Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

8 godzin temu, SidheSantee napisał:

Masochizm?

Tak, uwielbiam to. Dziękuję za uznanie. 😌

7 godzin temu, robięjaklubię napisał:

1. Nie wkładaj zamrożonej karkówki do piekarnika,

Bzdura, można to robić. Można nawet włożyć do szafy.

2. Nie piecz szarlotki, gdy przed chwilą piekłaś karkówkę,

Bzdura, można to robić. Można nawet włożyć razem z karkówką.

3. Maszynką jednorazową golimy się nie więcej niż raz, góra pięć razy, potwierdza to Czipi.

Bzdura, używam jednej maszynki przez pół roku, co drugi dzień. Tylko maszynka musi być dobra a nie jakiś szajs.

Wszelkie przykazania są warte tyle co nic.

1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Bzdura, można to robić. Można nawet włożyć do szafy.

Bzdura, można to robić. Można nawet włożyć razem z karkówką.

Bzdura, używam jednej maszynki przez pół roku, co drugi dzień. Tylko maszynka musi być dobra a nie jakiś szajs.

Wszelkie przykazania są warte tyle co nic.

Tak można robić wszystko, tylko wszystko ma swoje konsekwencje.

Z trzech punktów potwierdzam 3, Czipi żyje i ma się świetnie, nawet pogadałyśmy jak kobieta z kobietą. Ma swoje zachcianki.

10 godzin temu, robięjaklubię napisał:

Niektórzy widać potrzebują. W Czechach kościół jest bardzo biedny. Budynki kościelne są w opłakanym stanie, z grzybem na ścianach bo brak środków na ogrzewanie. Tam idąc na mszę czuje się to, że ten ksiądz jest z powołania.

Widac nigdy nie byłaś kiedyś w Czechach.

10 godzin temu, robięjaklubię napisał:

Masz racje "ludzie ludziom zgotowali ten los". Oddamy wszystko walkowerem muzłumanom, bo oni mnożą się jak króliki, a u nas demokracja.

Oddamy wszystko ludziom świeckim. 

2 minuty temu, Różniczka napisał:

Widac nigdy nie byłaś kiedyś w Czechach.

Byłam, tylko pewnie nie wszędzie

10 godzin temu, SidheSantee napisał:

Bo ktoś jakoś musi to szerzyc dalej, a Polska nie jest Czechami czy Niemcami. Mamy swoją historię i dziedzictwo kulturowe, w którym niepoślednią rolę KK odgrywa, jako element podtrzymujący tożsamosć narodową.

To, że w miastach i miasteczkach to upada, nie oznacza że jest tak WSZĘDZIE.

Nie wszędzie masz net, wyluzowanych czy nieodpowiedzialnych nastolatków z ideami rodem z BLM, #meetoo #jadenakoksie czy czeguśtam.

Realia są takie nie inne.

Tak np. Rydzyk szerzy że ksiądz może być ppeeddooffiilleemm gdyz kto nie grzeszy, a Jedraszewsku z kolei obwinia dzieci za ppeeddooffiilliięę

3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

A ja,bywałam tak często ze po Czesku zdążyłam się nauczyć i to co piszesz o zaniedbanych kościołach to bzdura.

Przed chwilą, Różniczka napisał:

A ja,bywałam tak często ze po Czesku zdążyłam się nauczyć i to co piszesz o zaniedbanych kościołach to bzdura.

Ja za każdym razem tak trafiałam. W Polsce nie spotkałam się z tym. A ty sadząc po wypowiedzi często do kościoła chodzisz.

Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

Ja za każdym razem tak trafiałam. W Polsce nie spotkałam się z tym. A ty sadząc po wypowiedzi często do kościoła chodzisz.

Trafiłaś ale kulą w płot, to napisz gdzie widziałaś te zaniedbane koscioły. 

1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Koscioły to zabytki i tak ja je teraktuje Czesi również traktuja je jak zabydki.

17 minut temu, Różniczka napisał:

Koscioły to zabytki i tak ja je teraktuje Czesi również traktuja je jak zabydki.

Np Teplice.

Zabytki to zabytki o to dba każda kultura. Bardziej chodzi o zwykłe kościoły.

Np Teplice.

Zabytki to zabytki o to dba każda kultura. Bardziej chodzi o zwykłe kościoły.

To gdzie widziałaś te zaniedbane w Czechch kościoły

To gdzie widziałaś te zaniedbane w Czechch kościoły

Zawsze jak byliśmy na wakacjach powtarzała się ta sama historia

Wystarczy poszukać

Wystarczy przyznac się ze nigdy nie byłaś w Czechch, bo jak byś byłamto bys takich bzdur nie pisała.

12 godzin temu, robięjaklubię napisał:

Wszystkie systemy prawne starożytnego Bliskiego Wschodu, wiązały normy prawne z religijnymi (prawo nadawała istota boska).

Prawo starożytnego Izraela było zawarte w Torze, którą uzupełniała ustna tradycja talmudyczna. 

