej dosłownie zatrzęsienie. 😞

Nie, nie wystarczy. Dlatego właśnie (przez taką zlewkę) tyle kobiet wygląda na kilka lub kilkanaście lat więcej niż mają, a potem biadolenie że faceci szukają znacznie młodszych.

Blaga, może to kwestia tego, że mieszkam w większym mieście, ale sporo tu 30-latek, 40-latek, a nawet i 50-latek szczupłych, z długimi włosami, zadbanych. No i ludzie wyglądają młodziej, niż np. 50-100 lat temu, wystarczy zerknąć na stare zdjęcia i filmy. Do czego porównujesz? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, irukangi napisał:

No cóż pewnie wyjdę na simpa ale masz chyba rację że samopoczucie  i pozytywna ocena ma też kluczowe znaczenie dla Pań w kwestii ubioru. 

Odrazu na simpa już bez przesady , z resztą masz w planach nie zgadzać się z żadną kobietą z forum w żadnej kwestii bo powiedzą że jesteś simpem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, irukangi napisał:

Proszę nie generalizować . Ja o kobietach wiem tylko tyle ile same mi powiedzą konkretne przedstawicielki tej płci. 

No akurat Ciebie ani kulfon ani ja nie miałyśmy na myśli 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, irukangi napisał:

To ironia była wobec tych którzy używają tej nazwy jako ARGUMENTU , zamiast odnosić się do treści wypowiedzi. 

I oczywiście nie dotyczy to Ciebie i innych rozsądnych osób. 

Tak nawiasem mówiąc to się domyśliłam że z tym simpem to nie było na poważnie 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

No żesz... Brzuszysko wystające: OK, z tym można i trzeba walczyć (chociaż z drugiej strony weź tu dogódź kobiecie: kilka lat temu jedna mi zarzuciła że jestem za szczupły; może uznała że za mało w bicepsach, ale to już też nieaktualne). Walenie alkoholu na potęgę też (może dlatego raczej nie wyglądam źle , bo nie tankuję za dużo; szczerze mówiąc nie jestem imprezowym typem, ale mniejsza o to). Ale wiesz:  jak gość ma "zakola na ćwierć łba" to już nie jego wina. A tak BTW: zakola na ćwierć łba to coś jak Jason Statham? 😉 

Tutaj niektóre piszą, że lubią lekkich „misiów”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×