Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny, oglądając ostatnio Boogiesilver i Julię Kobus (wybaczcie mi to, takie małe guilty pleasure, chce być na bieżąco żeby czytać wątki tutaj) naszła mnie taka myśl. Jakim cudem kobiety tak mało atrakcyjne- nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim intelektualnie, maja tak fajnych, przystojnych i pracowitych facetów. Żeby nie było, sama jestem w szczęśliwym związku, nie przemawia przeze mnie zazdrość, ale zawsze starałam się sobą coś reprezentować, a tutaj? Pustka...

Zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mężowie Boogiesilver i Julii Kobus nic sobą nie reprezentują ani wizualnie ani intelektualnie. Krzysiek od Boogi to typowy Janusz z wyglądu, pantoflarz bez własnego zdania, wygląda mi na geja. A Lolo od Julki to syn emigrantów, pracownik fizyczny, na pewno żadna atrakcyjna Paryżanka by nawet na tego nie spojrzała. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej drugiej pani, ale ta pierwsza to jest to bardzo częste zjawisko, które bardzo często widuję dookoła, a mianowicie są kobiety wysoce nieatrakcyjne, które posiadają ja to nazywam osobowość akwizytorską czyli lubią dużo pitolić i umieją włazić w tyłek komu trzeba. Jednocześnie jest dużo mężczyzn o wyglądzie powiedzmy w normie, którzy mają naturę spokojną, małomówną, a niektórzy flegmatyczną. Wtedy tacy ludzie z automatu do siebie lgną na podstawie uzupełnienia wzajemnych braków. Ona wie, że wygląda słabo, więc facet lepiej od niej wyglądający będzie jej te luke wypełniał i podniesie prestiż wśród koleżanek. Taki facet nie musi za wiele gadać wystarczy, że jakoś tam przy niej wygląda i, że po prostu sobie jest. On wie, że bajerą i inicjatywą zbytnio nie grzeszy, więc gadatliwa baba u jego boku może dużo zdziałać, że mu życie lżejszym będzie. I tak to się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×