Nawet kodeks Hammurabiego przedstawia obraz króla przyjmującego insygnia władzy z rąk tego głównego bóstwa całej Mezopotamii.W ten sposób Hammurabi uświadamiał wszystkim, że władza oraz prawa przez niego nadane pochodzą od samego boga i są nienaruszalne.

To jacy dziś jesteśmy ukszałtowane zostało przez system prawny, w którym funkcjonujemy od wieków. On wyznacza normy, on kształtował naszych rodziców i dziadów.

To nie jest tak, że my się mądrzy rodzimy, sami się wychowujemy i nic i nikt nie ma na nas wpływu.

Bajeczki i zaklinanie rzeczywistości. To, że jest tam gdzieś na świecie jakiś odreligijny system prawny to nie znaczy, że wszystkie takie są. Można sobie powiedzieć czy wpisać w preambułę każdą bzdurę. Fakty są takie, że zdecydowana większość systemowe prawnych jest świeckich a te religijne to jakieś chore ekstrema. A już twierdzenie, że prawo Hammurabiego pochodzi z religii bo jakiś głupek powiedział, że z woli boga to już zupełnie manipulacja. Stek bzdur.

• Confused 1

Wystarczy przyznac się ze nigdy nie byłaś w Czechch, bo jak byś byłamto bys takich bzdur nie pisała.

Bzdury to ty piszesz.

1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Bajeczki i zaklinanie rzeczywistości. To, że jest tam gdzieś na świecie jakiś odreligijny system prawny to nie znaczy, że wszystkie takie są. Można sobie powiedzieć czy wpisać w preambułę każdą bzdurę. Fakty są takie, że zdecydowana większość systemowe prawnych jest świeckich a te religijne to jakieś chore ekstrema. A już twierdzenie, że prawo Hammurabiego pochodzi z religii bo jakiś głupek powiedział, że z woli boga to już zupełnie manipulacja. Stek bzdur.

Zaklinaj, zaklinaj tylko co ci z tego.

Bzdury to ty piszesz.

Skoro brakuje tobie argumentów i nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie (co ewidentnie świadczy o tym że po prostu kłamiesz) gdzie widziałaś te zaniedbane kościoły w Czechch to kończę z toba ta jałową rozmowę, bez odbioru.

2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Zaklinaj, zaklinaj tylko co ci z tego.

Dziękuję za brak argumentów. 😌

Przed chwilą, Różniczka napisał:

Skoro brakuje tobie argumentów i nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie (co ewidentnie świadczy o tym że po prostu kłamiesz) gdzie widziałaś te zaniedbane kościoły w Czechch to kończę z toba ta jałową rozmowę, bez odbioru.

To Tobie brakuje argumentów ja ich wystarczająco przytoczyłam, aż odewchciewa się z takim ignorantem pisać. Dlatego przekształcają kościoły na inne cele, bo są zaniedbane, niszczeją, nie ma kasy na ich utrzymanie. Tyle w temacie

Tak swoją drogą, wszystkie kościoły powinny być zapomniane i popaść w ruinę. To bardzo pożądane. Uważam, że nawet wtórne wykorzystywanie ich na inne przybytki uciech jest błędem bo niepotrzebnie pielęgnuje pamięć o podłości i gloryfikuje złych ludzi.

• Like 1

3 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Dziękuję za brak argumentów. 😌

Nie da się ukryć żadnych nie podałeś.

To twój tekst clrl c, ctrl v?

To Tobie brakuje argumentów ja ich wystarczająco przytoczyłam, aż odewchciewa się z takim ignorantem pisać. Dlatego przekształcają kościoły na inne cele, bo są zaniedbane, niszczeją, nie ma kasy na ich utrzymanie. Tyle w temacie

Taaaak, argumenty w postaci bajeczek i opinii osób stronniczych. To tak jakby zapytać bandytę czy popiera grabieże.

Nie da się ukryć żadnych nie podałeś.

To twój tekst clrl c, ctrl v?

Tak, adekwatnie do innych tekstów. Jaki poziom dyskusji takie odpowiedzi. Chyba nie myślisz, że warto się wysilać na naturystyczne argumenty w dyskusji na temat bajek? Tylko bzdury przeciwko bzdurom. To jedyna metoda.

2 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Tak, adekwatnie do innych tekstów. Jaki poziom dyskusji takie odpowiedzi. Chyba nie myślisz, że warto się wysilać na naturystyczne argumenty w dyskusji na temat bajek? Tylko bzdury przeciwko bzdurom. To jedyna metoda.

Tak bicie piany z Tobą mnie nudzi. Nie podałeś nic. Trochę zawód.

Tymczasem

Tak bicie piany z Tobą mnie nudzi. Nie podałeś nic. Trochę zawód.

To nie piana. To gòwno w powietrzu się unosi. Skoro wszystkie muchy to lubią, ja też chcę. To musi być świetne! 😌

31 minut temu, robięjaklubię napisał:

Podaj gdzie się znajduje chociaż jeden zaniedbany kościół, zakłamana osobo.

1 godzinę temu, robięjaklubię napisał:

Byłam ale nie wiem gdzie byłam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się